5 трав. 2015

Тиждень «Пам’яті та примирення»

З 5 по 8 травня в гімназії пройшов тиждень «Пам’яті та примирення» під гаслом «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!».
8 квіт. 2015

Прес-конференція «Реклама в нашому житті: «За» і «Проти».

8 квітня в гімназії була проведена прес-конференція «Реклама в нашому житті: «За» і «Проти». До неї були залучені учні 8-10 класів, які висували свою точку зору стосовно того, чи корисна для нас, звичайних споживачів, реклама, чи вона шкодить нам і постійно дратує. Кожен клас на підтвердження власної думки готував приклади відеороликів з реклами.
7 квіт. 2015

Майстер-клас щодо створення анімаційного продукту

7 квітня 2015 року відбувся майстер-клас по створенню мультфільмів в програмі Macromedia Flash MX 2004, який провів вчитель інформатики Дрон Сергій Олександрович
6 квіт. 2015

Тиждень безпечного інтернету

В рамках місячника випереджаючої освіти для сталого розвитку, що проходив в березні - квітні 2015 року в гімназії №39, з 6.04 по 10.04 в закладі проведено Тиждень безпечного інтернету
2 квіт. 2015

Конкурс озвучування мультфільмів

На початку квітня в нашому навчальному закладі пройшов конкурс озвучування мультфільмів на тему «Щоб світ став кращим» серед 5-7 класів.
1 квіт. 2015

Фестиваль дитячої преси "Класна - ІНФО"

1 квітня в рамках місячника з випереджаючої освіти для сталого розвитку в гімназії було проведено фестиваль дитячої преси "Класна - ІНФО".
8 бер. 2015

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Шановні жінки! Щиросердно вітаємо вас з міжнародним жіночим днем 8 березня! Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!
4 бер. 2015

Міський семінар-практикум для вчителів сспільствознавчих дисциплін

Міський семінар-практикум для вчителів суспільствознавчих дисциплін
2 бер. 2015

Засідання батьківського комітету

Батьки запрошуються на засідання батьківського комітету 5 березня о 16 годині у каб.№ 33
2 лют. 2015

Зустріч випускників

Гімназія №39 запрошує на зустріч випускників, яка відбудеться 7 лютого в 17:00 в актовому залі гімназії

21 груд. 2018
19 грудня українці святкують День Святого Миколая

20 груд. 2018
КОНКУРС «ЄВРОПЕЙСЬКА ЯЛИНКА-2019» ПРОВІВ ЄВРОКЛУБ КАМ`ЯНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 39

8 груд. 2018
Щороку 6 грудня вся Україна відзначає День Збройних сил.
6 грудня – зовсім не випадкова дата, адже саме цього дня в 1991 році було прийнято закон «Про збройні сили України» Сьогодні, у період небезпечної ситуації, що склалася на території нашої України, військовослужбовці, які захищають честь держави та всього українського народу, потребують матеріальної та моральної підтримки.

7 груд. 2018
6 грудня, в День Збройних Сил України, дев'яті класи завітали на екскурсію до музею АТО
Минулого року в Дніпрі на базі історичного музею ім. Яворницького відкрили експозицію першого в Україні музею АТО під назвою"Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини".

6 груд. 2018
6 грудня відзначається День української армії
6 грудня відзначається День української армії - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку і наші життя.

25 лист. 2018
Україна пам’ятає – світ визнає.
Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земнее у пекельних муках.