"Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР

Слідкуйте за нашими новинами на Фейсбуці

01 вересня 2021

Яскравим та незабутнім для цьогорічних першокласників було театралізоване свято ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
Третій рік поспіль свято проводиться креативно, у новому форматі, без традиційних лінійок. Цього року це була інтерактивна подорож у часі. Дякуємо нашій команді професіоналів на чолі з педагогом -організатором #НаталіяСтанкевич за таке свято, у форматі розважально-театральної гри для першокласників, де вони було не просто глядачами, а активними учасниками. Дякуємо керівництву стадіона "Надія" за представлену можливість провести свято на сучасному стадіоні.
Гімназійна родина з радістю вітає усіх першокласників з новим етапом в їхньому житті! Бажаємо усім успішного навчального року!

11 черв. 2021

Табір «СОНЦЕГРАЙ»

Кожного дня табір «СОНЦЕГРАЙ» гімназії №39 зустрічає дітей. Яскраві враження, емоції, задоволення. Квести, Екскурсії, Майстер-класи. Табір розкриває таланти до лідерства, самостійності, заохочує дітей до активної участі, налаштовує на позитив. Канікули – це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів.
3 черв. 2021

Вітаємо каратистів з успішною здачею іспитів!!!

Вітаємо учнів гімназії №39 з успішною здачею іспитів з кіокушин-кан карате, які пройшли 23 травня 2021 року на базі в СК «Прометей».
21 трав. 2021

Конкурс до Дня вишиванки "Орнамент"

26 бер. 2021

Відеозвіт "Весняні канікули 2020/2021"

26 бер. 2021

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!

З 29.03. по 11.04. 2021 року для учнів 5-11 класів дистанційну форму навчання
20 бер. 2021

Онлайн-опитування

В рамках науково-дослідної роботи за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України» пропонуємо пройти анонімне онлайн-опитування педпрацівникам ЗЗСО, учням та їхнім батькам.
16 лют. 2021

ДО‌ ‌УВАГИ‌ ГІМНАЗИСТІВ‌ ‌9-Х‌ ‌КЛАСІВ‌ ‌ТА‌ ‌ЇХНІХ‌ ‌БАТЬКІВ:

‌РОЗ’ЯСНЕННЯ‌ ‌ЩОДО‌ ‌НАБОРУ‌ ДО‌ ‌10‌ ‌КЛАСУ ТА ‌ УМОВ ЗАРАХУВАННЯ НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
25 груд. 2020

Святковий випуск газети "ГРОНО"

З Днем народження, ГІМНАЗІЄ!
7 груд. 2020

До Дня Народження Гімназії!

5-Б вітає Гімназію із 40-річчям.
12 лист. 2020

До Дня української мови та писемності

11 черв. 2021
Табір «СОНЦЕГРАЙ»

3 черв. 2021
Вітаємо каратистів з успішною здачею іспитів!!!

21 трав. 2021
Конкурс до Дня вишиванки "Орнамент"