1 вер. 2016

Свято Перше вересня в гімназії №39

Урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
25 серп. 2016

УВАГА!

ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ! Запрошуємо Вас на перекличку 30 серпня 2016 року о 8-30
25 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", фінальний випуск

Фінальний випуск про створення козацького стану в рамках проекту "Школа своїми руками"
11 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", 3-4 тиждень

До Вашої уваги відеощоденник 3-4 тижня проекту "Школа своїми руками"
11 трав. 2016

Відеощоденник проекту "Школа своїми руками", 2 тиждень

До Вашої уваги відеощоденник проекту "Школа своїми руками" станом на 2 тиждень
7 трав. 2016

Соціальний проект "Школа своїми руками"

В рамках проведення проекту "Школа своїми руками" розпочато будівництво шкільного майданчика
6 трав. 2016

71 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

6 травня до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в гімназії проведено ряд захоів.
5 трав. 2016

Всеукраїнський фестиваль ДЮП-2016

Вітаємо гімназійну команду Дружин юних пожежних, «РАТИБОРЦІ» яка посіла ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП-2016!
28 бер. 2016

Атестація вчителів

28 березня 2016 року в гімназії №39 відбулася атестація вчителів.
4 бер. 2016

У гімназії № 39 відбулася зустріч з викладачем Бермінгемського університету (Великобританія)

Напередодні 8 березня за підтримкою Голови Всеукраїнської Християнсько – демократичної Партії (ХДП) В. Черненка на базі гімназії №39 (директор Занєгіна С. Л.) відбулася зустріч голови ХДП Великобританії викладача філософії Бермінгемського університету Річардом Роджерсом з євроклубівцями й учнями гімназії.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.

3 вер. 2018
З вересня учні 3-А і 3- І класів відвідали педагогічний музей гімназії
№ 39. Екскурсія була цікавою, пізнавальною, захоплюючою. Юрченко Тамара Василівна ознайомила дітей з історією розвитку школи-гімназії. З задоволенням учні, які живуть на другому мікрорайоні, шукали свої будинки та вікна своїх квартир на макеті. А ще третьокласники ознайомилися з поняттями «галерея», «макет», «експозиція». А після екскурсії декілька учнів висловили своє бажання бути екскурсоводами.

1 вер. 2018
Перший урок 8-Б класу «Україна серед інших європейських націй» відбувся у шкільному музеї гімназії.
Учениці 10 класу Олександра Чубенко, Анастасія Веселова та Вероніка Гречина під керівництвом завідуючої музею Т.В. Юрченко провели для нас екскурсію за новою експозицією «Будьмо знайомі Європа». В ході цікавої розповіді ми дізналися про історію створення Європейського союзу, про особливості держав - учасниць, національні костюми. Учні 8-Б класу зрозуміли, що сьогодні вже немає сумнівів - майбутнє України пов’язане з інтеграцією в Європейський простір. Але цей процес є досить складним, він вимагає змін у політичній, соціальній, економічній сферах життя країни. І нам, сучасному поколінню, треба докласти зусиль і взяти за життєве кредо слова французького письменника В.Гюго: «Прийде день, коли всі нації цього континенту, зберігши свої характерні риси і славетну індивідуальність, зіллються у союзі вищого порядку та створять європейське братство» Отже, початок покладено, новий навчальний рік розпочато. Бажаю всім моїм однокласникам особистісного зростання, високих цілей, успіхів у навчанні! Дечанська Поліна, учениця 8-Б класу