"Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР

Вступ до школи

У гімназії № 39 проводиться прийом документів до 1-х класів 2021-2022 н.р.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Прийом документів майбутніх першокласників, які за місцем проживання відносяться до території обслуговування навчального закладу, у відповідності до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 року № 367, наказу департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради від 30.09.2019 року №193 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста у 2020 році» буде здійснюватися

з 01 листопада 2020 року до 29 травня 2021 року.

Відповідно наказу департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради від 07.05.2018 №141-аг «Про закріплення житлових будинків міста за територіями обслуговування закладів загальної середньої освіти міста» за гімназією №39 закріплено житлові будинки за адресами:

• пр. Будівельників 3, 5, 7, 9, 11, 27, 29, 31, 33, 35;
  • пр. Металургів 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Першочергово зараховуються:

• Діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджено офіційним документом;
  • Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі;
  • Діти працівників закладу освіти.

Діти, не зареєстровані на закріпленій до гімназії території обслуговування, можуть біти зараховані на вільні місця   з 01 по 15 червня 2021 року.

Критерієм зарахування дітей на вільні місця не є дата подачі батьками документів.

Інформацію щодо наявності вільних місць, а також про будь-які зміни та доповнення щодо організації прийому до перших класів буде оприлюднено на веб-сайті гімназії , інформаційному стенді у терміни, визначені чинним законодавством України.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

• Заява
  • Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за №794/18089.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»  Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами  у закладі.

Прийом документів проводиться за адресою:  б-р Будівельників, 15

Щодня – 14.00 – 16.00 (крім вихідних)

Для батьків першокласників, також буде цікава наступна інформація