13 вер. 2017

Заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

План заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років на І півріччя 2017-2018 н.р.
4 вер. 2017

Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту

Згідно з плану роботи закладу у період з 04.09 по 08.09.2017 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2017

Свято Першого дзвоника та День знань

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
9 бер. 2017

Поздравление учителям с 8 Марта

Поздравляем нашего любимого классного руководителя Татьяну Ивановну, учителей родной уже младшей школы, всех прекрасных женщин - учителей, которые вкладывали и вкладывают столько сил и знаний в наших детей, наших будущих учителей - учителей старшей школы, прекрасных руководителей нашего учебного заведения и всю женскую половину гимназии с Международным женским днем!
21 січ. 2017

Тиждень початкової школи та мистецтва

З метою підвищення рівня культури, посилення любові до прекрасного, зміцнення учнівського колективу, розвитку творчих здібностей та стійкого емоційного відношення до оточуючого світу в учнів початкової ланки, з 23 по 27 січня 2017 р. в Гімназії був проведений спільний тиждень кафедр початкової школи та художньо-естетичних дисциплін.
19 січ. 2017

День Соборності України

З метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування громадянської життєвої позиції, усвідомлення себе патріотом і громадянином України в гімназії проведено ряд виховних заходів до Дня Соборності України та Дня Пам’яті героїв Крут.
30 груд. 2016

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі! Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.
23 груд. 2016

Заходи, спрямовані на популяризацію культурної та духовної спадщини Криму

Протягом листопада-грудня 2016 року в гімназії проводився ряд просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію культурної та духовної спадщини Криму. Учителі суспільно-гуманітарних дисциплін на уроках використовували програмний виховний матеріал за даної тематики.
2 груд. 2016

Срібний ювілей

Великий шкільний корабель на ім’я «Гімназія №39» дістався свого 25-річчя! У зв’язку з цією датою 2 грудня 2016 року в навчальному закладі відбулося велике, незабутнє, неповторне свято «Рідній гімназії – 25!».
28 лист. 2016

25 річчя заснування гімназії

Вітаємо із ювілеєм – 25 річчям заснування нашої гімназії.

Всесвітній день дарування книги у 5Б
У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. "5-Б" теж приєднався до цього свята. Ми вирішили подарувати книжку нашим молодшим друзям, учням "1 – А" класу. Сподіваємось , що вона їм сподобається та навчить любити та читати книжки.

20 лют. 2018
14 лютого у пілотному «1-А»
Для нас це не тільки День закоханих ,а й Всесвітній день дарування книги. Ми найменші учні школи , тому дарували книгу до бібліотеці. Наш клас сподівається, що подаровану книгу прочитають усі класи молодшої школи. Робити подарунки так же приємно як і отримувати. Але у класі нас чекав ще один сюрприз… Діти ,які ще в минулому році навчались у цьому класі, а зараз це вже «5-Б», прийшли привітати нас і ще раз подякувати Наталії Валентинівні. 5-Б !!! Ми вам дякуємо !

14 лютого Всесвітній день дарування книги
Ми учні «6-А» вирішили подарувати книгу до класу де нас виростили з зернятка. Це 2-А клас під класним керівництвом Єфименко Людмили Георгіївни. Малюки будьте щасливі і розумні, ви завжди можете розраховувати на нас. Ваш «6-А»

16 лют. 2018
Акція «Подаруй книгу»
Учні 8-А класу на чолі з Артеменко І.О. долучилися до акції «Подаруй книгу» 14 лютого 2018 року та подарували гімназійній бібліотеці художній твір американського письменника Френсіса Скота Фітцджеральда «Великий Гетсбі».

16 лют. 2018
ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ
«ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ» - під таким девізом 09/02 в гімназії №39 пройшла акція за здоровий спосіб життя. Учні 5-8 класів на перервах ознайомилися з тими загрозами, які несуть в собі шкідливі звички. В результаті прийняли рішення:створити буклети «Наркотикам – НІ! Не зупиняй життя», «Цінуй своє життя» та «Пам’ятку про наркотики» ;поновити санітарний бюлетень про шкідливість паління та вживання алкогольних і слабоалкогольних виробів, провести акцію «Школа – територія,вільна від тютюну,алкоголю та наркотиків. Ми за здоровий спосіб життя».

15 лют. 2018
День Святого Валентина
В цей день в 4-Б класі (кл. керів. Л.В.Алтуніна) пройшли наступні заходи: - презентація відеоролика до Дня Святого Валентина, який самостійно приготував Денисенко Павло; - під час проведення конкурсно-розважальної програми, учні ознайомилися з історією свята, прийняли активну участь в конкурсній програмі, яка складалася з конкурсів: ″Знайомство″, ″Підбери пару″, ″Казкове кохання″, ″Компліменти″, ″Етикет″.