4 квіт. 2013

ГОТУЄМОСЬ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ ВІДВІДУВАННЯ УЧНЯМИ 10-11 КЛАСІВ ГІМНАЗІЇ № 39 ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ : «ОСВІТА. КАР’ЄРА. СУСПІЛЬСТВО – 2013»
24 бер. 2013

План на весняні канікули

Тут ви можете переглянути список заходів, що плануються в гімназії на період весняних канікул:
22 лют. 2013

Веселі перерви

Веселий відпочинок для маленьких гімназистів
21 лют. 2013

День рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей можуть відзначати Міжнародний день рідної мови.
19 лют. 2013

До уваги батьків гімназистів 1-4 класів!

Шановні батьки! запрошуємо вас відвідати відкриті уроки в 1-4 класах.
17 лют. 2013

Інформація про ВУЗи для випускників!

УВАГА!
15 лют. 2013

Урок мужності

15 лютого 2013 року в гімназії №39 було проведено єдиний урок мужності на тему: «Простим героям – честь і слава». З метою виховання підростаючого покоління на прикладах солдатського героїзму, утвердження високих моральних цінностей та громадянської свідомості.
12 лют. 2013

Виступ команди КВК

12 лютого пройшли міські ігри КВК
4 лют. 2013

Проводиться набір абітурієнтів

Проводиться набір абітурієнтів для вступу до Черкаської академії пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля та Харківського національного університету цивільного захисту України.
2 лют. 2013

Зустріч випускників

2 лютого 2013 року в гімназії відродилась чудова традиція зустрічі випускників.

Всесвітній день дарування книги у 5Б
У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. "5-Б" теж приєднався до цього свята. Ми вирішили подарувати книжку нашим молодшим друзям, учням "1 – А" класу. Сподіваємось , що вона їм сподобається та навчить любити та читати книжки.

20 лют. 2018
14 лютого у пілотному «1-А»
Для нас це не тільки День закоханих ,а й Всесвітній день дарування книги. Ми найменші учні школи , тому дарували книгу до бібліотеці. Наш клас сподівається, що подаровану книгу прочитають усі класи молодшої школи. Робити подарунки так же приємно як і отримувати. Але у класі нас чекав ще один сюрприз… Діти ,які ще в минулому році навчались у цьому класі, а зараз це вже «5-Б», прийшли привітати нас і ще раз подякувати Наталії Валентинівні. 5-Б !!! Ми вам дякуємо !

14 лютого Всесвітній день дарування книги
Ми учні «6-А» вирішили подарувати книгу до класу де нас виростили з зернятка. Це 2-А клас під класним керівництвом Єфименко Людмили Георгіївни. Малюки будьте щасливі і розумні, ви завжди можете розраховувати на нас. Ваш «6-А»

16 лют. 2018
Акція «Подаруй книгу»
Учні 8-А класу на чолі з Артеменко І.О. долучилися до акції «Подаруй книгу» 14 лютого 2018 року та подарували гімназійній бібліотеці художній твір американського письменника Френсіса Скота Фітцджеральда «Великий Гетсбі».

16 лют. 2018
ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ
«ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ» - під таким девізом 09/02 в гімназії №39 пройшла акція за здоровий спосіб життя. Учні 5-8 класів на перервах ознайомилися з тими загрозами, які несуть в собі шкідливі звички. В результаті прийняли рішення:створити буклети «Наркотикам – НІ! Не зупиняй життя», «Цінуй своє життя» та «Пам’ятку про наркотики» ;поновити санітарний бюлетень про шкідливість паління та вживання алкогольних і слабоалкогольних виробів, провести акцію «Школа – територія,вільна від тютюну,алкоголю та наркотиків. Ми за здоровий спосіб життя».

15 лют. 2018
День Святого Валентина
В цей день в 4-Б класі (кл. керів. Л.В.Алтуніна) пройшли наступні заходи: - презентація відеоролика до Дня Святого Валентина, який самостійно приготував Денисенко Павло; - під час проведення конкурсно-розважальної програми, учні ознайомилися з історією свята, прийняли активну участь в конкурсній програмі, яка складалася з конкурсів: ″Знайомство″, ″Підбери пару″, ″Казкове кохання″, ″Компліменти″, ″Етикет″.