КЗ "Ліцей № 39" КМР

У КАМ`ЯНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 39 ВІДБУВСЯ МІТИНГ- РЕКВІЄМ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ

9 трав. 2018
Чимало свят дарує нам весна, Як в рідний дім повернення з дороги. Та є найбільш хвилююча для нас – Велична пам'ять Перемоги, - саме такими словами розпочався мітинг-реквієм для учнів Кам`янської гімназії № 39, приурочений Дню пам`яті та примирення і видзначення 73-річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який пройшов під гаслом "Пам’ятаємо. Перемагаємо!" На мітинг пам`яті були запрошені поважні гості: Тесьолкіна Людмила Іванівна, Голова ради ветеранів війни, праці, військової служби, дітей війни, почесний ветеран, полковник внутрішньої служби, Зінченко Олександр Васильович, ветеран військової служби, полковник, почесний активіст, Рибалко Володимир Федорович, учасник бойових дій, ветеран військової служби, Лейченко Петро Аркадійович, ветеран військової служби, мічман. Ведучі урочистого мітингу-реквієму проникними, хвилюючими словами доносили до присутніх священні слова пам’яті про героїв, що полягли на фронтах Другої Світової війни та пошани до ветеранів, які здобували Перемогу в боротьбі з нацизмом. Голова ради ветеранів Тесьолкіна Людмила Іванівна у своєму виступі відмітила, що скільки б років не відділяло нас від того довгожданого та незабутнього травня 1945 року, цей день завжди залишиться хвилюючим символом героїзму й безприкладної мужності народу, що відстояв мир на землі. Ветеран Зінченко Олександр Васильович привітав гімназистів зі знаменним святом. Він звернули увагу на те, що головне завдання молодого покоління – зберегти історичну пам`ять про тих, хто віддав своє життя, звільняючи свою батьківщину, звільняючи Європу від нацизму. Директор гімназії Занєгіна Сніжана Леонідівна подякувала гостей за цінний подарунок від ветеранів - «Книгу спогадів ветеранів Дніпровського району», побажала ветеранам міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років життя. На мітингу звучали теплі слова, вірші та пісні у виконані гімназистів Наймолодші учні 1- І класу підготували хореографічну композицію «Червоний мак». Цей святий День Перемоги завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Адже на Сході нашої країни палає нова війна. Наші славні воїни сьогодні на передовій охороняють наш спокій, наше право на мирне життя. Їх слава, їх відвага гідні подвигів ветеранів Другої світової війни. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Після закінчення мітингу-реквієму ветерани разом з гімназистами зробили фото на памʼять й були запрошені на уроки мужності «Пам'ять про героїв у наших серцях жива».