Кам'янське. Гімназія № 39

Робота з обдарованими учнями

Результати  роботи з

 

обдарованими учнями   

 

2015/2016 н.р.

 

Початкова школа

 

Всеукраїнський конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика

Кулініч Юліана Олександрівна (4-Б) - міський рівень, ІІ місце; вчитель кутах Л. І.

   Мартіросян Алла Гаріківна  (3-А)– міський рівень, І місце;  обласний рівень, 7 місце, вчитель Шевцова Т. І.

Міжнародний  математичний конкурс « Кенгуру»

Взяли участь  19  учнів.

 

Міжнародний   конкурс  з інформатики « Бобреня»

Взяли участь   6 учнів.

 

Міжнародний   конкурс  з  англійської мови « Олімпус»

Взяли участь   3  учні:

Соколов Станіслав – 50 б.

Маслова Софія – 46 б.

Левченко Марк – 44 б.

 

 

 

Старша школа


Результати  МАН (міський рівень)  2015/2016 н.р.

П.І.Б. учня

Клас

Відділення

Секція

Місце

ПІБ керівника

1.   

Кириченко  Валерія Вадимівна

11

Хімії та біології

Загальна біологія

І

Гречихіна Л.Є.

2.   

Бігун Елизабет Юріївна

11

Екології та аграрних наук 

Екологія

 

Новікова А.В.

3.   

Обриньба Владислав Євгенович

11

Фізика

Фізика

І

Занєгіна С.Л.

4.   

Юрчак Поліна Олегівна

11

Істор. Укр.

Істор. краєзнавство

І

Пономарьова Н.В.

5.  

Лубінець Олександр Русланович

10

Мовознавство

Англ. мова

ІІ

Долгополова В.З.

6.  

Єлісєєва Аліна Сергіївна

11

Мовознавство

Англ. мова

ІІІ

Головченко Л.О.

7.  

Бусель Сергій Володимирович

10

Комп’ютерних наук

Технології програмування

ІІІ

Дрон С.О.

8.  

Ахмедов Анджелій Анджелійович

11

Комп’ютерних наук

Технології програмування

ІІІ

Дрон С.О.

9.

Коваленко Юлія Володимирівна

11

Хімії та біології

Валеологія

ІІ

Кострюков Е.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати  МАН (обласний)  2015/2016 н.р.

П.І.Б. учня

Клас

Відділення

Секція

Місце

ПІБ керівника

9.  

Кириченко  Валерія Вадимівна

11

Хімії та біології

Загальна біологія

І

Гречихіна Л.Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати  МАН (Всеукраїнський)  2015/2016 н.р.

П.І.Б. учня

Клас

Відділення

Секція

Місце

ПІБ керівника

10.         

Кириченко  Валерія Вадимівна

11

Хімії та біології

Загальна біологія

ІV

Гречихіна Л.Є.

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс у Всеукраїнській пошуково-дослідницькій експедиції «Моя Батьківщина - Україна»  у номінації «Духовна спадщина мого народу» посіли І місце на міському рівні та        ІІ місце на області учениці 8-А класу – Патока Віолета та Шевченко Анастасія,

 

Конкурс у  IV Всеукраїнському музейному фестивалі «Музей і діти»  з виставкою «В країні знань навічно залишились» (Патока В., Шевченко Н.- 8кл.) – переможці (Диплом І ступеня).

 

Результати  Всеукраїнських учнівських

 олімпіад з базових дисциплін ІІ етапу (міського) 2015/2016 н.р.

1.Українська мова – Шевченко Анастасія  (8-А) І місце, Солодовнік Регіна (9-А) ІІмісце.

2. Англійська мова - Реутова Катерина (8-А)  І місце,  Шевченко Анастасія  (8-А) ІІ місце 

3.Німеціка мова -   Реутова Катерина (8-А)  І місце,  Шевченко Анастасія  (8-А) ІІ місце

4.Біологія – Шевченко Анастасія   (8-А) І місце 

5. Географія – Путря Ростислав (10 кл.)    І місце 

6. Правознавство - Солодовнік Регіна (9-А) ІІ місце                         

7. Фізика - Путря Ростислав (10 кл.)    І місце 

8. Хімія - Путря Ростислав (10 кл.)    ІІ місце 

9. Економіка – Богомаз Олександр (11кл.) ІІІ місце

Результати

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін ІІІ етапу(обласного) 2015-2016 н.р.

Українська мова – Шевченко Анастасія  (8-А) І місце

Географія – Путря Ростислав (10 кл.)    ІІІ місце 

Хімія - Путря Ростислав (10 кл.)    ІІІ місце 

 

Результати

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін ІV етапу (республіканського ) 2015-2016 н.р.

Українська мова – Шевченко Анастасія  (8-А) ІІ місце

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Шевченко Анастасія  (8-А) І місце (заочний тур)