29 вер. 2017

Свято Дня вчителя

Шановні наші вчителі! У першу неділю жовтня У вас професійне свято. У школу ми йдем сьогодні, Бажаємо привітати.
18 вер. 2017

Випуск новин TV39

Випуск новин TV39 від 18.09.2017
13 вер. 2017

Заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

План заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років на І півріччя 2017-2018 н.р.
4 вер. 2017

Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту

Згідно з плану роботи закладу у період з 04.09 по 08.09.2017 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2017

Свято Першого дзвоника та День знань

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
9 бер. 2017

Поздравление учителям с 8 Марта

Поздравляем нашего любимого классного руководителя Татьяну Ивановну, учителей родной уже младшей школы, всех прекрасных женщин - учителей, которые вкладывали и вкладывают столько сил и знаний в наших детей, наших будущих учителей - учителей старшей школы, прекрасных руководителей нашего учебного заведения и всю женскую половину гимназии с Международным женским днем!
21 січ. 2017

Тиждень початкової школи та мистецтва

З метою підвищення рівня культури, посилення любові до прекрасного, зміцнення учнівського колективу, розвитку творчих здібностей та стійкого емоційного відношення до оточуючого світу в учнів початкової ланки, з 23 по 27 січня 2017 р. в Гімназії був проведений спільний тиждень кафедр початкової школи та художньо-естетичних дисциплін.
19 січ. 2017

День Соборності України

З метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування громадянської життєвої позиції, усвідомлення себе патріотом і громадянином України в гімназії проведено ряд виховних заходів до Дня Соборності України та Дня Пам’яті героїв Крут.
30 груд. 2016

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі! Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.
23 груд. 2016

Заходи, спрямовані на популяризацію культурної та духовної спадщини Криму

Протягом листопада-грудня 2016 року в гімназії проводився ряд просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію культурної та духовної спадщини Криму. Учителі суспільно-гуманітарних дисциплін на уроках використовували програмний виховний матеріал за даної тематики.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

13 груд. 2017
Родинний захід у 4-А класі "Батьківська кав'ярня"
Танці, пісні, жарти. Скринька "Батьківські клопоти". Хай у ваших сім'ях назавжди поселяться любов, повага, а місточок доброти й любові між вами та дітьми ніколи не зруйнується.

13 груд. 2017
Акція «Подаруй різдвяний віночок другу»
Учні 2-Б класу,класний керівник Рудик О.А. долучилися до акції «Подаруй різдвяний віночок другу». Батьки та діти власноруч виготовили віночок і подарували його заступнику директора з виховної роботи Проказі А.А. Родина 2-Б класу бажає усім в Новорічні і Різдвяні свята — казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Веселих свят!

12 груд. 2017
Конкурс відеопривітань
До дня народження гімназії був проведений конкурс на найкраще відеопривітання.

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

4 груд. 2017
Казковий турнір «Дитина і право»
В рамках тижня права з 4 по 8 грудня був проведений казковий турнір «Дитина і право», метою якого було познайомити учнів із « Конвенцією про права дитини», сприяти формуванню у учнів прагнення зрозуміти цей документ, сприяти вихованню життєвих компетентностей і почуття власної гідності. В турнірі приймали участь класи 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В

1 груд. 2017