17 жовт. 2014

Тиждень української мови

З 13 по 17 жовтня пройшов тиждень української мови.
1 вер. 2014

Перший урок

Сьогодні у нашій гімназії пройшов перший урок під назвою " Україна - єдина країна"
26 груд. 2013

Привітання з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим

Адміністрація гімназії вітає учнів та працівників закладу з наступаючими святами!
21 груд. 2013

ЗНО 2014

Наказом Міністерства освіти і науки України від 03 вересня 2013 року № 1258 "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році» визначено перелік предметів, з яких можна буде складати зовнішнє незалежне оцінювання:
19 груд. 2013

Привітання та вірші до дня святого Миколая

Хай Миколай у вишиванці Розбудить подарунком вранці І принесе у твою хату Добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, Зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов'ю, І принесе Тобі здоров'я!!!!
16 груд. 2013

Всеукраїнський тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права в гімназії було проведено заходи:
6 груд. 2013

Конкурс військово-спортивної підготовки

06.12.13 серед старших класів було проведено конкурс військово-спортивної підготовки до Дня збройних сил України
6 груд. 2013

Світ починається з тебе

06.12.13 в гімназії відбулась благодійна акція для учнів з обмеженими можливостями «Світ починається з тебе». Приймали участь учні 4-А , 4- Б , 8- А , 9 – А класів:
28 лист. 2013

Танцювальний флешмоб

Танцювальний флешмоб - фотозвіт
27 лист. 2013

Тиждень гімназії очима дітей

Святкування тижня гімназії було насичене подіями: конкурси, святковий концерт, новий випуск шкільної газети.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

13 груд. 2017
Родинний захід у 4-А класі "Батьківська кав'ярня"
Танці, пісні, жарти. Скринька "Батьківські клопоти". Хай у ваших сім'ях назавжди поселяться любов, повага, а місточок доброти й любові між вами та дітьми ніколи не зруйнується.

13 груд. 2017
Акція «Подаруй різдвяний віночок другу»
Учні 2-Б класу,класний керівник Рудик О.А. долучилися до акції «Подаруй різдвяний віночок другу». Батьки та діти власноруч виготовили віночок і подарували його заступнику директора з виховної роботи Проказі А.А. Родина 2-Б класу бажає усім в Новорічні і Різдвяні свята — казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Веселих свят!

12 груд. 2017
Конкурс відеопривітань
До дня народження гімназії був проведений конкурс на найкраще відеопривітання.

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

4 груд. 2017
Казковий турнір «Дитина і право»
В рамках тижня права з 4 по 8 грудня був проведений казковий турнір «Дитина і право», метою якого було познайомити учнів із « Конвенцією про права дитини», сприяти формуванню у учнів прагнення зрозуміти цей документ, сприяти вихованню життєвих компетентностей і почуття власної гідності. В турнірі приймали участь класи 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В

1 груд. 2017