КЗ "Ліцей № 39" КМР

Вітаємо каратистів з успішною здачею іспитів!!!

3 черв. 2021
Вітаємо учнів гімназії №39 з успішною здачею іспитів з кіокушин-кан карате, які пройшли 23 травня 2021 року на базі в СК «Прометей».

Іспит проводився під керівництвом національного представника в Україні міжнародної організації Кіокушин-кан Карате-до шихана Андрія Щиголева (5 дан). Згідно екзаменаційної програми вихованці повинні продемонструвати свої знання і здібності в розділах: класична техніка, ката, фізична і бойова підготовка. Після успішного складання іспиту кожен вихованець отримує сертифікат і право носити відповідний кваліфікаційний пояс.

Фото: кандидати на кольорові пояси з кіокушин-кан карате.

Свої екзаменаційні тести успішно здали: Нахмедова Фатіма, Федота Анастасія, Бердник Мірослава, Романов Артем, Ковальов Тимофій, Нахмедова Емілія, Мохур Вероніка, Шулежко Анастасія, Героєва Олександра, Крючкова Аліса,  Черномор Марк, Кравченко Іван, Казаков Антон, Шрамченко Каміла, Демура Всеволод.

Перший іспит вважається присвятою в каратисти. Свій перший іспит з кіокушин-карате успішно здали: Кармазін Олександр, Химич Максим, Юричук Артур, Шкарупа Богдан.

Фото: Євген Колішевський з вихованцями, які успішно здали екзаменаційні тесті.

Бажаємо каратистам гімназії №39 успіхів та нових спортивних досягнень.