28 бер. 2016

Атестація вчителів

28 березня 2016 року в гімназії №39 відбулася атестація вчителів.
4 бер. 2016

У гімназії № 39 відбулася зустріч з викладачем Бермінгемського університету (Великобританія)

Напередодні 8 березня за підтримкою Голови Всеукраїнської Християнсько – демократичної Партії (ХДП) В. Черненка на базі гімназії №39 (директор Занєгіна С. Л.) відбулася зустріч голови ХДП Великобританії викладача філософії Бермінгемського університету Річардом Роджерсом з євроклубівцями й учнями гімназії.
5 лют. 2016

Всесвітній день безпеки інтернету

Четверте лютого - в усьому світі цей день відомий як «Всесвітній день безпеки інтернету».
3 лют. 2016

Спортивно - масовий захід «Ігри чемпіонів»

3 лютого 2016 року на базі спортивного залу гімназії №39 відбувся відбірковий тур ІІ етапу спортивно - масового заходу «Ігри чемпіонів» серед збірних команд 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
3 лют. 2016

Вшанування пам'яті воїнів-афганців

3 лютого учні 8 класу відвідали воїнське кладовище та поклали квіти на могилу воїна-афганця Бурчака Володимира, випускника гімназії №39.
22 січ. 2016

Виставка «Домашні обереги»

До дня Соборності України, силами учнівського самоврядування гімназії було створено виставку «Домашні обереги», де наші учні презентували справжні скарби своїх родин.
20 січ. 2016

День Соборності України

Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово – «Україна». 22 січня учні гімназії вшановували проголошення Соборності України. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.
15 січ. 2016

Тренінг – метод сучасного навчання

Все більшої популярності в сфері освіти набувають різноманітні види тренінгів. Для педагогів така методика підвищення кваліфікації вже стала звичною, а от тренінг як форма навчання школярів зараз набуває актуальності.
12 січ. 2016

Теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів»

12 січня учні гімназіі №39, члени гуртка журналістики «Mediagrup», відвідали теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів».
30 груд. 2015

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Від щирого серця вся команда гімназії 39 вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Класна оцінка

25 лист. 2018
Україна пам’ятає – світ визнає.
Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земнее у пекельних муках.

21 лист. 2018
Учні Кам’янської гімназії № 39 долучилися до Усесвітнього Дня Гідності в Україні
Учні Кам’янської гімназії № 39 уже втретє долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки вже взяли участь понад 50 тис осіб із 500 закладів освіти України.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.