22 січ. 2016

Виставка «Домашні обереги»

До дня Соборності України, силами учнівського самоврядування гімназії було створено виставку «Домашні обереги», де наші учні презентували справжні скарби своїх родин.
20 січ. 2016

День Соборності України

Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово – «Україна». 22 січня учні гімназії вшановували проголошення Соборності України. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.
15 січ. 2016

Тренінг – метод сучасного навчання

Все більшої популярності в сфері освіти набувають різноманітні види тренінгів. Для педагогів така методика підвищення кваліфікації вже стала звичною, а от тренінг як форма навчання школярів зараз набуває актуальності.
12 січ. 2016

Теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів»

12 січня учні гімназіі №39, члени гуртка журналістики «Mediagrup», відвідали теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів».
30 груд. 2015

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Від щирого серця вся команда гімназії №39 вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
23 груд. 2015

Зустріч з відомим істориком - Циганок Ніною Олександрівною

23 грудня в педагогічному музеї гімназії відбулася зустріч з Циганок Ніною Олександрівною - відомим істориком, краєзнавцем, ветераном музейної справи , колишнім директором музею міста (1982-2000 рр.), членом Національної спілки журналістів України, членом краєзнавчого товариства «Кам’янсько - Дніпродзержинськ» , заступником голови міської організації ветеранів України , автором історичної частини Герба м. Дніпродзержинська, автором кількох книг і безліч статей в газетах та журналах.
16 груд. 2015

Наш успіх на фестивалі пісні

З 16 по 18 грудня 2015 року представники нашої гімназії у складі: Бразалука Рустама (учня 6-А класу), Яковенко Марії (учениці 4-А клас), і вчителя музичного мистецтва Станкевич Н.М., узяли участь у благодійному фестивалі «Партнерів єднає мелодія пісні» в місті Комсомольск Полтавської області.
15 груд. 2015

Міжнародний День чаю - свято здоров'я

15 грудня з ініціативи вчителя зі сталого розвитку Анни В´ячеславівни Новікової та координатора шкільного євроклубу Пономарьової Наталії Вячеславівни було проведено засідання євроклубу у формі чайної церемонії, присвячене Міжнародному Дню чаю. Ідея свята полягає у популяризації здорового способу життя серед українців.
23 лист. 2015

Науково-практична конференція: Андрій Шептицький

У 2015 році Україна відзначала 150-річчя з Дня народження Митрополита Української греко-католицької церкви Андрія Шептицького. 23 листопада з метою вшанування великого українця євроклуб Дніпродзержинської гімназії № 39 «Європейська єдність» (координатор Пономарьова Н. В.) ініціював проведення учнівської науково-практичної конференції «Митрополит Андрій Шептицький: освіта – наука – нація».
15 жовт. 2015

Ювілей родини євроклубів м. Дніпродзержинська

15.10.2015 р. на базі гімназії №39 відбулися міські урочисті збори з нагоди 5-річного ювілею створення євроклубівського руху в м. Дніпродзержинську.

Всесвітній день дарування книги у 5Б
У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. "5-Б" теж приєднався до цього свята. Ми вирішили подарувати книжку нашим молодшим друзям, учням "1 – А" класу. Сподіваємось , що вона їм сподобається та навчить любити та читати книжки.

20 лют. 2018
14 лютого у пілотному «1-А»
Для нас це не тільки День закоханих ,а й Всесвітній день дарування книги. Ми найменші учні школи , тому дарували книгу до бібліотеці. Наш клас сподівається, що подаровану книгу прочитають усі класи молодшої школи. Робити подарунки так же приємно як і отримувати. Але у класі нас чекав ще один сюрприз… Діти ,які ще в минулому році навчались у цьому класі, а зараз це вже «5-Б», прийшли привітати нас і ще раз подякувати Наталії Валентинівні. 5-Б !!! Ми вам дякуємо !

14 лютого Всесвітній день дарування книги
Ми учні «6-А» вирішили подарувати книгу до класу де нас виростили з зернятка. Це 2-А клас під класним керівництвом Єфименко Людмили Георгіївни. Малюки будьте щасливі і розумні, ви завжди можете розраховувати на нас. Ваш «6-А»

16 лют. 2018
Акція «Подаруй книгу»
Учні 8-А класу на чолі з Артеменко І.О. долучилися до акції «Подаруй книгу» 14 лютого 2018 року та подарували гімназійній бібліотеці художній твір американського письменника Френсіса Скота Фітцджеральда «Великий Гетсбі».

16 лют. 2018
ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ
«ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ» - під таким девізом 09/02 в гімназії №39 пройшла акція за здоровий спосіб життя. Учні 5-8 класів на перервах ознайомилися з тими загрозами, які несуть в собі шкідливі звички. В результаті прийняли рішення:створити буклети «Наркотикам – НІ! Не зупиняй життя», «Цінуй своє життя» та «Пам’ятку про наркотики» ;поновити санітарний бюлетень про шкідливість паління та вживання алкогольних і слабоалкогольних виробів, провести акцію «Школа – територія,вільна від тютюну,алкоголю та наркотиків. Ми за здоровий спосіб життя».

15 лют. 2018
День Святого Валентина
В цей день в 4-Б класі (кл. керів. Л.В.Алтуніна) пройшли наступні заходи: - презентація відеоролика до Дня Святого Валентина, який самостійно приготував Денисенко Павло; - під час проведення конкурсно-розважальної програми, учні ознайомилися з історією свята, прийняли активну участь в конкурсній програмі, яка складалася з конкурсів: ″Знайомство″, ″Підбери пару″, ″Казкове кохання″, ″Компліменти″, ″Етикет″.