25 серп. 2016

УВАГА!

ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ! Запрошуємо Вас на перекличку 30 серпня 2016 року о 8-30
25 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", фінальний випуск

Фінальний випуск про створення козацького стану в рамках проекту "Школа своїми руками"
11 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", 3-4 тиждень

До Вашої уваги відеощоденник 3-4 тижня проекту "Школа своїми руками"
11 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", 2 тиждень

До Вашої уваги відеощоденник проекту "Школа своїми руками" станом на 2 тиждень
7 трав. 2016

Соціальний проект "Школа своїми руками"

В рамках проведення проекту "Школа своїми руками" розпочато будівництво шкільного майданчика
6 трав. 2016

71 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

6 травня до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в гімназії проведено ряд захоів.
5 трав. 2016

Всеукраїнський фестиваль ДЮП-2016

Вітаємо гімназійну команду Дружин юних пожежних, «РАТИБОРЦІ» яка посіла ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП-2016!
28 бер. 2016

Атестація вчителів

28 березня 2016 року в гімназії №39 відбулася атестація вчителів.
4 бер. 2016

У гімназії № 39 відбулася зустріч з викладачем Бермінгемського університету (Великобританія)

Напередодні 8 березня за підтримкою Голови Всеукраїнської Християнсько – демократичної Партії (ХДП) В. Черненка на базі гімназії №39 (директор Занєгіна С. Л.) відбулася зустріч голови ХДП Великобританії викладача філософії Бермінгемського університету Річардом Роджерсом з євроклубівцями й учнями гімназії.
5 лют. 2016

Всесвітній день безпеки інтернету

Четверте лютого - в усьому світі цей день відомий як «Всесвітній день безпеки інтернету».

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

13 груд. 2017
Родинний захід у 4-А класі "Батьківська кав'ярня"
Танці, пісні, жарти. Скринька "Батьківські клопоти". Хай у ваших сім'ях назавжди поселяться любов, повага, а місточок доброти й любові між вами та дітьми ніколи не зруйнується.

13 груд. 2017
Акція «Подаруй різдвяний віночок другу»
Учні 2-Б класу,класний керівник Рудик О.А. долучилися до акції «Подаруй різдвяний віночок другу». Батьки та діти власноруч виготовили віночок і подарували його заступнику директора з виховної роботи Проказі А.А. Родина 2-Б класу бажає усім в Новорічні і Різдвяні свята — казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Веселих свят!

12 груд. 2017
Конкурс відеопривітань
До дня народження гімназії був проведений конкурс на найкраще відеопривітання.

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

4 груд. 2017
Казковий турнір «Дитина і право»
В рамках тижня права з 4 по 8 грудня був проведений казковий турнір «Дитина і право», метою якого було познайомити учнів із « Конвенцією про права дитини», сприяти формуванню у учнів прагнення зрозуміти цей документ, сприяти вихованню життєвих компетентностей і почуття власної гідності. В турнірі приймали участь класи 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В

1 груд. 2017