15 груд. 2015

Міжнародний День чаю - свято здоров'я

15 грудня з ініціативи вчителя зі сталого розвитку Анни В´ячеславівни Новікової та координатора шкільного євроклубу Пономарьової Наталії Вячеславівни було проведено засідання євроклубу у формі чайної церемонії, присвячене Міжнародному Дню чаю. Ідея свята полягає у популяризації здорового способу життя серед українців.
23 лист. 2015

Науково-практична конференція: Андрій Шептицький

У 2015 році Україна відзначала 150-річчя з Дня народження Митрополита Української греко-католицької церкви Андрія Шептицького. 23 листопада з метою вшанування великого українця євроклуб Дніпродзержинської гімназії № 39 «Європейська єдність» (координатор Пономарьова Н. В.) ініціював проведення учнівської науково-практичної конференції «Митрополит Андрій Шептицький: освіта – наука – нація».
15 жовт. 2015

Ювілей родини євроклубів м. Дніпродзержинська

15.10.2015 р. на базі гімназії №39 відбулися міські урочисті збори з нагоди 5-річного ювілею створення євроклубівського руху в м. Дніпродзержинську.
25 вер. 2015

Євроквест-2015

Гімназисти змогли перевірити своє володіння іноземними мовами, різноманітності культури європейців і навичками командної роботи серед 5 -7 класів
19 вер. 2015

Святкування дня міста

Вітаємо наше місто з Днем народження. 5 - Б клас завжди разом і у навчанні, і на відпочинку!!!
11 вер. 2015

День здоров'я

Вітаємо 5 -Б клас з перемогою у змаганнях, 5 - Б та 9 -Б класи посіли перше місце у спортивному квесті серед всіх учнів гімназії.
9 вер. 2015

Козацькі розваги

Козацькі розваги - змагання між 5 - А та 5 - Б класом. Вітаємо 5 - Б клас з перемогою , 1 місце
1 вер. 2015

Перший дзвоник

1 вересня відбулося свято першого дзвоника. Вітаємо всіх з початком навчального року!
28 трав. 2015

Останній дзвоник

28 травня в гімназії №39 відбулася урочиста лінійка на честь свята останнього дзвоника
12 трав. 2015

Конкурс віршів «Збережемо пам'ять про подвиг»

У педагогічному музеї гімназії 12.05.2015 року відбувся конкурс віршів присвячений Великій Перемозі у ІІ світовій війні над нацизмом у Європі «Збережемо пам'ять про подвиг» .

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.

3 вер. 2018
З вересня учні 3-А і 3- І класів відвідали педагогічний музей гімназії
№ 39. Екскурсія була цікавою, пізнавальною, захоплюючою. Юрченко Тамара Василівна ознайомила дітей з історією розвитку школи-гімназії. З задоволенням учні, які живуть на другому мікрорайоні, шукали свої будинки та вікна своїх квартир на макеті. А ще третьокласники ознайомилися з поняттями «галерея», «макет», «експозиція». А після екскурсії декілька учнів висловили своє бажання бути екскурсоводами.

1 вер. 2018
Перший урок 8-Б класу «Україна серед інших європейських націй» відбувся у шкільному музеї гімназії.
Учениці 10 класу Олександра Чубенко, Анастасія Веселова та Вероніка Гречина під керівництвом завідуючої музею Т.В. Юрченко провели для нас екскурсію за новою експозицією «Будьмо знайомі Європа». В ході цікавої розповіді ми дізналися про історію створення Європейського союзу, про особливості держав - учасниць, національні костюми. Учні 8-Б класу зрозуміли, що сьогодні вже немає сумнівів - майбутнє України пов’язане з інтеграцією в Європейський простір. Але цей процес є досить складним, він вимагає змін у політичній, соціальній, економічній сферах життя країни. І нам, сучасному поколінню, треба докласти зусиль і взяти за життєве кредо слова французького письменника В.Гюго: «Прийде день, коли всі нації цього континенту, зберігши свої характерні риси і славетну індивідуальність, зіллються у союзі вищого порядку та створять європейське братство» Отже, початок покладено, новий навчальний рік розпочато. Бажаю всім моїм однокласникам особистісного зростання, високих цілей, успіхів у навчанні! Дечанська Поліна, учениця 8-Б класу