СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ ГІМНАЗІЇ

День фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня у 2016 році в гімназії №39.

Згідно з плану роботи закладу у період з 05.09 по 10.09.2015 року в гімназії  проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Основна мета тижня - формування в учнів навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

З метою залучення  школярів до систематичних  занять фізичними вправами  та  розвитку прагнення  до фізичного вдосконалення,  учням  були задані завдання по класах: протягом місячника здорового способу життя підготувати малюнки та вірші на тему спорту.

З метою сприяння позитивного впливу фізичних вправ на організм дитини та залучення молоді до занять спортом, з учнями 1-11-х класів були проведені єдиний олімпійський урок, різні конкурси, змагання на рухливих перервах: «Розумники й розумниці», для молодшої школи «Сонячні старти» для 2-4 класів, ігри і естафети для учнів 5х класів, турнір з міні футболу для 6-7 класів, ранкова гімнастика, яка буде проводиться на подвір’ї весь вересень для учнів молодшої школи .

На урочисте відкриття гімназійної спартакіади, у якості почесних гостей, були запрошені Майстер спорту з важкої атлетики, ветеран українського спорту Ковбаса Юрій Степанович, і нападаючий ветеранів хокейної команди «Хімік» Подгородецький Ігор Борисович, які побажали нашим спортсменам успіхів в навчанні і заняттях фізкультурою і спортом.

Беззаперечний успіх

3 лютого 2016 року на базі спортивного залу гімназії №39 відбувся відбірковий тур ІІ етапу спортивно - масового заходу «Ігри чемпіонів» серед збірних команд 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Команду гімназії представляли учні 5 - 6 класів: Козаков О. (5-А кл.), Козакова А. (5-А кл.), Лубінець С. (5-А кл.), Лізунова П.(5-Бкл.), Лісняк Д. (6-А кл.), Лантух М.(6-А кл.), Азаров А.(6-Б кл.), Божук В.(6-Б кл.), Сідак Б.(6-Б кл.), Кабаченко А.(6-Б кл.), Мізіна А.(6-Б кл.). Наші суперники з ЗОШ №21 і ЗОШ №29 вели запеклу боротьбу за перемогу, але це не зупинило нашу команду і вона лідирувала у більшості спортивних конкурсів і естафет. З переможним результатом ми пройшли до фіналу, який відбудеться 24 лютого.

Физкульт – Привет! Физкульт – Ура!
Будь здоров! Всегда здоров!

В здоровом теле – здоровый дух! Этот лозунг ещё не потух!

Мы хотим всем рекордам наши звонкие дать имена!
От весёлых стартов – до олимпийских вершин.
Тот, кто с нами хочет плыть, ловким, смелым должен быть!

Солнце, воздух и вода наши лучшие друзья!
Чтобы день твой был в порядке, начинай его с зарядки!
Нет на свете прекрасней одёжи, чем бронза мускулов и свежесть кожи.

Быть первым, быть лучшим.