Тиждень початкової школи та мистецтва

21 січ. 2017
З метою підвищення рівня культури, посилення любові до прекрасного, зміцнення учнівського колективу, розвитку творчих здібностей та стійкого емоційного відношення до оточуючого світу в учнів початкової ланки, з 23 по 27 січня 2017 р. в Гімназії був проведений спільний тиждень кафедр початкової школи та художньо-естетичних дисциплін.

Протягом тижня всі вчителі початкових класів провели відкриті уроки з різних предметів, під час яких кожен педагог мав змогу показати свої наробки та досягнення в роботі.

Насиченими були не тільки хвилини навчання, а й довгоочікуваний відпочинок. Організацію цікавого проведення якого на себе взяли вчитель художнього мистецтва Коваль О.О. та педагог-організатор Станкевич Н.М. Знімання новин, караоке, віртуальна подорож до музею видатної української художниці Катерини Білокур, майстер-клас «Чарівна квітка», дискотека, все це, кожного дня, чекало нашу малечу на перервах. Не оминули організатори тижня своєю увагою і батьків. Їм було запропоновано спробувати себе в конкурсі авторських казок «Як Сонечко святами мандрувало».

Не менш цікавим було і завершення тижня. В п’ятницю всі учні були запрошені до актової зали на перегляд вистави «Новорічне диво». Учні 4А класу, їх класний керівник Шевцова Т.І. та педагог-організатор Станкевич Н.М. запропонували малечі чарівну казку про дива, які можуть трапитись з кожним.