31 жовт. 2012

Підготовка до ЗНО

До уваги батьків та учнів! Надається посилання на ресурси для підготовки до ЗНО 2013.
31 жовт. 2012

Реєстрація на пробне ЗНО-2013 розпочнеться 1 листопада

Українським центром оцінювання якості освіти затверджено графік проведення та перелік предметів пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році
25 жовт. 2012

Щира подяка усім учасникам, організаторам та глядачам благодійного концерту "Сузір'я творчості"!

24 жовтня відбувся благодійний концерт для батьків та гімназистів

69-річниця з Дня визволення міста

З 22 жовтня розпочався тиждень святкування 69 –річниці Дня визволення м. Дніпродзержинська та 68- річниці визволення України від фашистських загарбників.
25 жовт. 2012

70-та річниця заснування "Молодої гвардії"

17 жовтня відбувся захід приурочений до 70-річчя з Дня заснування підпільної організації «Молода гвардія». Під назвою «Із юності в безсмертя».
24 жовт. 2012

Шановні батьки! Сьогодні 24.10.12 відбудеться благодійний концерт!

Запрошуємо Вас на благодійний концерт «Сузір’я творчості», який відбудеться 24 жовтня
15 жовт. 2012

Свято Покрови

15.10.12 у школі пройшло свято Покрови.
14 жовт. 2012

Відбіркові інтелектуальні змагання «Що? Де? Коли?»

04.10 2012 відбулися відбіркові інтелектуальні змагання «Що? Де? Коли?»
14 жовт. 2012

28 вересня у Комсомольську відбулась Всеукраїнська науково-практична учнівська конференція

28 вересня в м. Комсомольську загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, зустрічала гостей (лідерів учнівського самоврядування) на Всеукраїнську науково-практичну учнівську конференцію «Стабільність і безпека – гарантія майбутнього України» .

День Вчителя

05.10 2012р. гімназисти вітали своїх вчителів зі святом

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

1 груд. 2017
Розклад Дня гімназії

29 лист. 2017
Тренінг першої допомоги
Дякуємо коллективу медичного коледжу за цікавий та корисний тренінг. Учні 9-А та 10 класів навчились надавати першу допомогу ефективно та терміново, від якої часто залежить і життя людини.

23 лист. 2017
Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!
Нова українська школа! З вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим стандартом. На сьогодні ми є пілотною школою серед 100 шкіл України по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Це – нові підходи до навчання дитини, цікаві ранкові зустрічі, інтеграція семи предметів, діяльнісний підхід до навчання, свобода вибору дитиною певних навчальних задач. Освітнє середовище організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. Навчальний простір облаштований так, щоби задовольняти індивідуальні потреби кожної дитини.

21 лист. 2017
Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017
"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !