7 груд. 2017

З днем народження, Гімназіє!

З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!
1 груд. 2017

Розклад Дня гімназії

29 лист. 2017

Тренінг першої допомоги

Дякуємо коллективу медичного коледжу за цікавий та корисний тренінг. Учні 9-А та 10 класів навчились надавати першу допомогу ефективно та терміново, від якої часто залежить і життя людини.
23 лист. 2017

Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!

Нова українська школа! З вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим стандартом. На сьогодні ми є пілотною школою серед 100 шкіл України по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Це – нові підходи до навчання дитини, цікаві ранкові зустрічі, інтеграція семи предметів, діяльнісний підхід до навчання, свобода вибору дитиною певних навчальних задач. Освітнє середовище організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. Навчальний простір облаштований так, щоби задовольняти індивідуальні потреби кожної дитини.
21 лист. 2017

Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017

"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !

День української писемності та мови у 4-А

21 лист. 2017

Святковий захід у 3-В присвячений Дню української писемності та мови "Кожному миле його слово рідне "

Впевнені, що наша мова і надалі єднатиме наш народ і буде духовним оберегом для всіх нас!
21 лист. 2017

До Дня української писемності та мови в гімназії для учнів 8-А та 8-Б класів була проведена тематична виховна година (вчитель Полтавець Е. Р.).

Учні у формі практикуму згадали визначних постатей, завдячуючи яким ми є носіями довершеної та милозвучної мови, а саме: укладачів Кирила та Мефодія, автора “Повісті временних літ“ Нестора Літописця, князя Ярослава Мудрого, що сприяв поширенню бібліотек, автора "Енеїди" Івана Котляревського - зачинателя та беззаперечного основоположника української літературної мови Тараса Шевченка.
14 лист. 2017

Класна година «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку»

Щорічно 10 листопада в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день науки. Учні 9 класу дізналися багато цікавого на класній годині «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку»

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!

1 груд. 2017
Розклад Дня гімназії

29 лист. 2017
Тренінг першої допомоги

23 лист. 2017
Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!

21 лист. 2017
Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017
"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !