Давайте знайомитись

Добрий день! Давайте знайомитись!

Назва нашого євроклубу -  "Європейська єдність"

"Європейська єдність" - новий життєвий простір для дитячого руху

Наш Євроклуб  носить назву « Європейська єдність» і в цьому закладено великий смисл. Через різні форми діяльності євроклубу  у гімназистів формується  почуття європейської єдності на ґрунті спільної європейської ідентичності.

Євроклуб – це форма добровільної організації молоді, що сприяє творчій реалізації та громадянській освіті її членів, залученню молоді до участі в європейських ініціативах, інформуванню з питань європейської інтеграції.

Наша емблема:

НАШ ДЕВІЗ:

«Європейська єдність – це реальність,

Європейська єдність – це життя,

Через тернії до світлих мрій прекрасних

Впевнено  йдемо до майбуття!»

ГІМН ЄВРОКЛУБУ:

Что любят дети? Евроклуб!

Как прекрасне этот мир и земля вокруг,

Всех друзей объединил школьный евроклуб.

Мы хотим о Европе многое узнать,

И Европу всю объехать и всем рассказать.

Припев:

Что любят дети? Евроклуб! Евроклуб!

И сплотил он всех вокруг, всех вокруг.

Чтоб сбывались все мечты,

Не спеши, посчитай: раз, два, три.

Иногда я боюсь время упустить,

Нужно всех объединить и всех подружить,

Улыбнулась опекун, за руку взяла,

Научила песенке, что в жизни помогла.

Припев тот же

К интеграции идём, чтоб счастливей стать,

Украине родной жить и процветать,

Мира, счастья и добра всем желаем мы

И, поверьте, встречи нашей рады от души.

Правила роботи євроклубу:

1.    Менше слів – більше справ.

2.     Поважати один одного.

3.     Бути пунктуальним.

4.     Відповідати за свої слова і вчинки.

5.     Проявляти активність та креативність.

6.    Бути цілеспрямованими і життєрадісними.

7.     Вести здоровий спосіб життя.

8.     Підтримувати командний дух

ФОРМИ І МЕТОДИ РОБОТИ ЄВРОКЛУБУ:

Для досягнення мети і реалізації завдань діяльності євроклубу обрано наступні форми і методи роботи:

‒              засідання євроклубів, на яких поширюються інформаційні матеріали, обговорюються теми, пов'язані з європейськими інтеграційними процесами.

‒                налагодження стосунків із закордонними шкільними євроклубами через міжнародні мережі дозволяє брати участь у програмах міжнародного обміну, реалізовувати спільні проекти із молодіжними організаціями з сусідніх країн.

‒                проведення виставок фотографій, малюнків, плакатів, конкурсів, випуск інформаційних матеріалів (стінгазет, європейських куточків у класах і бібліотеках) на теми, пов'язані з Європою та Європейським Союзом. Такі форми роботи допомагають залучити нових творчих людей до роботи євроклубу, а також створити позитивні інформаційні приводи для висвітлення, роботи клубу місцевих засобах масової інформації.

‒              організація тренінгових занять і рольових ігор. Для проведення тренінгів часто обирають теми, які навіть опосередковано пов'язані із європейською інтеграцією, але, разом з тим, готують учасників до життя у єдиній Європі - формують майстерність спілкування, ефективної взаємодії, вибору професії і подальшого працевлаштування.

‒              літературні та мистецькі вечори, на яких учасники знайомляться із творчою спадщиною відомих європейських авторів. Читання літературних   творів в оригіналі допомагає подолати мовний бар'єр і розпочати функціональне використання іноземної мови.

‒              інформаційні кампанії, спрямовані на місцеву громадськість (зустрічі, лекції, вистави, вікторини).

Ідея діяльності євроклубу захоплює гімназійну молодь, стимулює ініціативу і творчість, виховує любов до власної культури і повагу до інших народів, допомагає самореалізації у великій об'єднаній Європі. Учасники нашого євроклубу набувають досвіду організації інформаційних кампаній, поширюючи знання про євроінтеграційні процеси та засади функціонування Європейського Союзу. Шляхом пошуку інформації, опрацювання нових друкованих та електронних джерел відбувається підвищення загального інтелектуального рівня учнів. У членів євроклубу формуються лідерські навички, уміння приймати відповідальні рішення. У цілому, відбувається підготовка молоді до життя в об'єднаній Європі. Популяризація європейських цінностей допомагає подолати стереотипи негативного ставлення до сусідніх народів.