4 бер. 2015

Міський семінар-практикум для вчителів суспільствознавчих дисциплін

4 березня на базі Дніпродзержинської гімназії № 39 відбувся міський семінар для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін на тему «Формування національно-патріотичного світогляду учнів через науково-дослідницьку діяльність».
2 бер. 2015

Засідання батьківського комітету

Батьки запрошуються на засідання батьківського комітету 5 березня о 16 годині у каб.№ 33
2 лют. 2015

Зустріч випускників

Гімназія №39 запрошує на зустріч випускників, яка відбудеться 7 лютого в 17:00 в актовому залі гімназії
28 груд. 2014

Привітання з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим

Адміністрація гімназії вітає учнів та працівників закладу з наступаючими святами!
26 груд. 2014

Про організацію та проведення новорічних та різдвяних свят і зимових канікул

План проведення зимових канікул в період з 29.12.14 року по 11.01.15 року
12 груд. 2014

Андріївські вечорниці в гімназії. Свято Калити

12 грудня 2014 року в нашій гімназії відбулося святкування свята Калити та пройшла вистава Андріївські вечорниці
8 груд. 2014

Тиждень права в гімназії №39 (08-12.12.2014р.)

З 8 по 12 грудня в нашій гімназії відбувся тиждень права.
5 груд. 2014

Зустріч євроклубів міста

На базі нашої гімназії 05.12.14 відбулася зустріч з представниками Євросоюзу та євроклубами міста.
3 груд. 2014

Семінар «Захист Вітчизни»

03 грудня 2014р. на базі гімназії №39 відбувся міський семінар-практикум для вчителів предмету «Захист Вітчизни»
10 лист. 2014

Вітаємо з тижнем гімназії!

За посиланням подано план заходів, які відбудуться протягом святкування тиждня гімназії

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.

3 вер. 2018
З вересня учні 3-А і 3- І класів відвідали педагогічний музей гімназії
№ 39. Екскурсія була цікавою, пізнавальною, захоплюючою. Юрченко Тамара Василівна ознайомила дітей з історією розвитку школи-гімназії. З задоволенням учні, які живуть на другому мікрорайоні, шукали свої будинки та вікна своїх квартир на макеті. А ще третьокласники ознайомилися з поняттями «галерея», «макет», «експозиція». А після екскурсії декілька учнів висловили своє бажання бути екскурсоводами.

1 вер. 2018
Перший урок 8-Б класу «Україна серед інших європейських націй» відбувся у шкільному музеї гімназії.
Учениці 10 класу Олександра Чубенко, Анастасія Веселова та Вероніка Гречина під керівництвом завідуючої музею Т.В. Юрченко провели для нас екскурсію за новою експозицією «Будьмо знайомі Європа». В ході цікавої розповіді ми дізналися про історію створення Європейського союзу, про особливості держав - учасниць, національні костюми. Учні 8-Б класу зрозуміли, що сьогодні вже немає сумнівів - майбутнє України пов’язане з інтеграцією в Європейський простір. Але цей процес є досить складним, він вимагає змін у політичній, соціальній, економічній сферах життя країни. І нам, сучасному поколінню, треба докласти зусиль і взяти за життєве кредо слова французького письменника В.Гюго: «Прийде день, коли всі нації цього континенту, зберігши свої характерні риси і славетну індивідуальність, зіллються у союзі вищого порядку та створять європейське братство» Отже, початок покладено, новий навчальний рік розпочато. Бажаю всім моїм однокласникам особистісного зростання, високих цілей, успіхів у навчанні! Дечанська Поліна, учениця 8-Б класу