27 лист. 2013

Тиждень гімназії очима дітей

Святкування тижня гімназії було насичене подіями: конкурси, святковий концерт, новий випуск шкільної газети.
11 лист. 2013

Вибори президента гімназії

Новим президентом було обрано учня 8-А класу. Лубінець Олександр, вітаємо тебе та бажаємо успіхів! Про програму діяльності нового президента можна прочитати тут.
11 лист. 2013

Вітаємо з тижнем гімназії!

За посиланням подано план заходів, які відбудуться протягом святкування тиждня гімназії
7 лист. 2013

ПЕРЕМОГА гімназії №39 в V загальнонаціональному проекті "Флагмани освіти і науки України"

Адміністрація гімназії щиро вітає педагогічний колектив з перемогою в V загальнонаціональному проекті "Флагмани освіти і науки України"
25 жовт. 2013

Привітання міського голови з Днем визволення міста.

25 жовтня ми відзначаємо 70-річницю з Дня визволення міста від фашистських загарбників
21 жовт. 2013

“Свята Покровонько, покрий мою головоньку!”

Осінь – це не лише повен кошик плодів, позолота на деревах, не лише пора бабиного літа, прощального журавлиного «кру», а ще багато свят. Із давніх-давен наша Україна славиться величними традиціями, святами і обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові до української спадщини, повертається до традицій свого народу. В нашому закладі також велика увага приділяється вшануванню культурних звичаїв давнини. Тож з 14.10.13 р. в гімназії пройшов ТИЖДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНИХ ТРАДИЦІЙ.
6 жовт. 2013

Вікторина присвячена дню міста

серед 10-11 класів було проведено вікторину "Знай і люби своє місто"
4 жовт. 2013

З Днем працівника освіти!

Привітання від міського голови Станіслава Сафронова
20 вер. 2013

Новини євроклубу "Європейська єдність"

Поповнено сторінку "Новини євроклубу"
16 вер. 2013

День здоров'я в рамках олімпійського тижня

З цього року в нашій гімназії була відроджена чудова традиція: проведення Дня здоров’я в рамках Олімпійського тижня.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.

3 вер. 2018
З вересня учні 3-А і 3- І класів відвідали педагогічний музей гімназії
№ 39. Екскурсія була цікавою, пізнавальною, захоплюючою. Юрченко Тамара Василівна ознайомила дітей з історією розвитку школи-гімназії. З задоволенням учні, які живуть на другому мікрорайоні, шукали свої будинки та вікна своїх квартир на макеті. А ще третьокласники ознайомилися з поняттями «галерея», «макет», «експозиція». А після екскурсії декілька учнів висловили своє бажання бути екскурсоводами.

1 вер. 2018
Перший урок 8-Б класу «Україна серед інших європейських націй» відбувся у шкільному музеї гімназії.
Учениці 10 класу Олександра Чубенко, Анастасія Веселова та Вероніка Гречина під керівництвом завідуючої музею Т.В. Юрченко провели для нас екскурсію за новою експозицією «Будьмо знайомі Європа». В ході цікавої розповіді ми дізналися про історію створення Європейського союзу, про особливості держав - учасниць, національні костюми. Учні 8-Б класу зрозуміли, що сьогодні вже немає сумнівів - майбутнє України пов’язане з інтеграцією в Європейський простір. Але цей процес є досить складним, він вимагає змін у політичній, соціальній, економічній сферах життя країни. І нам, сучасному поколінню, треба докласти зусиль і взяти за життєве кредо слова французького письменника В.Гюго: «Прийде день, коли всі нації цього континенту, зберігши свої характерні риси і славетну індивідуальність, зіллються у союзі вищого порядку та створять європейське братство» Отже, початок покладено, новий навчальний рік розпочато. Бажаю всім моїм однокласникам особистісного зростання, високих цілей, успіхів у навчанні! Дечанська Поліна, учениця 8-Б класу