15 березня 2018 р. в 2 – А класі відбувся відкритий урок для батьків «Все починається з мами».

21 бер. 2018
Чимало сюрпризів чекало на батьків. Ученицями на цьому уроці були мами, а діти були помічниками вчителя, а в кінці уроку оцінювали роботу мам. Учениці-мами відгадували загадки, читали українську народну казку «Материнська любов», відповідали на запитання вчителя. А потім була групова робота: І група – інсценізація казки; ІІ група – розшифрувати прислів’я про маму; (Амен огот умарк, бощ итипук умам.- Нема того краму, щоб купити маму) ІІІ група – знайти зашифровані слова ІV група - Квітка «Мама для мене - це…» Під час фізкультхвилинки мами разом з дітьми танцювали під музику «Арам-зам – зам» Після уроку був святковий концерт для мам. Діти розповідали вірші, співали пісні, танцювали запальні таночки, а потім подарували подарунки, які зробили на уроці праці своїми руками.. Але на мам чекав ще один сюрприз, який зробили класний керівник Єфименко Людмила Георгіївна разом з учнями. Це була презентація «Вони теж колись були маленькими».