Свято Першого дзвоника та День знань

1 вер. 2017
Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.

Урочисто свято Першого дзвоника відзначили в гімназії №39.
Школярі, вчителі, батьки та гості зібрались у спортивній залі гімназії.

З привітаннями та настановами до учнів звернулася директор гімназії Сніжана Леонідівна Занєгіна.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Для них - це новий етап, це початок шляху у країну знань. На завершення урочистої лінійки, перший дзвоник покликав учнів на перший урок.

Дорогі друзі!
З нагоди Дня знань я ще раз вітаю всіх зі святом та початком навчального року!

Вірю, що виховання нації дуже скоро стане для держави одним з головних завдань, а Україна стане на шлях позитивних змін та справжніх перетворень.

Бажаю дітям впевненості у власних силах, прагнення до нових знань та успіхів у навчанні, щоб новий навчальний рік приніс Вам багато відкриттів, захоплюючих зустрічей та цікавих вражень. Усім доброго настрою, родинного тепла, миру та злагоди!