«Гаряча кров Афганістану сльозинко у серці защемить»

9 лют. 2018
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. За офіційними даними війну в Афганістані пройшли 160 тисяч українців , 8 тисяч були поранені , більш 3000 воїнів загинули.

Загинув на опаленій землі Афганістану випускник нашої школи Валерій Іванович Бурчак, якому присвячена експозиція в галереї бойової слави «Незгасимий вогонь  Прометея».

Екскурсоводи гуртка «Юні музеєзнавці» ( керівник Юрченко Т.В.), учні 8-Б класу Богдан Говоруха та Єгор Скляр готуються до проведення екскурсії «Гаряча кров Афганістану сльозинко у серці защемить.» З відповідальністю відносяться до дорученої справи . З хвилюванням та переживанням читають та декламують рядки , присвячені герою-афганцю, розповідають про подвиг Валерія, який є прикладом для підростаючого покоління.

Так нехай же в нашій пам’яті навічно залишаться молодими воїни-герої, які загинули далеко від Батьківщини.