КЗ "Ліцей № 39" КМР

ДО‌ ‌УВАГИ‌ ГІМНАЗИСТІВ‌ ‌9-Х‌ ‌КЛАСІВ‌ ‌ТА‌ ‌ЇХНІХ‌ ‌БАТЬКІВ:

16 лют. 2021
‌РОЗ’ЯСНЕННЯ‌ ‌ЩОДО‌ ‌НАБОРУ‌ ДО‌ ‌10‌ ‌КЛАСУ ТА ‌ УМОВ ЗАРАХУВАННЯ НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ОГОЛОШЕННЯ!

ДО‌ ‌УВАГИ‌

гімназистів‌ ‌9-Х‌ ‌КЛАСІВ‌ ‌ТА‌ ‌ЇХНІХ‌ ‌БАТЬКІВ:

‌РОЗ’ЯСНЕННЯ‌ ‌ЩОДО‌ ‌НАБОРУ‌ ДО‌ ‌10‌ ‌КЛАСУ та ‌ УМОВ ЗАРАХУВАННЯ  НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Відповідно до статті 12 Закону України «Про освіту» третім рівнем повної загальної середньої освіти є профільна середня освіта, здобуття якої передбачає, зокрема, академічне спрямування - профільне навчання на основі поєднання змісту освіти, визначеного стандартом профільної середньої освіти, і поглибленого вивчення окремих предметів з урахуванням здібностей та освітніх потреб учнів з орієнтацією на продовження навчання на вищих рівнях освіти.

НАБІР
учнів до 10 класу відбувається за конкурсом

До 10 класу (гранична наповнюваність класу не більше 30 учнів) з профілем іноземної філології (з поглибленим вивченням англійської мови)    зможуть перейти учні 9-А, 9-Б класів до 15 червня 2021 року (включно), які пройдуть конкурсний відбір (за результатами річного оцінювання та державної підсумкової атестації,  мають середній бал свідоцтва про базову середню освіту  на рівні не нижче ніж  8 балів).

До участі в конкурсі запрошуються учні, що закінчують 9 клас і мають здібності та бажання до поглибленого вивчення іноземної мови, виконання дослідницьких і творчих робіт.

Учні 9-А, 9-Б  класів, яким не вдалося пройти конкурс випускаються із закладу загальної середньої освіти відповідно до наказу його керівника і можуть продовжити здобувати загальну середню освіту в інших закладах системи загальної середньої освіти.

У 2021/2022 навчальному році  в гімназії № 39 буде функціонувати один 10 клас: 10-А – профіль іноземної філології

Додатковий тур буде проведено 25 серпня 2021 року (за наявності вільних місць) (зарахування до 31 серпня 2021 року)