7 трав. 2016

Соціальний проект "Школа своїми руками"

В рамках проведення проекту "Школа своїми руками" розпочато будівництво шкільного майданчика
6 трав. 2016

71 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

6 травня до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в гімназії проведено ряд захоів.
5 трав. 2016

Всеукраїнський фестиваль ДЮП-2016

Вітаємо гімназійну команду Дружин юних пожежних, «РАТИБОРЦІ» яка посіла ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП-2016!
28 бер. 2016

Атестація вчителів

28 березня 2016 року в гімназії №39 відбулася атестація вчителів.
4 бер. 2016

У гімназії № 39 відбулася зустріч з викладачем Бермінгемського університету (Великобританія)

Напередодні 8 березня за підтримкою Голови Всеукраїнської Християнсько – демократичної Партії (ХДП) В. Черненка на базі гімназії №39 (директор Занєгіна С. Л.) відбулася зустріч голови ХДП Великобританії викладача філософії Бермінгемського університету Річардом Роджерсом з євроклубівцями й учнями гімназії.
5 лют. 2016

Всесвітній день безпеки інтернету

Четверте лютого - в усьому світі цей день відомий як «Всесвітній день безпеки інтернету».
3 лют. 2016

Спортивно - масовий захід «Ігри чемпіонів»

3 лютого 2016 року на базі спортивного залу гімназії №39 відбувся відбірковий тур ІІ етапу спортивно - масового заходу «Ігри чемпіонів» серед збірних команд 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
3 лют. 2016

Вшанування пам'яті воїнів-афганців

3 лютого учні 8 класу відвідали воїнське кладовище та поклали квіти на могилу воїна-афганця Бурчака Валерія, випускника гімназії №39.
22 січ. 2016

Виставка «Домашні обереги»

До дня Соборності України, силами учнівського самоврядування гімназії було створено виставку «Домашні обереги», де наші учні презентували справжні скарби своїх родин.
20 січ. 2016

День Соборності України

Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово – «Україна». 22 січня учні гімназії вшановували проголошення Соборності України. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

1 груд. 2017
Розклад Дня гімназії

29 лист. 2017
Тренінг першої допомоги
Дякуємо коллективу медичного коледжу за цікавий та корисний тренінг. Учні 9-А та 10 класів навчились надавати першу допомогу ефективно та терміново, від якої часто залежить і життя людини.

23 лист. 2017
Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!
Нова українська школа! З вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим стандартом. На сьогодні ми є пілотною школою серед 100 шкіл України по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Це – нові підходи до навчання дитини, цікаві ранкові зустрічі, інтеграція семи предметів, діяльнісний підхід до навчання, свобода вибору дитиною певних навчальних задач. Освітнє середовище організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. Навчальний простір облаштований так, щоби задовольняти індивідуальні потреби кожної дитини.

21 лист. 2017
Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017
"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !