19 груд. 2013

Привітання та вірші до дня святого Миколая

Хай Миколай у вишиванці Розбудить подарунком вранці І принесе у твою хату Добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, Зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов'ю, І принесе Тобі здоров'я!!!!
16 груд. 2013

Всеукраїнський тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права в гімназії було проведено заходи:
6 груд. 2013

Конкурс військово-спортивної підготовки

06.12.13 серед старших класів було проведено конкурс військово-спортивної підготовки до Дня збройних сил України
6 груд. 2013

Світ починається з тебе

06.12.13 в гімназії відбулась благодійна акція для учнів з обмеженими можливостями «Світ починається з тебе». Приймали участь учні 4-А , 4- Б , 8- А , 9 – А класів:
28 лист. 2013

Танцювальний флешмоб

Танцювальний флешмоб - фотозвіт
27 лист. 2013

Тиждень гімназії очима дітей

Святкування тижня гімназії було насичене подіями: конкурси, святковий концерт, новий випуск шкільної газети.
11 лист. 2013

Вибори президента гімназії

Новим президентом було обрано учня 8-А класу. Лубінець Олександр, вітаємо тебе та бажаємо успіхів! Про програму діяльності нового президента можна прочитати тут.
11 лист. 2013

Вітаємо з тижнем гімназії!

За посиланням подано план заходів, які відбудуться протягом святкування тиждня гімназії
7 лист. 2013

ПЕРЕМОГА гімназії №39 в V загальнонаціональному проекті "Флагмани освіти і науки України"

Адміністрація гімназії щиро вітає педагогічний колектив з перемогою в V загальнонаціональному проекті "Флагмани освіти і науки України"
25 жовт. 2013

Привітання міського голови з Днем визволення міста.

25 жовтня ми відзначаємо 70-річницю з Дня визволення міста від фашистських загарбників

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

1 груд. 2017
Розклад Дня гімназії

29 лист. 2017
Тренінг першої допомоги
Дякуємо коллективу медичного коледжу за цікавий та корисний тренінг. Учні 9-А та 10 класів навчились надавати першу допомогу ефективно та терміново, від якої часто залежить і життя людини.

23 лист. 2017
Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!
Нова українська школа! З вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим стандартом. На сьогодні ми є пілотною школою серед 100 шкіл України по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Це – нові підходи до навчання дитини, цікаві ранкові зустрічі, інтеграція семи предметів, діяльнісний підхід до навчання, свобода вибору дитиною певних навчальних задач. Освітнє середовище організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. Навчальний простір облаштований так, щоби задовольняти індивідуальні потреби кожної дитини.

21 лист. 2017
Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017
"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !