24 лют. 2012

Відкритий урок

До 80 - річчя Дніпропетровщини був присвячений єдиний урок по області "ПЕТРИКІВСЬКА КВІТКА". Урок вели заслужена майстриня України Рибак Наталія Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва Коробко НаталіяЮріївна.
23 груд. 2011

Євробал

На базі гімназії № 39 вперше у місті відбувся Євробал. Двадцять шість євроклубів міста стали учасниками цього урочистого заходу.
20 лист. 2011

Олімпійське лелеченя

17.11.2011 р. на базі гімназії № 39 лівобережні школи міста взяли участь у Всеукраїнському спортивно-масовому заході "Олімпійське лелеченя".
20 лист. 2011

Зустріч гімназистів з консулом Польщі

16.11.2011 р. в рамках програми "Польська осінь в Дніпрдзержинську" в гімназії № 39 відбулася зустріч з консулом Польщі Яном Гранатом.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

13 груд. 2017
Родинний захід у 4-А класі "Батьківська кав'ярня"
Танці, пісні, жарти. Скринька "Батьківські клопоти". Хай у ваших сім'ях назавжди поселяться любов, повага, а місточок доброти й любові між вами та дітьми ніколи не зруйнується.

13 груд. 2017
Акція «Подаруй різдвяний віночок другу»
Учні 2-Б класу,класний керівник Рудик О.А. долучилися до акції «Подаруй різдвяний віночок другу». Батьки та діти власноруч виготовили віночок і подарували його заступнику директора з виховної роботи Проказі А.А. Родина 2-Б класу бажає усім в Новорічні і Різдвяні свята — казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Веселих свят!

12 груд. 2017
Конкурс відеопривітань
До дня народження гімназії був проведений конкурс на найкраще відеопривітання.

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

4 груд. 2017
Казковий турнір «Дитина і право»
В рамках тижня права з 4 по 8 грудня був проведений казковий турнір «Дитина і право», метою якого було познайомити учнів із « Конвенцією про права дитини», сприяти формуванню у учнів прагнення зрозуміти цей документ, сприяти вихованню життєвих компетентностей і почуття власної гідності. В турнірі приймали участь класи 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В

1 груд. 2017