5 трав. 2015

Тиждень «Пам’яті та примирення»

З 5 по 8 травня в гімназії пройшов тиждень «Пам’яті та примирення» під гаслом «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!».
8 квіт. 2015

Прес-конференція «Реклама в нашому житті: «За» і «Проти».

8 квітня в гімназії була проведена прес-конференція «Реклама в нашому житті: «За» і «Проти». До неї були залучені учні 8-10 класів, які висували свою точку зору стосовно того, чи корисна для нас, звичайних споживачів, реклама, чи вона шкодить нам і постійно дратує. Кожен клас на підтвердження власної думки готував приклади відеороликів з реклами.
7 квіт. 2015

Майстер-клас щодо створення анімаційного продукту

7 квітня 2015 року відбувся майстер-клас по створенню мультфільмів в програмі Macromedia Flash 8 Pro, який провів вчитель інформатики Дрон Сергій Олександрович
6 квіт. 2015

Тиждень безпечного інтернету

В рамках місячника випереджаючої освіти для сталого розвитку, що проходив в березні - квітні 2015 року в гімназії №39, з 6.04 по 10.04 в закладі проведено Тиждень безпечного інтернету
2 квіт. 2015

Конкурс озвучування мультфільмів

На початку квітня в нашому навчальному закладі пройшов конкурс озвучування мультфільмів на тему «Щоб світ став кращим» серед 5-7 класів.
1 квіт. 2015

Фестиваль - конкурс дитячої газети «Clasna-info»

1 квітня в рамках місячника з випереджаючої освіти для сталого розвитку в гімназії відбувся фестиваль - конкурс дитячої газети «Clasna-info». Протягом двох тижнів учні 5-10 класів створювали власний медіа-продукт – класну газету.
8 бер. 2015

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Шановні жінки! Щиросердно вітаємо вас з міжнародним жіночим днем 8 березня! Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!
4 бер. 2015

Міський семінар-практикум для вчителів суспільствознавчих дисциплін

4 березня на базі Дніпродзержинської гімназії № 39 відбувся міський семінар для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін на тему «Формування національно-патріотичного світогляду учнів через науково-дослідницьку діяльність».
2 бер. 2015

Засідання батьківського комітету

Батьки запрошуються на засідання батьківського комітету 5 березня о 16 годині у каб.№ 33
2 лют. 2015

Зустріч випускників

Гімназія №39 запрошує на зустріч випускників, яка відбудеться 7 лютого в 17:00 в актовому залі гімназії

Всесвітній день дарування книги у 5Б
У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. "5-Б" теж приєднався до цього свята. Ми вирішили подарувати книжку нашим молодшим друзям, учням "1 – А" класу. Сподіваємось , що вона їм сподобається та навчить любити та читати книжки.

20 лют. 2018
14 лютого у пілотному «1-А»
Для нас це не тільки День закоханих ,а й Всесвітній день дарування книги. Ми найменші учні школи , тому дарували книгу до бібліотеці. Наш клас сподівається, що подаровану книгу прочитають усі класи молодшої школи. Робити подарунки так же приємно як і отримувати. Але у класі нас чекав ще один сюрприз… Діти ,які ще в минулому році навчались у цьому класі, а зараз це вже «5-Б», прийшли привітати нас і ще раз подякувати Наталії Валентинівні. 5-Б !!! Ми вам дякуємо !

14 лютого Всесвітній день дарування книги
Ми учні «6-А» вирішили подарувати книгу до класу де нас виростили з зернятка. Це 2-А клас під класним керівництвом Єфименко Людмили Георгіївни. Малюки будьте щасливі і розумні, ви завжди можете розраховувати на нас. Ваш «6-А»

16 лют. 2018
Акція «Подаруй книгу»
Учні 8-А класу на чолі з Артеменко І.О. долучилися до акції «Подаруй книгу» 14 лютого 2018 року та подарували гімназійній бібліотеці художній твір американського письменника Френсіса Скота Фітцджеральда «Великий Гетсбі».

16 лют. 2018
ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ
«ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ» - під таким девізом 09/02 в гімназії №39 пройшла акція за здоровий спосіб життя. Учні 5-8 класів на перервах ознайомилися з тими загрозами, які несуть в собі шкідливі звички. В результаті прийняли рішення:створити буклети «Наркотикам – НІ! Не зупиняй життя», «Цінуй своє життя» та «Пам’ятку про наркотики» ;поновити санітарний бюлетень про шкідливість паління та вживання алкогольних і слабоалкогольних виробів, провести акцію «Школа – територія,вільна від тютюну,алкоголю та наркотиків. Ми за здоровий спосіб життя».

15 лют. 2018
День Святого Валентина
В цей день в 4-Б класі (кл. керів. Л.В.Алтуніна) пройшли наступні заходи: - презентація відеоролика до Дня Святого Валентина, який самостійно приготував Денисенко Павло; - під час проведення конкурсно-розважальної програми, учні ознайомилися з історією свята, прийняли активну участь в конкурсній програмі, яка складалася з конкурсів: ″Знайомство″, ″Підбери пару″, ″Казкове кохання″, ″Компліменти″, ″Етикет″.