Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту

4 вер. 2017
Згідно з плану роботи закладу у період з 04.09 по 08.09.2017 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Основна мета тижня - формування в учнів навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

З метою залучення  школярів до систематичних  занять фізичними вправами  та  розвитку прагнення  до фізичного вдосконалення,  учням  були задані завдання по класах: протягом місячника здорового способу життя підготувати малюнки та вірші на тему спорту.

З метою сприяння позитивного впливу фізичних вправ на організм дитини та залучення молоді до занять спортом, з учнями 1-11-х класів були проведені єдиний олімпійський урок, різні конкурси, змагання на рухливих перервах: «Розумники й розумниці», для молодшої школи «Сонячні старти» для 2-4 класів, ігри і естафети для учнів 5х класів, турніри з міні футболу та стрітболу для 6-8 класів, ранкова гімнастика, яка буде проводиться на подвір’ї весь вересень для учнів молодшої школи .

На урочисте відкриття гімназійної спартакіади, у якості почесних гостей, був запрошений голова об’єднання «Голос природи», тренер з карате кіокушін-кан Колішевський Євген Сергійович, а його вихованці виступили з показовим виступом. «День Здоров'я» в гімназії проходив в рамках Олімпійського тижня 05 вересня 2017 р. На перший погляд це буденний оздоровчий захід. І щоб так не здавалось ми, вчителі фізичної культури, відповідальні класні керівники намагаємося зробити його особливим. В умовах сьогоднішнього життя, день здоров'я у гімназії - це неймовірно потрібне захід. Наша екологія, мода на шкідливі звички не сприяють підтримці хорошого здоров'я. Ми повинні допомогти зрозуміти дітям, що здоров'я - це дійсно «наш скарб». Його треба берегти і тоді воно буде передаватися у спадок. Здоров'я - це єдине, що не можна купити і продати.

День здоров'я в гімназії - це веселе свято спорту та здоров'я. Почався він з загально гімназійної зарядки. Школярі дуже чекають на цей день, щоб взяти участь у спортивних змаганнях, попустувати і подихати свіжим повітрям. Ну, якщо чесно, ще тому, що у цей день немає уроків. Діти - це наше майбутнє. Щоб наше майбутнє було здоровим, треба змалечку прищеплювати дітям здоровий спосіб життя, привчати їх до спорту. Необхідно, в якості гри, спілкуватися з учнями на теми, пов'язані зі здоров'ям кожного з нас, проводити повчальні бесіди.

Найцікавіше - заняття спортом! Гімназисти йдуть на галявину зльотів, де для них вже підготовлений «Веселий карнавал атракціонів».

Визначаються команда з кожного класу, яка працює на кожній станції. Вболівальники заробляють бали на різних майданчиках, для своєї команди. Кожна команда отримує маршрутний лист, де вказано в якому порядку вони повинні перебувати на атракціоні. Перескакувати через атракціон не дозволяється, щоб не було плутанини. Всього 10 атракціонів: «Водоспад», «Стріли Робін Гуда», «Золотий вірш», «Міні - баскетбол», «Заспівай-ка», «Літаюча тарілка», «Удар Шевченка», «Паровозик», «Павутина», «Подолання по купинах». Наприкінці кожна

команда здає свій маршрутний лист. Усі бали підраховуються і сумуються з балами, заробленими уболівальниками. Учасники могли міняти склад команди, тим самим кожен міг прийняти участь в спортивних змаганнях. І звичайно, море вільного спілкування на свіжому повітрі. Саме у спілкуванні підліток засвоює необхідну інформацію, систему цінностей, вчиться орієнтуватися в життєвих ситуаціях.

Після закінчення обов’язкової програми Дня здоров’я, учні поверталися трохи втомлені, але задоволені і веселі. Маємо надію, що настрій «Дня здоров’я» стане вашим стилем на кожен день.