13 квіт. 2013

Запрошуємо друзів, партнерів до міста Дніпродзержинська на відкритий обласний єврофорум

26.04.2013 р. у м. Дніпродзержинську Дніпропетровської області в рамках Всеукраїнського проекту «Підтримка регіональних Євроклубів України», що фінансується Представництвом ЄС в Україні та реалізується ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» відбудеться відкритий обласний єврофорум за темою: «Європейські цінності: панорама поглядів».
8 квіт. 2013

ГРАФІК РОБОТИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА з 08.04.13 по 12.04. 13.

до Вашої уваги заходи з методичної та виховної роботи шкільного психолога Курниш Р. Ф.
7 квіт. 2013

ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД МІСЬКОГО СЕМІНАРУ - ПРАКТИКУМУ З ІНОЗЕМНИХ МОВ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД МІСЬКОГО СЕМІНАРУ - ПРАКТИКУМУ З ІНОЗЕМНИХ МОВ В ГІМНАЗІЇ №39 05.04.2013 Н.Р.
4 квіт. 2013

ГОТУЄМОСЬ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ ВІДВІДУВАННЯ УЧНЯМИ 10-11 КЛАСІВ ГІМНАЗІЇ № 39 ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ : «ОСВІТА. КАР’ЄРА. СУСПІЛЬСТВО – 2013»
24 бер. 2013

План на весняні канікули

Тут ви можете переглянути список заходів, що плануються в гімназії на період весняних канікул:
22 лют. 2013

Веселі перерви

Веселий відпочинок для маленьких гімназистів
21 лют. 2013

День рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей можуть відзначати Міжнародний день рідної мови.
19 лют. 2013

До уваги батьків гімназистів 1-4 класів!

Шановні батьки! запрошуємо вас відвідати відкриті уроки в 1-4 класах.
17 лют. 2013

Інформація про ВУЗи для випускників!

УВАГА!
15 лют. 2013

Урок мужності

15 лютого 2013 року в гімназії №39 було проведено єдиний урок мужності на тему: «Простим героям – честь і слава». З метою виховання підростаючого покоління на прикладах солдатського героїзму, утвердження високих моральних цінностей та громадянської свідомості.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.

3 вер. 2018
З вересня учні 3-А і 3- І класів відвідали педагогічний музей гімназії
№ 39. Екскурсія була цікавою, пізнавальною, захоплюючою. Юрченко Тамара Василівна ознайомила дітей з історією розвитку школи-гімназії. З задоволенням учні, які живуть на другому мікрорайоні, шукали свої будинки та вікна своїх квартир на макеті. А ще третьокласники ознайомилися з поняттями «галерея», «макет», «експозиція». А після екскурсії декілька учнів висловили своє бажання бути екскурсоводами.

1 вер. 2018
Перший урок 8-Б класу «Україна серед інших європейських націй» відбувся у шкільному музеї гімназії.
Учениці 10 класу Олександра Чубенко, Анастасія Веселова та Вероніка Гречина під керівництвом завідуючої музею Т.В. Юрченко провели для нас екскурсію за новою експозицією «Будьмо знайомі Європа». В ході цікавої розповіді ми дізналися про історію створення Європейського союзу, про особливості держав - учасниць, національні костюми. Учні 8-Б класу зрозуміли, що сьогодні вже немає сумнівів - майбутнє України пов’язане з інтеграцією в Європейський простір. Але цей процес є досить складним, він вимагає змін у політичній, соціальній, економічній сферах життя країни. І нам, сучасному поколінню, треба докласти зусиль і взяти за життєве кредо слова французького письменника В.Гюго: «Прийде день, коли всі нації цього континенту, зберігши свої характерні риси і славетну індивідуальність, зіллються у союзі вищого порядку та створять європейське братство» Отже, початок покладено, новий навчальний рік розпочато. Бажаю всім моїм однокласникам особистісного зростання, високих цілей, успіхів у навчанні! Дечанська Поліна, учениця 8-Б класу