"Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР

Слідкуйте за нашими новинами на Фейсбуці

01 вересня 2021

Яскравим та незабутнім для цьогорічних першокласників було театралізоване свято ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
Третій рік поспіль свято проводиться креативно, у новому форматі, без традиційних лінійок. Цього року це була інтерактивна подорож у часі. Дякуємо нашій команді професіоналів на чолі з педагогом -організатором #НаталіяСтанкевич за таке свято, у форматі розважально-театральної гри для першокласників, де вони було не просто глядачами, а активними учасниками. Дякуємо керівництву стадіона "Надія" за представлену можливість провести свято на сучасному стадіоні.
Гімназійна родина з радістю вітає усіх першокласників з новим етапом в їхньому житті! Бажаємо усім успішного навчального року!

9 лист. 2020

День української мови та писемності

До Дня української мови та писемності буде проведений радіодиктант. О 9:00.
2 лист. 2020

Щодо організації освітнього процесу за змішаною формою навчання в гімназії № 39

Інформаційний лист щодо організації освітнього процесу за змішаною формою навчання в гімназії № 39
21 жовт. 2020

КУРС «Основи програмування мовою Python»

Про участь у курсі «Основи програмування мовою Python» у рамках Всеукраїнських профільних шкіл Малої академії наук України
14 жовт. 2020

До Дня козацтва

Як 5-Б…. листи козакам писали….
7 жовт. 2020

Розроблено серію коміксів для школярів

Міністерство охорони здоров’я разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів.
28 серп. 2020

Перегук!!!

Перекличка!!!
20 лип. 2020

Шановні випускники!

Це відео для вас!
22 трав. 2020

Діяльність Національної дитячої гарячої лінії

Громадська організація "Ла Страда-Україна"
6 трав. 2020

До тижня психології

Тиждень психології в гімназії№39 під час карантину
13 бер. 2020

Дистанційне навчання в період карантину

Під час карантину (13.03.2020-22.05.2020) навчальний процес у гімназії № 39 буде переведено на дистанційну форму.

11 черв. 2021
Табір «СОНЦЕГРАЙ»
Кожного дня табір «СОНЦЕГРАЙ» гімназії №39 зустрічає дітей. Яскраві враження, емоції, задоволення. Квести, Екскурсії, Майстер-класи. Табір розкриває таланти до лідерства, самостійності, заохочує дітей до активної участі, налаштовує на позитив. Канікули – це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів.

3 черв. 2021
Вітаємо каратистів з успішною здачею іспитів!!!
Вітаємо учнів гімназії №39 з успішною здачею іспитів з кіокушин-кан карате, які пройшли 23 травня 2021 року на базі в СК «Прометей».

21 трав. 2021
Конкурс до Дня вишиванки "Орнамент"