Кам'янське. Гімназія № 39



Інформація про організацію та проведення зимових канікул в гімназії №39 у 2015-2016н.р.

Графік роботи гуртків, студій

з/п

Назва гуртка, студії, клубу

Дата

Час

Відповідальний

1.

Зустріч євроклубу     «Європейська єдність» з євроклубом «Планета»  на базі  СЗШ № 25.

04.01

10.00

Пономарьова Н. В.

 

2.

    Вокально –хорова студія «Мелодіка»

 

30.12

05.01

9.00-11.00

9.00-11.00

 

Проказа А.А.

 

 

3.

Гурток журналістики

«Media-group»

 

04.01

10.00-11.00

Полтавець Е.Р.

4.

Гурток

«Влучний стрілок»

 

04.01

05.01

9.00-11.00

9.00-11.00

Долгольов А.А.

 

 

5.

  Вокально- хорова студія    «Гармонія»

30.12

04.01

 

9.00-11.00

     9.00-11.00

Усенко М.М.

6.

Театр пісні

 «Акцент»

30.12

 

9.00-11.00

 

Станкевич Н.М.

 

 

7.

Інструментальний колектив «Флояра»

 

30.12

11.00-12.00

Станкевич Н.М.

 

8.

Студія «Палітра»

05.01

10.00-12.00

Коваль О.О.

 

 

 

Робота спортивних залів:

(Великий спортивний зал)

 

з/п

Назва спортивної секції

Дата

Час

Відповідальний

1.

«Баскетбол»

 

 

 

 

 

 

 

 

28.12

29.12

30.12

04.01

05.01

06.01

 

 

 

 

 

 

 

 

10-00 - 12-00

10-00 - 12-00

10-00 – 12-00

10-00 - 12-00

10-00 - 12-00

10-00 - 12-00

 

 

Слюсар А.М.

2.

  

    «Туристичний»

28.12

29.12

30.12

04.01

05.01

06.01

12.00-14.00

12.00-14.00

12.00-14.00

12.00-14.00

12.00-14.00

12.00-14.00

Іваненко А.А.

3

Тренінг з в’язання туристичних вузлів для 7 кл, 9 кл.

 

28.12

11-00

Іваненко А.А.

4

Футзал для учнів 5-7 класів,

команда 3 учні від класу (допускаються змішані  команди)

 

05.01

9.00

Кострюков Е.О.

5

Міні- турнір з баскетболу для учнів  5-7 класів

30.12,

04.01,

 

10.00

10.00

Слюсар А.М.

 

 (Малий спортивний зал)

 

1.

 

Гра змагання «Спортивна мозаїка» для учнів 2 класів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.12

 

10.00-11.00

Осадча Н.О.

 

 

 

 

2.

Спортивні конкурси «Нерозлучні друзі»  для учнів 2 класів

06.01

10.00-11.00

Осадча Н.О.

 

3.

Художня гімнастика

28.12

29.12

30.12

04.01

05.01

06.01

 

 

 

 

 

 

13-00 - 16-30

13-00 - 16-30

13-00 - 16-30

13-00 - 16-30

13-00 - 16-30

13-00 - 16-30

Суріна Т.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

Масові заходи

 

№з/п

Назва заходу

Дата

Час

Відповідальний

1.

Відвідування шкільної бібліотеки

 

04.01.

10.00

Черданцева І.П., кл.кер. 1-Б кл.

Сіріньок О.О. кл.кер. 1-В кл.

2.

Снігові розваги 

 

04.01

10.00

Горошко А.Ю. кл.кер. 2-Бкл.

3.

Снігові розваги 

 

04.01

10.00

Мельник Н.В. кл.кер. 3-Бкл.

4.

Книжковий клуб

06.01

10.00

Єфименко Л.Г. кл.кер. 4-А кл.

Кутах Л.І. кл.кер. 4-Б кл.

5.

Новорічний вогник

26.12

11.00

 

ГречихінаЛ.Є. кл.кер. 5-А кл.

6.

Змагання з боулінгу у

ТРЦ «ЦУМ»

 

30.12

   10.00

Грушко О.С. кл.кер. 6-А кл.

 

7.

Музей криміналістики      

м. Дніпропетровськ

 

30.12

   10.00

Полтавець Е.Р. кл.кер. 6-Б кл.

 

8.

ТРЦ «ЦУМ» кінотеатр, перегляд фільму

 

05.01

10.00

 

Левченко І.Г. кл.кер. 7-А кл.

 9.

ТРЦ «ЦУМ» кінотеатр, перегляд фільму

 

30.12

10.00

 

Шрам К.Г. кл.кер.7-Б кл.

 

10.

Музей історії міста. Виставка

«Ангели малюють»

06.01

   11.00

Коваль О.О. кл.кер. 8-А кл.

11.

Конкурсно -розважальна програма

«Мій улюблений герой»

 

28.12

10.00

 

Кострюков Е.О. кл.кер. 8-Б кл.

 

12.

Прогулянка зимовим лісом

06.01

12.00

Кострюков Е.О. кл.кер. 8-Б кл.

 

13.

Змагання з боулінгу у

ТРЦ «ЦУМ»

 

30.12

   14.00

Безцінна Н.А. кл.кер. 10 кл.

 

14.

ТРЦ «ЦУМ» кінотеатр, перегляд фільму

 

30.12

10.00

Пономарьова Н.В. кл.кер. 11класу.

15.

Новорічна розважальна програма для учнів 5-6 класів

 «Королі танцполу»

 

28.12

10.00

Педагог – організатор

Рудик О.А.,

класні керівники 5-6 класів.

16.

Розважальна програма для учнів 9-10 класів

 «Новорічні забави»

 

28.12

12.00

Педагог – організатор

Рудик О.А.,

класні керівники 9-10 класів.

 

 

Графік Новорічних ранків

 

з/п

Назва заходу

Класи

Час

Місце проведення

Відповідальний

1.

Казка –мюзикл «Новорічні пригоди принцес країни Disney»

1-2

25.12.2015

09.00

Актова зала

Педагоги-організатори Станкевич Н.М.,

 Рудик О.А.,

керівник євроклубу Пономарьова Н.В., члени євроклубу, учнівське самоврядування

2.

Казка –мюзикл «Новорічні пригоди принцес країни Disney»

3-4

25.12.2015

11.00

Актова зала

Педагоги-організатори Станкевич Н.М.,

 Рудик О.А.,

керівник євроклубу Пономарьова Н.В., члени євроклубу, учнівське самоврядування

3.

Новорічна розважальна програма

 «Королі танцполу»

7-8

25.12.2015

13.00

Актова зала

Педагог-організатор

Рудик О.А., класні керівники 7-8 класів.

4.

Новорічна розважальна програма

 «Королі танцполу»

5-6

28.12.2015

10.00

Актова зала

Педагог – організатор Рудик О.А., класні керівники 5-6 класів.

5.

Розважальна програма

 «Новорічні забави»

 

9-10

28.12.2015

12.00

Актова зала

Педагог – організатор Рудик О.А., класні керівники 9-10 класів.

6.

Новорічний вогник

1-А

1-Б

1-В

 

25.12.2015

10.30

Кл.кімн.№37,

36,

35

Одинцова Г.В.,

Черданцева І.П.,

Сіріньок О.О.

7.

Свято «Прийшла зима»

2-А

25.12.2015

10.30

Кл.кімн.

№ 39

Панасова Т.В.,

8.

Привітання від Діда Мороза.

 

2 -Б

 

25.12.2015

10.30

Кл.кімн.

№ 38

ГорошкоА.О.,

 

9.

«Новорічний вогник»

2 -В

25.12.2015

10.30

Кл.кімн.

№5

Літвін Н.Ю

 

 

10.

В гостях у артистів

 

3-А,

 

25.12.2015

9.00

 

Кл.кімн.

№ 68

Шевцова Т.І.

 

11.

Новорічні привітання від Діда Мороза

 

3-Б

25.12.2015

9.00

Кл.кімн. № 34

Мельник Н.В.

12.

Новорічне диво

 

4-А,

4 -Б

4-В

 

24.12.2014

18.00

17.00

Кл.кімн. №40,

41

66

Єфименко Л.Г.,

 Кутах Л.І.,

Петрова О.М.

11.

«Новорічний вогник»

5-А

 

26.12.2015

11.00

Кл.кімн.

№ 32

 

Гречихіна Л.Є.

12.

«Новорічний вогник»

5-Б

6-А

6-Б

 

25.12.2015

13.00

Кл.кімн. №59,

70,

31

Молодан Т.В.

Грушко О.С.

Полтавець Е.Р.

13.

«Новорічний                маскарад »

7-А

7-Б

25.12.2015

14.00

Кл.кімн.

№ №  58, 69

Левченко І.Г.

Шрам К.Г.

 

14.

«Новорічний маскарад»

8-А,

8-Б

25.12.2015

14.00

Кл.кімн.

№ № 67, 62

Коваль О.О.,

Кострюков Е.О.

.

15.

«Новорічний вогник»

9-А,

9 -Б

25.12.2015

14.00

Кл.кімн.

№ № 61, 26

Цикалюк С.Ф.,

Носко Н.Д

 

16.

Новорічний вогник

«В колі друзів»

10

25.12.2015

14.00

Кл.кімн.

№63, 

Безцінна Н.А.,

 

 

17.

Новорічний вогник

«В колі друзів»

    11

25.12.2014

14.00

Кл.кімн.

 №29

 

Пономарьова Н.В.,