1 вер. 2012

З Днем знань!

Привітання директора гімназії Занєгіної Сніжани Леонідівни з Днем знань.
12 трав. 2012

Випускний вечір в стилі HOLYWOOD

Нехай серця не знають супокою, Хай обганяють мрії часу біг, І ваша юність буде хай такою, Щоб їй ніхто не заздрити не міг.
27 лют. 2012

Відкритий урок

27.02.12. в гімназії відбувся єдиний урок за темою "Рідній Дніпропетровщині - 80 років", присвячений 80-річчю створення Дніпропетровської області.
24 лют. 2012

Відкритий урок

До 80 - річчя Дніпропетровщини був присвячений єдиний урок по області "ПЕТРИКІВСЬКА КВІТКА". Урок вели заслужена майстриня України Рибак Наталія Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва Коробко НаталіяЮріївна.
23 груд. 2011

Євробал

На базі гімназії № 39 вперше у місті відбувся Євробал. Двадцять шість євроклубів міста стали учасниками цього урочистого заходу.
20 лист. 2011

Олімпійське лелеченя

17.11.2011 р. на базі гімназії № 39 лівобережні школи міста взяли участь у Всеукраїнському спортивно-масовому заході "Олімпійське лелеченя".
20 лист. 2011

Зустріч гімназистів з консулом Польщі

16.11.2011 р. в рамках програми "Польська осінь в Дніпрдзержинську" в гімназії № 39 відбулася зустріч з консулом Польщі Яном Гранатом.

Класна оцінка

25 лист. 2018
Україна пам’ятає – світ визнає.
Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земнее у пекельних муках.

21 лист. 2018
Учні Кам’янської гімназії № 39 долучилися до Усесвітнього Дня Гідності в Україні
Учні Кам’янської гімназії № 39 уже втретє долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки вже взяли участь понад 50 тис осіб із 500 закладів освіти України.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.