Кам'янське. Гімназія № 39

Графік проведення конкурсного приймання дітей до проектного класу «Інтелект України»

 

 

з/п

ПІБ дитини

Дата співбесіди

Час

1.

Малафєєва Вероніка

20 травня

13.00-13.30

2.

Батищев Олександр

20 травня

13.30 - 14.00

3.

Березенко Олексій

20 травня

14.00-14.30

4.

Васгоіенко Всеволод

20 травня

14.30-15.00

5.

Василик Влдадислав

20 травня

15.00-15.30

6.

Чупахіна Анастасія

20 травня

15.30-16.00

7.

Волоншн Всеволод

21 травня

9.00-9.30

8.

Гордійчук Роман

21 травня

9.30-10.00

9.

Горєлік Анна

21 травня

10.00-10.30

10.

Грушко Артем

21 травня

10.30-11.00

11.

Губа Марія

21 травня

11.00-11.30

12.

Гурик Діана

21 травня

11.30-12.00

13.

Дмитренко Ганна

21 травня

12.00-12.30

14.

Доброгорська Віра

21 травня

12.30-13.00

15.

Додон Емілія

23 травня

13.00-13.30

16.

Жерденко Неллі

23 травня

13.30-14.00

17.

Живодьор Є вген

23 травня

14.00-14.30

18.

Іваніна Анастасія

23 травня

14.30-15.00

19.

Кабаченко Поліна

23 травня

15.00-15.30

20.

Кривошеев Артем

23 травня

15.30-16.00

21.

Крупій Альона

24 травня

13.00-13.30

22.

Левченко Вероніка

24 травня

13.30 - 14.00

23.

Лисуненко Олександр

24 травня

14.00-14.30

24.

Лукьянов Нікіта

24 травня

14.30-15.00

25.

Марченко Вероніка

24 травня

15.00-15.30

26.

Мацуненко Марія

24 травня

15.30-16.00

27.

Мельник Сергій

25 травня

13.00-13.30

28.

Обриньба Матвій

25 травня

13.30 - 14.00

29.

Оплаканець Софія

25 травня

14.00-14.30

30.

Осіпов Максим

25 травня

14.30-15.00

31.

Пономаренко Євгеній

25 травня

15.00-15.30

32.

Попова Катерина

25 травня

15.30-16.00

33,

Прокопчук Маргарита

27 травня

13.00-13.30

34.

Русін Макар

27 травня

13.30-14.00

35.

Рязанцева Вероніка

27 травня

14.00-14.30

36.

Свистун Софія

27 травня

14.30-15.00

37.

Слюсар Максим

27 травня

15.00-15.30

38.

Сокол Анастасія

27 травня

15.30-16.00

39.

Станченко Богдана

28 травня

9.00 - 9.30

40.

Стовба Ксенія

28 травня

9.30 - 10.00

41.

Сухомлинова Анжеліка

28 травня

10.00-10.30

42.

Федота Анна

28 травня

10.30-11.00

43.

Христоєва Валерія

28 травня

11.00-11.30

44.

Чабан Софія

28 травня

11.30-12.00

45.

Чулкова Дар'я

28 травня

12.00- 12.30

46.

Високопоясний Гліб

28 травня

12.30-13.00