25 вер. 2015

Євроквест-2015

Гімназисти змогли перевірити своє володіння іноземними мовами, різноманітності культури європейців і навичками командної роботи серед 5 -7 класів
19 вер. 2015

Святкування дня міста

Вітаємо наше місто з Днем народження. 5 - Б клас завжди разом і у навчанні, і на відпочинку!!!
11 вер. 2015

День здоров'я

Вітаємо 5 -Б клас з перемогою у змаганнях, 5 - Б та 9 -Б класи посіли перше місце у спортивному квесті серед всіх учнів гімназії.
9 вер. 2015

Козацькі розваги

Козацькі розваги - змагання між 5 - А та 5 - Б класом. Вітаємо 5 - Б клас з перемогою , 1 місце
1 вер. 2015

Перший дзвоник

1 вересня відбулося свято першого дзвоника. Вітаємо всіх з початком навчального року!
28 трав. 2015

Останній дзвоник

28 травня в гімназії №39 відбулася урочиста лінійка на честь свята останнього дзвоника
12 трав. 2015

Конкурс віршів «Збережемо пам'ять про подвиг»

У педагогічному музеї гімназії 12.05.2015 року відбувся конкурс віршів присвячений Великій Перемозі у ІІ світовій війні над нацизмом у Європі «Збережемо пам'ять про подвиг» .
10 трав. 2015

Із 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення, а також із 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі!
8 трав. 2015

Святкова лінійка "Про минуле серце пам’ять зберігає"

8 травня активістами євроклубу «Європейська єдність»( керівник Пономарьова Н.В.) для всієї гімназійної громади була організована і проведена святкова лінійка "Про минуле серце пам’ять зберігає", присвячена відзначенню Дню пам’яті і примирення.
7 трав. 2015

Воїни АТО в гімназії

7 травня до гімназії завітали шановані гості – воїни АТО, ветерани військової служби, ветерани праці та діти-війни:

Всесвітній день дарування книги у 5Б
У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. "5-Б" теж приєднався до цього свята. Ми вирішили подарувати книжку нашим молодшим друзям, учням "1 – А" класу. Сподіваємось , що вона їм сподобається та навчить любити та читати книжки.

20 лют. 2018
14 лютого у пілотному «1-А»
Для нас це не тільки День закоханих ,а й Всесвітній день дарування книги. Ми найменші учні школи , тому дарували книгу до бібліотеці. Наш клас сподівається, що подаровану книгу прочитають усі класи молодшої школи. Робити подарунки так же приємно як і отримувати. Але у класі нас чекав ще один сюрприз… Діти ,які ще в минулому році навчались у цьому класі, а зараз це вже «5-Б», прийшли привітати нас і ще раз подякувати Наталії Валентинівні. 5-Б !!! Ми вам дякуємо !

14 лютого Всесвітній день дарування книги
Ми учні «6-А» вирішили подарувати книгу до класу де нас виростили з зернятка. Це 2-А клас під класним керівництвом Єфименко Людмили Георгіївни. Малюки будьте щасливі і розумні, ви завжди можете розраховувати на нас. Ваш «6-А»

16 лют. 2018
Акція «Подаруй книгу»
Учні 8-А класу на чолі з Артеменко І.О. долучилися до акції «Подаруй книгу» 14 лютого 2018 року та подарували гімназійній бібліотеці художній твір американського письменника Френсіса Скота Фітцджеральда «Великий Гетсбі».

16 лют. 2018
ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ
«ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ» - під таким девізом 09/02 в гімназії №39 пройшла акція за здоровий спосіб життя. Учні 5-8 класів на перервах ознайомилися з тими загрозами, які несуть в собі шкідливі звички. В результаті прийняли рішення:створити буклети «Наркотикам – НІ! Не зупиняй життя», «Цінуй своє життя» та «Пам’ятку про наркотики» ;поновити санітарний бюлетень про шкідливість паління та вживання алкогольних і слабоалкогольних виробів, провести акцію «Школа – територія,вільна від тютюну,алкоголю та наркотиків. Ми за здоровий спосіб життя».

15 лют. 2018
День Святого Валентина
В цей день в 4-Б класі (кл. керів. Л.В.Алтуніна) пройшли наступні заходи: - презентація відеоролика до Дня Святого Валентина, який самостійно приготував Денисенко Павло; - під час проведення конкурсно-розважальної програми, учні ознайомилися з історією свята, прийняли активну участь в конкурсній програмі, яка складалася з конкурсів: ″Знайомство″, ″Підбери пару″, ″Казкове кохання″, ″Компліменти″, ″Етикет″.