19 січ. 2017
З метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування громадянської життєвої позиції, усвідомлення себе патріотом і громадянином України в гімназії проведено ряд виховних заходів до Дня Соборності України та Дня Пам’яті героїв Крут.

Так 19.01.2017 відбувся благодійний ярмарок під гаслом «Україна, твоя доля-єдність, злагода і воля». В бібліотеці було організовано тематичні виставки літератури “Соборна Україна: від ідеї до життя” та "Волі народної дзвін". Були проведені єдині уроки патріотизму «На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася, мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна» 20.01.2017р., та «Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній мені» 27.01.2017р. Проведено лінійку «Україна- єдина соборна держава». В музеї гімназії організовано відеоподорож в історію нашої країни «На Аскольдовій могилі - український цвіт». Проведено конкурс читців «Ми діти твої , Україно!»