КУРС «Основи програмування мовою Python»

21 жовт. 2020
Про участь у курсі «Основи програмування мовою Python» у рамках Всеукраїнських профільних шкіл Малої академії наук України

Дніпропетровське відділення Малої академії наук України інформує, що відповідно до листа Національного центру «Мала академія наук України» від 16 жовтня 2020 року № 172/1.1/3.1-419 «Про організацію та проведення курсу «Основи програмування мовою Python» у рамках Всеукраїнських профільних шкіл Малої академії наук України» протягом 3-28 листопада 2020 року Національний центр «Мала академія наук України» проводить курс «Основи програмування мовою Python» у рамках Всеукраїнських профільних шкіл Малої академії наук України в режимі онлайн.

До участі запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти. Для участі необхідно зареєструватися до 1 листопада посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1voZoApCdM1By3yCkrNNqomX9XhYkXivruPvoCQXuvOs/edit

Про зарахування у навчальну групу учні будуть повідомлені на електронну адресу, зазначену в анкеті.

Програмами шкіл передбачено лекційні та практичні заняття, онлайн- тести тощо. Навчання здійснюватиметься на платформах Google Classroom та Zoom.