Відео ЄВРОКЛУБ

Участь Дніпродзержинської гімназії № 39 у Міжнародній акції "Посади дерево заради миру - 2"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ ЄВРОКЛУБУ "ЄВРОПЕЙСЬКА ЄДНІСТЬ" У ФОРМІ АГІТБРИГАДИ "ЩО ДЛЯ НАС НІМЕЧЧИНА"

Пропонуємо результати проекту євроклубу на тему «Was ist Deutschland für uns» у формі виступу агітбригади. Робота над реалізацією проекту сприяла поглибленню практичних знань членів євроклубу у сфері культури, літератури, традицій та звичаїв німецького народу, розширення простору для самореалізації учнів, підвищення їх творчої активності. Виступ агітбригади включає себе елементи театралізації, мультимедійної презентації, музичного супроводу.

ВИСТУП АГІТБРИГАДИ ЄВРОКЛУБУ «ЄВРОПЕЙСЬКА ЄДНІСТЬ»  НА ТЕМУ «УКРАЇНА МОЄЇ МРІЇ"

Пропонуємо виступ агітбригади євроклубу «Європейська єдність» гімназії № 39 м. Дніпродзержинська на тему: «Україна моєї мрії», який відбувся на відкритому обласному єврофорумі «Європейські цінності: панорама поглядів» 26 квітня 2013 року в рамках Всеукраїнського проекту "Підтримка регіональних євроклубів України", що виконується ГО "Лабораторія законодавчих ініціатив", за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
   У зв'язку з тим, що однією з найбільш гострих проблем, яка сьогодні існує є проблема зниження громадянської активності, ми пропонуємо до використання в роботі євроклубів з формування майбутніх громадян з активною життєвою позицією, таку форму роботи як агітбригада. Агітбригада - улюблене заняття активних, творчих, артистичних, комунікабельних дітей. Саме цей вид творчої діяльності євроклубівців допомагає розкрити всім дітям свої таланти. У агітбригаді, як і в будь-якому творчому колективі, результат залежить від безлічі факторів: від сценарію, від режисури, від акторського виконання як індивідуального, так і колективного. Результат своєї праці члени дружнього колективу агітбригади євроклубу можуть побачити одразу в очах своїх глядачів, в їх реакціях, в їх оплесках. Успішний виступ надійно гарантує активність і відповідальну поведінку всіх членів агітбригади.

ВИДЕОРОЛИК "ЕСЛИ НЕ Я, ТО КТО?"

Видеоролик "Если не я, то кто?" создан учениками и учителями Днепродзержинской гимназии № 39 в рамках реализации проекта "Сохраним водные ресурсы и здоровье днепродзержинцев"
Наша цель - привлечь внимание молодых людей и объединить усилия всей местной громады вокруг проблем водных ресурсов города, изменить потребительское отношение жителей г.Днепродзержинска к вопросам экологических проблем Голубого озера и канала "Прорезь".
Видеоролик создан при поддержке Центра Гуманистических Технологий АХАЛАР. Сайт: http://www.dobrodel.org.ua/project/40.

ВИСТУП АГІТБРИГАДИ «ЄКОСВІТ -2014» ЄВРОКЛУБУ «ЄВРОПЕЙСЬКА ЄДНІСТЬ» ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 39 В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ ЄВРОКЛУБУ «ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ І ЗДОРОВ`Я ДНІПРОДЗЕРЖИНЦІВ»

Виступ агітбригади «Єкосвіт -2014» євроклубу «Європейська єдність» Дніпродзержинської гімназії № 39 в рамках реалізації проекту євроклубу «Збережемо водні ресурси і здоров`я дніпродзержинців» за підтримки Всеукраїнської школи громадських активістів «Я і громада» .
Мета виступу агітбригади - інформувати місцеву громаду про екологічні проблеми водних ресурсів м. Дніпродзержинська, сприяти формуванню у мешканів активної життєвої позиції, покращення екологічної ситуації міста через участь в громадських природоохоронних акціях і заходах.

ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ЧИСТИЙ СЛІД»

6 травня 2014 року активісти євроклубу " Європейська єдність" взяли участь у екологічній акції «Чистий слід» з очистки від сміття прибережної зони Воронячого острова, що на Єлизаветівському котловані. Акція проводилася в рамках реалізації проекту євроклубу «Збережемо водні ресурси і здоров`я дніпродзержинців».

До цієї акції вся гімназійна громада готувалися заздалегідь. Протягом року був зібраний матеріал про екологічні проблеми Блакитного озера і підготовлений виступ агітбригади «Екосвіт - 2014» з метою привернути увагу та змінити споживацьке ставлення жителів Дніпродзержинська до довкілля, зокрема, прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про водні ресурси у Дніпродзержинську.
   Також гімназисти власноруч виготовили знаки проти сміття, дизайн яких розробили самі. У ході акції знаки були установлені вздовж берега Блакитного озера в місцях масового відпочинку дніпродзержинців.
 Діти отримали робочі рукавиці, граблі та різнокольорові пакети. Сортування сміття здійснювалося таким чином: блакитні і зелені мішки -- для пластику, чорні -- для змішаного сміття, білі -- для скла. Волонтери були розділені на групи і протягом двох годин на Воронячому острові було зібрано більше ста мішків сміття.
Ось які враження залишив по собі проведений захід:
   Філіпенко Владислава, учениця 10 класу: «Гімназисти охоче долучилися до оголошеної перед літнім сезоном акції «Чистий слід». Наше Блакитне озеро є гордістю міста. Влітку тут відпочиває кожен другий дніпродзержинець. Але ми стурбовані тим, що мешканці так безвідповідально ставляться до найживописнішого куточка в нашому місті».
   Супрун Анна: «Ми впевненні, що наші знаки будуть нагадувати про те, що треба піклуватися про чистоту Блакитного озера. Закликаємо всіх прибирати за собою: скласти у пакети все, що залишилося після приємного відпочинку біля озера і донести до найближчого сміттєвого контейнера».
   Гаркуша Альбіна: «Хочеться сподіватися, що мудрість наших пращурів іще живе в душі кожного із нас, і, відпочиваючи у черговий раз на Блакитному озері, подумайте про те, як багато воно нам дає. І дайте чесну відповідь самому собі -- а що ми даємо натомість? Гори сміття? Ми дуже турбуємося про те, де будемо жити далі. Не соромтеся нагадувати іншим, що треба прибрати за собою. Завтра може бути пізно»..