10 лют. 2018

У 8-Б класі була проведена виховна година, присвячена Битві під Крутами

Учні перегорнули трагічні сторінки історії України. Згадали події, що відбувалися на території нашої Батьківщини рівно 100 років тому, переглянули хроніки, висловили власне бачення на події 1918 року, а також провели паралелі з сучасністю . Діти вшанували хвилиною мовчання загиблих під Крутами студентів, а також воїнів, які не повернулися з зони АТО.
9 лют. 2018

«Гаряча кров Афганістану сльозинко у серці защемить»

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. За офіційними даними війну в Афганістані пройшли 160 тисяч українців , 8 тисяч були поранені , більш 3000 воїнів загинули.
30 січ. 2018

Виховна година за темою "Пам'яті героїв Крут" для учнів 10—А та 9—А класів

30 січня 2018 року пройшла виховна година за темою "Пам'яті героїв Крут" для учнів 10—А та 9—А класів. Терещенко Анатолій, учень 10—А класу, реконструював перебіг бою під Крутами та розповів про маловідомі факти того січневого дня.
25 січ. 2018

Права та свобода сучасної людини...

Права та свобода сучасної людини... Виховна година в 6-Б класі, класний керівник Кисель Я.А.
25 січ. 2018

Міський фестиваль моди та краси

25.01 учні гімназії 9, 10 та 11 класів прийняли участь у міському фестивалі моди та краси. Дуже гарні наші квіточки!
24 січ. 2018

Вітаємо членів гімназійного наукового товариства «ЕВРИКА»

Вітаємо членів гімназійного наукового товариства «ЕВРИКА» переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ДВ МАН України
22 січ. 2018

День Соборності України 4 - В клас

22 січ. 2018

Виховна година до Дня Соборності

Ми разом, бо ми - Єдині!!! Виховна година в 6-Б класі на тему: "День Соборності України." Ми утворили коло єдності. Класний керівник Кисель Я.А.
9 січ. 2018

Зимові канікули в 4-Б класі

На зимових канікулах в 4-Б класі пройшли наступні заходи: пізнавальна вікторина «Найрозумніший». Переможцями стали Бєлов Іван і Денисенко Павло
3 січ. 2018