Щороку 6 грудня вся Україна відзначає День Збройних сил.

8 груд. 2018
6 грудня – зовсім не випадкова дата, адже саме цього дня в 1991 році було прийнято закон «Про збройні сили України» Сьогодні, у період небезпечної ситуації, що склалася на території нашої України, військовослужбовці, які захищають честь держави та всього українського народу, потребують матеріальної та моральної підтримки.

Щороку 6 грудня вся Україна відзначає День Збройних сил. 6 грудня – зовсім не випадкова дата, адже саме цього дня в 1991 році було прийнято закон «Про збройні сили України»

Учні гімназії, батьки, вчителі  в рамках цього свята продовжили багаторічну благодійну акцію «Жменька добра» - надання допомоги воїнам АТО. Цього року від щирого серця гімназисти привітали бійців у військовому шпиталі м. Дніпра. Було зібрано більше ніж 150 пар шкарпеток, 100 зубних паст, щіток та інших засобів гігієни, теплий одяг та білизна, 7 пар капців, солодощі, консерви, зимову консервацію та багато чого іншого. На уроках мистецтва учні  1-7 класів створили привітальні листівки з найкращими побажаннями та словами підтримки  нашим відважним воїнам. Разом з батьками учні створили святкові сувеніри-обереги. О. А. Коваль, в. о. заступника директора з виховної роботи, та О. В. Стахов, викладач предмету "Захист Вітчизни", від усієї великої гімназійної родини побажали воїнам швидкого одужання та повернення до затишних осель!
    За активну участь у благодійній акції, за громадську позицію адміністрація гімназії щиро вдячна учням і батькам! А за допомогу в організації перевезення усього зібраного до шпиталю, за особистий внесок ми завдячуємо голові адміністрації Дніпровського району  Гаркуші Валерії Валеріївні та депутату Кам’янської міської ради Максиму Григоровичу Беспальчуку.
Маємо надію, що наша спільна справа підтримає моральний дух воїнів, зігріє їх теплотою наших сердець. Ми віримо у мир на нашій землі! Слава Україні!