7 квіт. 2015

Майстер-клас щодо створення анімаційного продукту

7 квітня 2015 року відбувся майстер-клас по створенню мультфільмів в програмі Macromedia Flash 8 Pro, який провів вчитель інформатики Дрон Сергій Олександрович
6 квіт. 2015

Тиждень безпечного інтернету

В рамках місячника випереджаючої освіти для сталого розвитку, що проходив в березні - квітні 2015 року в гімназії №39, з 6.04 по 10.04 в закладі проведено Тиждень безпечного інтернету
2 квіт. 2015

Конкурс озвучування мультфільмів

На початку квітня в нашому навчальному закладі пройшов конкурс озвучування мультфільмів на тему «Щоб світ став кращим» серед 5-7 класів.
1 квіт. 2015

Фестиваль - конкурс дитячої газети «Clasna-info»

1 квітня в рамках місячника з випереджаючої освіти для сталого розвитку в гімназії відбувся фестиваль - конкурс дитячої газети «Clasna-info». Протягом двох тижнів учні 5-10 класів створювали власний медіа-продукт – класну газету.
8 бер. 2015

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Шановні жінки! Щиросердно вітаємо вас з міжнародним жіночим днем 8 березня! Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!
4 бер. 2015

Міський семінар-практикум для вчителів суспільствознавчих дисциплін

4 березня на базі Дніпродзержинської гімназії № 39 відбувся міський семінар для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін на тему «Формування національно-патріотичного світогляду учнів через науково-дослідницьку діяльність».
2 бер. 2015

Засідання батьківського комітету

Батьки запрошуються на засідання батьківського комітету 5 березня о 16 годині у каб.№ 33
2 лют. 2015

Зустріч випускників

Гімназія №39 запрошує на зустріч випускників, яка відбудеться 7 лютого в 17:00 в актовому залі гімназії
28 груд. 2014

Привітання з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим

Адміністрація гімназії вітає учнів та працівників закладу з наступаючими святами!
26 груд. 2014

Про організацію та проведення новорічних та різдвяних свят і зимових канікул

План проведення зимових канікул в період з 29.12.14 року по 11.01.15 року

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

1 груд. 2017
Розклад Дня гімназії

29 лист. 2017
Тренінг першої допомоги
Дякуємо коллективу медичного коледжу за цікавий та корисний тренінг. Учні 9-А та 10 класів навчились надавати першу допомогу ефективно та терміново, від якої часто залежить і життя людини.

23 лист. 2017
Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!
Нова українська школа! З вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим стандартом. На сьогодні ми є пілотною школою серед 100 шкіл України по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Це – нові підходи до навчання дитини, цікаві ранкові зустрічі, інтеграція семи предметів, діяльнісний підхід до навчання, свобода вибору дитиною певних навчальних задач. Освітнє середовище організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. Навчальний простір облаштований так, щоби задовольняти індивідуальні потреби кожної дитини.

21 лист. 2017
Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017
"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !