Кам'янське. Гімназія № 39

 

"Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР


HotLog

Розклад проведення консультацій 5-9 класи

 

Розклад проведення консультацій для учнів основної   школи (5-9 класів)

на 2020/2021 навчальний рік

 

з/п

П.І.Б.

Назва предмета

День проведення

Час

Клас

Кафедра гуманітарної освіти

  1.  

Душка Н.Г.

Українська мова та література

Понеділок

8:00-8:15

5-А

Вівторок

8:00-8:20

6-В

Середа

8:00-8:20

6-Б

Четвер

14:25-15:05

9-А 6-А

П`ятниця

8:00-8:20

8-А, 8-Б

  1.  

Ходова Л.С.

Українська мова та зарубіжна  література

Понеділок

14:25-15:05

6-А, 7-А,

8-А

  1.  

Кисель Я.А.

Українська мова та література

Понеділок

14:25-15:00

7-А, 7-Б

Вівторок

14:25-15:00

6-Б, 6-В

Четвер

13:45-14:15

5-Б

  1.  

Любич А.С.

Українська література

Середа

14.30-15.00

6А,8А,8Б

  1.  

Полтавець Е.Р.

Зарубіжна  література

Вівторок

14.10-15.50

5,6,7,8Б,9

  1.  

Гурська В.М.

Історія

Середа

15:15-16:20

5, 6, 7

  1.  

Пономарьова  Н.В.

Історія

Понеділок Вівторок

14:20-16:00

14:20-15:35

5, 7,9

 

Українська мова та література

Понеділок Вівторок

14:20-16:00

14:20-15:35

8, 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з/п

П.І.Б.

Назва предмета

День проведення

Час

Клас

Кафедра іноземної освіти

  1.  

Артеменко І.О.

Французька мова

Понеділок П'ятниця

13:30-13:50 14:25-15:35

5-Б,І 5-А,

6-А, Б, 7-Б, 8-А, Б, 9-А

  1.  

Головченко Л.О.

Англійська мова

П'ятниця

13.30-14.20

14.20-15.10

5Б,6В,

, 9Б

  1.  

Долгополова В.З.

Англійська мова

Вівторок Середа

14:30-15:20 14:30-15:20

8-Б, 9-Б

7-А, 7-Б

  1.  

Левченко І.Г.

Англійська мова

Вівторок Середа. Четвер. П'ятниця

15:15-15:40 13:30-14:10. 14:30-14:55. 14:30-14:55

9-А 5-А, 5-І. 10-А. 8-А

  1.  

Громова О.С.

Англійська мова

Середа Четвер

14:25-14:50 14:25-14:50

5-Б, 5-І 6-А,

 6-Б, 6-В

  1.  

Терещенко К.О.

Англійська мова

Понеділок Середа Четвер

14:25-15.15

 14:25 -15.15

 14:25 -15.15

9А,9Б

7А, 7Б

6А,6Б

  1.  

Яковенко Д.В.

Англійська мова

Понеділок,

 середа
Вівторок, четвер

14:30-14: 55

 

14:30-14:55

5-А

 

7-А

  1.  

Бузиревська О.В.

Англійська мова

Середа

19:00-19:45

6-А,Б,В

  1.  

Король Д.В.

Англійська мова

Вівторок

14:30 - 15:00

8-Б

  1.  

Фандей К.М.

Німецька мова

    Середа

14:30-16:00

5,6,7,8, 9Б

  1.  

Шрам К.Г.

Англійська мова

     Середа

 

14:30-15:40

6-В, 7-А,

9-А ,9-Б,

10 11

Німецька мова

Вівторок

15:10-16:05

9-А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з/п

П.І.Б.

Назва предмета

День проведення

Час

Клас

Кафедра природничо-математичної освіти

  1.  

Середа І.О.

Математика

Четвер

13.30-13.50

  1.  

Кравченко Г.С.

Математика

Четвер

14.30- 15.10

9А,9Б.

Пятниця

14.30 -15.10

6Б,6В

  1.  

Рябець А.О.

Математика

Вівторок

13.30-13.50

П'ятниця

14.25-15.45

7А,7Б,

8А,8Б

  1.  

Одинцова Г.В.

Математика

Вівторок

14.20-14.40

  1.  

Цимбал О.М.

Інформатика

Понеділок

14.20-15.20

7,8,9

Вівторок

13.25-13.45

5,6 кл.

  1.  

Корж К.Ю.

Інформатика

П'ятниця

12:00-12:50 13:00-13:50

9, 8, 6, 7

  1.  

Занєгіна С.Л.

Фізика

Середа

14.50-15.15

8-А

9-А

  1.  

Носко Н.Д.

Фізика

Вівторок

12:45-13:45

7-А,7-Б,

8-Б, 9-Б

  1.  

Губарєв С.В.

Фізика

Четвер

14.20-14.30

8-А

  1.  

Гречихіна Л.Є.

Біологія

Вівторок Четвер

14:00-15:00 14:00-15:00

6, 8, 9

  1.  

Безцінна Н.А.

Географія

Основи здоров`я

Природознавство

Понеділок Вівторок

14:20-16:30 14:20-15:20

6-9

5-9

5-А,5-Б

  1.  

Молодан Т.В.

Математика

Середа

14-30 - 15-00

5-І

Хімія

Четвер

15-10 - 15-40

7- 8

П'ятниця

15-10 - 15-40

9

Кафедра оздоровчо-технологічної освіти

  1.  

Коваль О.О.

Мистецтво

Вівторок

13.05-14.05

5-9

Інформатика

Вівторок

14.10-14.25

5А,5Б,5В

  1.  

Доценко С.М.

Трудове навчання

Четвер

13:30-15:00

5-9

  1.  

Тихонова О.В.

Трудове навчання

Четвер

13.30-14.50

5-9

  1.  

Осадча Н.О,

Фізична культура

Понеділок

12:30-12:45

5-А

  1.  

Слюсар А.М.

Фізична культура

Середа Четвер Четвер П`ятниця

14:30-15:00 15:10-15:25 15:30-16:00 14:30-15:00

7-А, 7-Б 6-А, 9-А, 9-Б, 8-А, 8-Б

  1.  

Шкуратова О.К.

Фізична культура

Понеділок

13:40-14:10 14:20-14:50

5-Б, 5-І 6-Б, 6-В