Кам'янське. Гімназія № 39

 

"Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР


HotLog

Розклад проведення консультацій 10-11 класи

Розклад проведення консультацій для учнів старшої школи (10-11 класів)

на 2020/2021 навчальний рік

 

з/п

ПІБ вчителя

Назва предмета

День тижня

Час

Клас

Кафедра гуманітарної освіти

  1.  

Душка Н.Г.

Українська мова

Середа

14:25-15:05

10

  1.  

Кисель Я.А.

Українська мова та література

Вівторок

15:15-15:50

11

  1.  

Ходова Л.С.

Зарубіжна література

Понеділок

14:25-15:05

10

  1.  

Любич А.С.

Українська література

Середа

14.20-14.30

10

  1.  

Полтавець Е.Р.

Зарубіжна література

Четвер

15.10-15.30

10-А,

11-А

  1.  

Гурська В.М.

Громадянська освіта

Середа

15:15-15:40

10

Історія

11

  1.  

Пономарьова Н.В.

Історія

Вівторок

14:20-15:35

10

Кафедра іноземної освіти

  1.  

Артеменко І.О.

Англійська мова

П'ятниця

15:55-16:25

11-А

Французька мова

П'ятниця

15:35-15:55

10-А,

11-А

  1.  

Левченко І.Г.

Англійська мова

Четвер

 

10

  1.  

Бузиревська О.В.

Англійська мова

Вівторок

20:00-20:45

11-А

 

Четверг

20:00-20:45

10-А

 

  1.  

Громова О.С.

Англійська мова

П`ятниця

15:15-15:40

11

  1.  

Шрам К.Г.

Німецька  мова

Вівторок

15:10-16:05

10

Середа

14:30-15:40

10,11

Кафедра природничо-математичної освіти

  1.  

Середа І.О.

Математика

Середа

15.10-15.40

11-А

  1.  

Рябець А.О,

Математика

П'ятниця

15.45-16.05

10А

  1.  

Занєгіна С.Л.

Фізика

Середа

14.50-15.20

10-А

11-А

  1.  

Носко Н.Д.

Астрономія

Понеділок

14.50-15.10

11-А

  1.  

Корж К.Ю.

Інформатика

П'ятниця

14:00-14:30

10-А, 11-А

  1.  

Гречихіна Л.Є.

Біологія

Четвер

14:00-15:00

10-А, 11-А

  1.  

Безцінна Н.А.

Географія

Вівторок

14:20-15:20

10

Четвер

14:20-15:20

11

  1.  

Молодан Т.В.

Хімія

П'ятниця

15-30 - 15-48

10,11

Кафедра оздоровчо-технологічної освіти

  1.  

Коваль О.О.

Мистецтво

Вівторок

14.20-14.38

10,11

  1.  

Осадча Н.О.

Фізична культура

Середа

14:20-14:35 13:20-13:40

10 -А

11 -А

  1.  

Слюсар А.М.

Фізична культура

Понеділок

15:10-15:40

10-А, 11