21 лист. 2016

Зустріч з Терейковською С.А.

21 листопада 2016 року в гімназії №39 відбулася зустріч учнівської громади міста з Терейковською Світланою Анатоліївною, учасницею Революції Гідності, членом жіночої сотні Майдану, письменницею, в минулому вчителькою нашої гімназії.
22 жовт. 2016

Робота гімназії на осінніх канікулах

Графік роботи гуртків, студій на осінніх канікулах
12 жовт. 2016

Круглий стіл "Європейська Хартія місцевого самоврядування та принципи здійснення самоврядування на місцевому і регіональному рівнях"

12 жовтня 2016 року на базі гімназії № 39 відбувся круглий стіл "Європейська Хартія місцевого самоврядування та принципи здійснення самоврядування на місцевому і регіональному рівнях" у рамках Європейського тижня місцевої демократії.
6 жовт. 2016

Семінар для вчителів хімії

6 жовтня в стінах гімназії № 39 відбувся семінар для вчителів хімії .
30 вер. 2016

День працівника освіти

30 вересня, по всій країні відбулися святкові заходи присвячені Дню працівника освіти. В нашій гімназії, за багато років вже склались певні традиції що до проведення цього дня. З самого ранку учні зустрічають всіх вчителів святковими привітаннями і маленькими подаруночками.
21 вер. 2016

До Всесвітнього Дня миру євроклубівці саджали дерева на подвір’ї гімназії

21 вересня - євроклубівці Кам’янської гімназії № 39 саджали дерева заради миру
5 вер. 2016

Олімпійський тиждень у 2016 році в гімназії №39

Згідно з плану роботи закладу у період з 05.09 по 10.09.2015 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2016

Свято Перше вересня в гімназії №39

Урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
25 серп. 2016

УВАГА!

ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ! Запрошуємо Вас на перекличку 30 серпня 2016 року о 8-30
25 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", фінальний випуск

Фінальний випуск про створення козацького стану в рамках проекту "Школа своїми руками"

Всесвітній день дарування книги у 5Б
У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. "5-Б" теж приєднався до цього свята. Ми вирішили подарувати книжку нашим молодшим друзям, учням "1 – А" класу. Сподіваємось , що вона їм сподобається та навчить любити та читати книжки.

20 лют. 2018
14 лютого у пілотному «1-А»
Для нас це не тільки День закоханих ,а й Всесвітній день дарування книги. Ми найменші учні школи , тому дарували книгу до бібліотеці. Наш клас сподівається, що подаровану книгу прочитають усі класи молодшої школи. Робити подарунки так же приємно як і отримувати. Але у класі нас чекав ще один сюрприз… Діти ,які ще в минулому році навчались у цьому класі, а зараз це вже «5-Б», прийшли привітати нас і ще раз подякувати Наталії Валентинівні. 5-Б !!! Ми вам дякуємо !

14 лютого Всесвітній день дарування книги
Ми учні «6-А» вирішили подарувати книгу до класу де нас виростили з зернятка. Це 2-А клас під класним керівництвом Єфименко Людмили Георгіївни. Малюки будьте щасливі і розумні, ви завжди можете розраховувати на нас. Ваш «6-А»

16 лют. 2018
Акція «Подаруй книгу»
Учні 8-А класу на чолі з Артеменко І.О. долучилися до акції «Подаруй книгу» 14 лютого 2018 року та подарували гімназійній бібліотеці художній твір американського письменника Френсіса Скота Фітцджеральда «Великий Гетсбі».

16 лют. 2018
ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ
«ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ» - під таким девізом 09/02 в гімназії №39 пройшла акція за здоровий спосіб життя. Учні 5-8 класів на перервах ознайомилися з тими загрозами, які несуть в собі шкідливі звички. В результаті прийняли рішення:створити буклети «Наркотикам – НІ! Не зупиняй життя», «Цінуй своє життя» та «Пам’ятку про наркотики» ;поновити санітарний бюлетень про шкідливість паління та вживання алкогольних і слабоалкогольних виробів, провести акцію «Школа – територія,вільна від тютюну,алкоголю та наркотиків. Ми за здоровий спосіб життя».

15 лют. 2018
День Святого Валентина
В цей день в 4-Б класі (кл. керів. Л.В.Алтуніна) пройшли наступні заходи: - презентація відеоролика до Дня Святого Валентина, який самостійно приготував Денисенко Павло; - під час проведення конкурсно-розважальної програми, учні ознайомилися з історією свята, прийняли активну участь в конкурсній програмі, яка складалася з конкурсів: ″Знайомство″, ″Підбери пару″, ″Казкове кохання″, ″Компліменти″, ″Етикет″.