"Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР

Слідкуйте за нашими новинами на Фейсбуці

01 вересня 2021

Яскравим та незабутнім для цьогорічних першокласників було театралізоване свято ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
Третій рік поспіль свято проводиться креативно, у новому форматі, без традиційних лінійок. Цього року це була інтерактивна подорож у часі. Дякуємо нашій команді професіоналів на чолі з педагогом -організатором #НаталіяСтанкевич за таке свято, у форматі розважально-театральної гри для першокласників, де вони було не просто глядачами, а активними учасниками. Дякуємо керівництву стадіона "Надія" за представлену можливість провести свято на сучасному стадіоні.
Гімназійна родина з радістю вітає усіх першокласників з новим етапом в їхньому житті! Бажаємо усім успішного навчального року!

28 лют. 2020

Коронавірус: профілактика інфікування і поширення

Коронавірус: профілактика інфікування і поширення. Інфографіка

11 черв. 2021
Табір «СОНЦЕГРАЙ»
Кожного дня табір «СОНЦЕГРАЙ» гімназії №39 зустрічає дітей. Яскраві враження, емоції, задоволення. Квести, Екскурсії, Майстер-класи. Табір розкриває таланти до лідерства, самостійності, заохочує дітей до активної участі, налаштовує на позитив. Канікули – це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів.

3 черв. 2021
Вітаємо каратистів з успішною здачею іспитів!!!
Вітаємо учнів гімназії №39 з успішною здачею іспитів з кіокушин-кан карате, які пройшли 23 травня 2021 року на базі в СК «Прометей».

21 трав. 2021
Конкурс до Дня вишиванки "Орнамент"