Всесвітній день дарування книги у 5Б

У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. "5-Б" теж приєднався до цього свята. Ми вирішили подарувати книжку нашим молодшим друзям, учням "1 – А" класу. Сподіваємось , що вона їм сподобається та навчить любити та читати книжки.
20 лют. 2018

14 лютого у пілотному «1-А»

Для нас це не тільки День закоханих ,а й Всесвітній день дарування книги. Ми найменші учні школи , тому дарували книгу до бібліотеці. Наш клас сподівається, що подаровану книгу прочитають усі класи молодшої школи. Робити подарунки так же приємно як і отримувати. Але у класі нас чекав ще один сюрприз… Діти ,які ще в минулому році навчались у цьому класі, а зараз це вже «5-Б», прийшли привітати нас і ще раз подякувати Наталії Валентинівні. 5-Б !!! Ми вам дякуємо !

14 лютого Всесвітній день дарування книги

Ми учні «6-А» вирішили подарувати книгу до класу де нас виростили з зернятка. Це 2-А клас під класним керівництвом Єфименко Людмили Георгіївни. Малюки будьте щасливі і розумні, ви завжди можете розраховувати на нас. Ваш «6-А»

Акція «Подаруй книгу»

Учні 8-А класу на чолі з Артеменко І.О. долучилися до акції «Подаруй книгу» 14 лютого 2018 року та подарували гімназійній бібліотеці художній твір американського письменника Френсіса Скота Фітцджеральда «Великий Гетсбі».

ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ

«ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ» - під таким девізом 09/02 в гімназії №39 пройшла акція за здоровий спосіб життя. Учні 5-8 класів на перервах ознайомилися з тими загрозами, які несуть в собі шкідливі звички. В результаті прийняли рішення:створити буклети «Наркотикам – НІ! Не зупиняй життя», «Цінуй своє життя» та «Пам’ятку про наркотики» ;поновити санітарний бюлетень про шкідливість паління та вживання алкогольних і слабоалкогольних виробів, провести акцію «Школа – територія,вільна від тютюну,алкоголю та наркотиків. Ми за здоровий спосіб життя».
15 лют. 2018

День Святого Валентина

В цей день в 4-Б класі (кл. керів. Л.В.Алтуніна) пройшли наступні заходи: - презентація відеоролика до Дня Святого Валентина, який самостійно приготував Денисенко Павло; - під час проведення конкурсно-розважальної програми, учні ознайомилися з історією свята, прийняли активну участь в конкурсній програмі, яка складалася з конкурсів: ″Знайомство″, ″Підбери пару″, ″Казкове кохання″, ″Компліменти″, ″Етикет″.
14 лют. 2018

Учні 9-А класу (керівник Левченко І.Г.) відзначили Міжнародний день дарування книги (International Book Giving Day).

Це одне з наймолодших свят в календарі, об’єднує всіх, хто дарує книги дітям і вчить їх любові до читання. Діти 9-А приєдналися до акції та подарували книгу першокласникам.
10 лют. 2018

У 8-Б класі була проведена виховна година, присвячена Битві під Крутами

Учні перегорнули трагічні сторінки історії України. Згадали події, що відбувалися на території нашої Батьківщини рівно 100 років тому, переглянули хроніки, висловили власне бачення на події 1918 року, а також провели паралелі з сучасністю . Діти вшанували хвилиною мовчання загиблих під Крутами студентів, а також воїнів, які не повернулися з зони АТО.
9 лют. 2018

«Гаряча кров Афганістану сльозинко у серці защемить»

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. За офіційними даними війну в Афганістані пройшли 160 тисяч українців , 8 тисяч були поранені , більш 3000 воїнів загинули.
30 січ. 2018

Виховна година за темою "Пам'яті героїв Крут" для учнів 10—А та 9—А класів

30 січня 2018 року пройшла виховна година за темою "Пам'яті героїв Крут" для учнів 10—А та 9—А класів. Терещенко Анатолій, учень 10—А класу, реконструював перебіг бою під Крутами та розповів про маловідомі факти того січневого дня.

Всесвітній день дарування книги у 5Б

20 лют. 2018
14 лютого у пілотному «1-А»

14 лютого Всесвітній день дарування книги