КЗ "Ліцей № 39" КМР

3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.

3 вер. 2018
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.