21 вер. 2016

21 вересня - євроклубівці Кам’янської гімназії № 39 саджали дерева заради миру
5 вер. 2016

Олімпійський тиждень у 2016 році в гімназії №39

Згідно з плану роботи закладу у період з 05.09 по 10.09.2015 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2016

Свято Перше вересня в гімназії №39

Урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
25 серп. 2016

ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ!

Запрошуємо Вас на перекличку 30 серпня 2016 року о 8-30
25 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", фінальний випуск

Фінальний випуск про створення козацького стану в рамках проекту "Школа своїми руками"
11 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", 3-4 тиждень

До Вашої уваги відеощоденник 3-4 тижня проекту "Школа своїми руками"
11 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", 2 тиждень

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками" станом на 2 тиждень
7 трав. 2016

Соціальний проект "Школа своїми руками"

В рамках проведення проекту "Школа своїми руками" розпочато будівництво шкільного майданчика
6 трав. 2016

71 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

6 травня до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в гімназії проведено ряд захоів.
5 трав. 2016

Всеукраїнський фестиваль ДЮП-2016

Вітаємо гімназійну команду Дружин юних пожежних, «РАТИБОРЦІ» яка посіла ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП-2016!

Класна оцінка

25 лист. 2018
Україна пам’ятає – світ визнає.
Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земнее у пекельних муках.

21 лист. 2018
Учні Кам’янської гімназії № 39 долучилися до Усесвітнього Дня Гідності в Україні
Учні Кам’янської гімназії № 39 уже втретє долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки вже взяли участь понад 50 тис осіб із 500 закладів освіти України.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.