ВІТАЄМО КАРАТИСТІВ З УСПІХАМИ НА ЗМАГАННЯХ «ПЕРШЕ ТАТАМІ»!

24-25 лютого 2024 року у спортивному комплексі «Прометей» пройшла 16-та першість з кіокушин-кан карате «ПЕРШЕ ТАТАМІ». Ці змагання проводилися у двох розділах «ката» (демонстраційна техніка) і «куміте» (поєдинки) для каратистів-початківців, володарів білих та помаранчевих поясів. У першості «ПЕРШЕ ТАТАМІ» активну участь взяли учні ліцею №39, які займаються в секції з кіокушин-кан карате (тренер секції Євген Колішевський). За результатами виступів у розділі «ката» (демонстраційна техніка) переможцями та призерами у своїх вікових категоріях стали:

1 місце: Сєвєрін Єгор (2-А)

2 місце: Тараканов Андрій, Чувпило Марія (7-А)

3 місце: Романов Артем (6-В)

За результатами виступів у розділі «куміте» (поєдинки) успішно виступили:

1 місце: Сєвєрін Єгор (2-А), Кармазин Олександр (4-А), Маляр Дмитро (6-В)

2 місце: Залдя Олексій (5-В)

Колектив Ліцею №39 вітає переможців та призерів змагань «ПЕРШЕ ТАТАМІ» та бажає спортивних успіхів у майбутньому!

ВІТАЄМО ІЗ ПЕРЕМОГОЮ У ІІ ЕТАПІ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН!

ВІТАЄМО З НЕПЕРЕВЕРШЕНОЮ ПЕРЕМОГОЮ наших *ЗІРОК * із захисту науково-дослідницьких робіт МАН України ІІ етапу (обласного): Олійник Карину І місце (французька мова, вчитель Артеменко І.О.), Нороха Софія ІІ місце (англійська мова, вчитель Терещенко К.О.), Глущенко Софія ІІ місце (фольклористика, вчитель Пономарьова Н.В.), Кравець Милана ІІІ місце (англійська мова, Терещенко К.О.). Переможці! Вітаємо кожного окремо і всіх разом! Коли разом збираються розвиваються, шукають, цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ кращим, добрішим, досконаліше. ВИ наша ГОРДІСТЬ! Ми пишаємося ВАМИ! Бажаємо віри у власні сили, наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх творчих здібностей. Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності. Висловлюємо вдячність вчителям: Артеменко Інні Олександрівні, Терещенко Катерині Олексіївні, Пономарьовій Наталії Вячеславівні за підготовку та гідний виступ учениць у конкурсі-захисті МАН. Все буде Україна!

Завершився перший міський етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Вітаємо нашу баскетбольну команду дівчаток з першим місцем у міському етапі Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" серед дівчат та їх тренера, вчителя фізичної культури Андрія Миколайовича Слюсаря! Бажаємо перемог у наступних етапах змагань! Пишаємося ВАМИ!

Випускник ліцею №39 отримав право виступати на Чемпіонаті Світу!

10 лютого 2024 року в Німеччині (м. Дуйсбург) випускник ліцею №39 та вихованець секції кіокушин-кан карате Тімур Колішевський, став срібним призером турніру «SamonteCup». Ці змагання були відбірковими на Чемпіонат світу-2024 за версією WKU. Тімур Колішевський виступав у двох розділах: «full-contact» та «kick-light». У розділі «full-contact» Тімуру довелося провести поєдинки з неодноразовим чемпіоном міжнародних турнірів, срібним призером Чемпіонату Світу-2023. У розділі «kick-light» півфінальний поєдинок пройшов проти Чемпіона Німеччини з тхэквондо, а фінальний поєдинок проти Чемпіона Світу-2023 серед юніорів з кікбоксингу за версією WKU. За результатами виступів Тімур Колішевський посів друге місце, підтвердив персональну кваліфікацію та отримав доступ на участь у Чемпіонаті Світу-2024 за версією WKU.

Тімур Колішевський почав займатися в секції кіокушин-кан карате ліцею  №39 з 4 років. На змаганнях з кіокушин-кан карате Тімур виступав з раннього віку одразу у двох розділах: «ката» (демонстрація техніки) та «куміте» (поєдинки). У 16 років (2022 рік) через військову агресію з боку РФ Тімур був змушений виїхати з України до Німеччини. Перебуваючи під соціальним захистом уряду Німеччини, Тімур продовжує здобувати освіту, працювати і займатися спортом. У Німеччині, за місцем проживання Тімура немає секцій з кіокушин-кан карате, тому йому довелося продовжити свої заняття спортом у секції з кікбоксингу. Займаючись кікбоксингом лише півтора року, Тімур встиг кілька разів стати Чемпіоном та бронзовим призером Німеччини. 10 лютого поточного року на відбірному турнірі «SamonteCup» Тімур Колішевський отримав право виступати на Чемпіонаті Світу-2024 за версією WKU.

Автор: Євген Колішевський

Відкриття міського етапу проєкту "Пліч -о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

В Ліцеї № 39 відбулося відкриття міського етапу змагань з баскетболу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» за ініціативою Президента України.
17 команд юнаків та 3 команди дівчат з різних навчальних закладів змагатимуться за першість.
Міський Голова побажав учасникам успішної гри та вручив головному судді змагань сертифікат на закупівлю спортивного інвентарю. Подякували нашим воїнам-захисникам за можливість проводити загальнонаціональні заходи, які об’єднують країну, популяризують спорт та здоровий спосіб життя.

Разом переможемо!

18 трав. 2023
18 травня -День ВИШИВАНКИ! Збір усіх у вишиванках біля закладу.
До Дня Європи та Дня Вишиванки стартує флешмоб вдячності в рамках міської акції "Одягни вишиванку..."

11 черв. 2021
Табір «СОНЦЕГРАЙ»
Кожного дня табір «СОНЦЕГРАЙ» гімназії №39 зустрічає дітей. Яскраві враження, емоції, задоволення. Квести, Екскурсії, Майстер-класи. Табір розкриває таланти до лідерства, самостійності, заохочує дітей до активної участі, налаштовує на позитив. Канікули – це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів.

3 черв. 2021
Вітаємо каратистів з успішною здачею іспитів!!!
Вітаємо учнів гімназії №39 з успішною здачею іспитів з кіокушин-кан карате, які пройшли 23 травня 2021 року на базі в СК «Прометей».