22 січ. 2016

Виставка «Домашні обереги»

До дня Соборності України, силами учнівського самоврядування гімназії було створено виставку «Домашні обереги», де наші учні презентували справжні скарби своїх родин.
20 січ. 2016

День Соборності України

Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово – «Україна». 22 січня учні гімназії вшановували проголошення Соборності України. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.
15 січ. 2016

Тренінг – метод сучасного навчання

Все більшої популярності в сфері освіти набувають різноманітні види тренінгів. Для педагогів така методика підвищення кваліфікації вже стала звичною, а от тренінг як форма навчання школярів зараз набуває актуальності.
12 січ. 2016

Теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів»

12 січня учні гімназіі №39, члени гуртка журналістики «Mediagrup», відвідали теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів».
30 груд. 2015

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Від щирого серця вся команда гімназії 39 вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
23 груд. 2015

Зустріч з відомим істориком - Циганок Ніною Олександрівною

23 грудня в педагогічному музеї гімназії відбулася зустріч з Циганок Ніною Олександрівною - відомим істориком, краєзнавцем, ветераном музейної справи , колишнім директором музею міста (1982-2000 рр.), членом Національної спілки журналістів України, членом краєзнавчого товариства «Кам’янсько - Дніпродзержинськ» , заступником голови міської організації ветеранів України , автором історичної частини Герба м. Дніпродзержинська, автором кількох книг і безліч статей в газетах та журналах.
16 груд. 2015

Наш успіх на фестивалі пісні

З 16 по 18 грудня 2015 року представники нашої гімназії у складі: Бразалука Рустама (учня 6-А класу), Яковенко Марії (учениці 4-А клас), і вчителя музичного мистецтва Станкевич Н.М., узяли участь у благодійному фестивалі «Партнерів єднає мелодія пісні» в місті Комсомольск Полтавської області.
15 груд. 2015

Міжнародний День чаю - свято здоров'я

15 грудня з ініціативи вчителя зі сталого розвитку Анни В´ячеславівни Новікової та координатора шкільного євроклубу Пономарьової Наталії Вячеславівни було проведено засідання євроклубу у формі чайної церемонії, присвячене Міжнародному Дню чаю. Ідея свята полягає у популяризації здорового способу життя серед українців.
23 лист. 2015

Науково-практична конференція: Андрій Шептицький

У 2015 році Україна відзначала 150-річчя з Дня народження Митрополита Української греко-католицької церкви Андрія Шептицького. 23 листопада з метою вшанування великого українця євроклуб Дніпродзержинської гімназії № 39 «Європейська єдність» (координатор Пономарьова Н. В.) ініціював проведення учнівської науково-практичної конференції «Митрополит Андрій Шептицький: освіта – наука – нація».
15 жовт. 2015

Ювілей родини євроклубів м. Дніпродзержинська

15.10.2015 р. на базі гімназії №39 відбулися міські урочисті збори з нагоди 5-річного ювілею створення євроклубівського руху в м. Дніпродзержинську.

21 груд. 2018
19 грудня українці святкують День Святого Миколая

20 груд. 2018
КОНКУРС «ЄВРОПЕЙСЬКА ЯЛИНКА-2019» ПРОВІВ ЄВРОКЛУБ КАМ`ЯНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 39

8 груд. 2018
Щороку 6 грудня вся Україна відзначає День Збройних сил.
6 грудня – зовсім не випадкова дата, адже саме цього дня в 1991 році було прийнято закон «Про збройні сили України» Сьогодні, у період небезпечної ситуації, що склалася на території нашої України, військовослужбовці, які захищають честь держави та всього українського народу, потребують матеріальної та моральної підтримки.

7 груд. 2018
6 грудня, в День Збройних Сил України, дев'яті класи завітали на екскурсію до музею АТО
Минулого року в Дніпрі на базі історичного музею ім. Яворницького відкрили експозицію першого в Україні музею АТО під назвою"Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини".

6 груд. 2018
6 грудня відзначається День української армії
6 грудня відзначається День української армії - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку і наші життя.

25 лист. 2018
Україна пам’ятає – світ визнає.
Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земнее у пекельних муках.