15 січ. 2016

Тренінг – метод сучасного навчання

Все більшої популярності в сфері освіти набувають різноманітні види тренінгів. Для педагогів така методика підвищення кваліфікації вже стала звичною, а от тренінг як форма навчання школярів зараз набуває актуальності.
12 січ. 2016

Теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів»

12 січня учні гімназіі №39, члени гуртка журналістики «Mediagrup», відвідали теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів».
30 груд. 2015

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Від щирого серця вся команда гімназії №39 вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
23 груд. 2015

Зустріч з відомим істориком - Циганок Ніною Олександрівною

23 грудня в педагогічному музеї гімназії відбулася зустріч з Циганок Ніною Олександрівною - відомим істориком, краєзнавцем, ветераном музейної справи , колишнім директором музею міста (1982-2000 рр.), членом Національної спілки журналістів України, членом краєзнавчого товариства «Кам’янсько - Дніпродзержинськ» , заступником голови міської організації ветеранів України , автором історичної частини Герба м. Дніпродзержинська, автором кількох книг і безліч статей в газетах та журналах.
16 груд. 2015

Наш успіх на фестивалі пісні

З 16 по 18 грудня 2015 року представники нашої гімназії у складі: Бразалука Рустама (учня 6-А класу), Яковенко Марії (учениці 4-А клас), і вчителя музичного мистецтва Станкевич Н.М., узяли участь у благодійному фестивалі «Партнерів єднає мелодія пісні» в місті Комсомольск Полтавської області.
15 груд. 2015

Міжнародний День чаю - свято здоров'я

15 грудня з ініціативи вчителя зі сталого розвитку Анни В´ячеславівни Новікової та координатора шкільного євроклубу Пономарьової Наталії Вячеславівни було проведено засідання євроклубу у формі чайної церемонії, присвячене Міжнародному Дню чаю. Ідея свята полягає у популяризації здорового способу життя серед українців.
23 лист. 2015

Науково-практична конференція: Андрій Шептицький

У 2015 році Україна відзначала 150-річчя з Дня народження Митрополита Української греко-католицької церкви Андрія Шептицького. 23 листопада з метою вшанування великого українця євроклуб Дніпродзержинської гімназії № 39 «Європейська єдність» (координатор Пономарьова Н. В.) ініціював проведення учнівської науково-практичної конференції «Митрополит Андрій Шептицький: освіта – наука – нація».
15 жовт. 2015

Ювілей родини євроклубів м. Дніпродзержинська

15.10.2015 р. на базі гімназії №39 відбулися міські урочисті збори з нагоди 5-річного ювілею створення євроклубівського руху в м. Дніпродзержинську.
25 вер. 2015

Євроквест-2015

Гімназисти змогли перевірити своє володіння іноземними мовами, різноманітності культури європейців і навичками командної роботи серед 5 -7 класів
19 вер. 2015

Святкування дня міста

Вітаємо наше місто з Днем народження. 5 - Б клас завжди разом і у навчанні, і на відпочинку!!!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

1 груд. 2017
Розклад Дня гімназії

29 лист. 2017
Тренінг першої допомоги
Дякуємо коллективу медичного коледжу за цікавий та корисний тренінг. Учні 9-А та 10 класів навчились надавати першу допомогу ефективно та терміново, від якої часто залежить і життя людини.

23 лист. 2017
Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!
Нова українська школа! З вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим стандартом. На сьогодні ми є пілотною школою серед 100 шкіл України по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Це – нові підходи до навчання дитини, цікаві ранкові зустрічі, інтеграція семи предметів, діяльнісний підхід до навчання, свобода вибору дитиною певних навчальних задач. Освітнє середовище організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. Навчальний простір облаштований так, щоби задовольняти індивідуальні потреби кожної дитини.

21 лист. 2017
Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017
"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !