До Дня української писемності та мови в гімназії для учнів 8-А та 8-Б класів була проведена тематична виховна година (вчитель Полтавець Е. Р.).

21 лист. 2017
Учні у формі практикуму згадали визначних постатей, завдячуючи яким ми є носіями довершеної та милозвучної мови, а саме: укладачів Кирила та Мефодія, автора “Повісті временних літ“ Нестора Літописця, князя Ярослава Мудрого, що сприяв поширенню бібліотек, автора "Енеїди" Івана Котляревського - зачинателя та беззаперечного основоположника української літературної мови Тараса Шевченка.

Крім того, учні перегорнули сторінки історії, згадали, через які перепони довелося пройти нашій мові та писемництву. А головне, з уроку діти винесли найважливіше - без мови не буде нації, тож ми маємо берегти і плекати це надбання для майбутніх поколінь, для майбутнього України.