Виховні заходи

Свято першого дзвоника

Першого вересня в нашій гімназії відбулось урочисте свято першого дзвоника! На подвір’ї гімназії зібралась вся наша велика родина: діти, вчителі гості і батьки. Перед початком лінійки всі присутні знаходились в очікуванні чогось неймовірного!

І ось нарешті залунали фанфари, ведучі почали захід і громада застигла слідкуючи за парадом прапороносців! 24 прапори України охопили своїм синьо-жовтим полум’ям святковий майданчик! Наші першокласники зі своїми класними керівниками, з гордістю  увійшли на подвір’я гімназії через святковий коридор з прапорів! Крізь нього ж святковою ходою пройшли і учениці 11 класу, в руках вони тримали державний прапор, який за традицією піднімали президент гімназії Лубінць Олександр, та королева країни Сонцеграй Діана Сахно!

Директор гімназії першою привітала всіх  з початком нового навчального року! Свої теплі слова сказали нам і наші почесні гості. Та цей перший дзвоник особливо запам’ятався всім, ще й тим, що до нас завітали ті, за кого нам прийшлось позмагатись! За право запросити цих гостей на наше свято ми розгорнули цілу компанію голосування на їх офіційному сайті в інтернеті! Завдяки нашим зусиллям ми зустрічали професійний футбольний клуб «Сталь»! До нас завітав капітан команди Максим Каленчук, керівництво клубу, таспортивний ведучий Андрій Дніпровський!

В цілому свято вийшло дуже цікавим: і святкова хода прапорів, і весела гра у футбол з гостями, селфі на згадку, афтографи, подарунки, запальні танці, чуттєвий спів і ще багато приємних несподіванок!

Сценарій свята був написаний педагогом- організатором Станкевич Н.М.Вокальні номери підготували викладачі музичного мистецтва Проказа А.А. та Станкевич Н.М., хореографічні постановки представила Мельник Н.В.

Всі присутні відмітили високий рівень проведення заходу. Тож можна вважати, що такий яскравий початок стане запорукою успішного, сповненого перемогами навчального року!

Увага! Діти - на дорозі!

16 вересня, в рамках проведення Всеукраїнського рейду «Увага! Діти - на дорозі!», в гімназії відбулась  театралізована вистава «Зебра по зебрі». Під час якої учні початкової ланки, в цікавій формі,  ще раз змогли повторити правила поведінки на дорозі.

Казкові герої, на своєму прикладі показали якою небезпечною може бути гра на тротуарі, перехід дороги в неналежному місці, або рух по пішохідній зебрі  під час дощу.Виставу для малечі підготували: педагог- організатор Станкевич Н.М. (автор вистави); учениці 11 класу: Вовна Аліна, Новак Альбіна, Ковалькова Анастасія, Мартиненко Наталія; та учениця 10 класу Бочка Олександра.

На при кінці заходу, малята переглянули мультфільм присвячений  ПДР, який остаточно довів що всім потрібно дотримуватись правил на дорозі і познайомив дітей з дорожніми знаками якими позначається «зебра».

Вистава вийшла дуже цікавою і пізнавальною, а головне вона ще раз доводить , що наше здоров’я і життя в наших руках! Будьте обережні!

Всесвітній день безпеки інтернету

Четверте лютого - в усьому світі цей день відомий як «Всесвітній день безпеки інтернету». Наші сонцеграйчики не могли залишитися осторонь такої важливої події, бо безпека в інтернеті є однією з актуальних проблем сьогодення. Тому 5 лютого, на перервах, наша малеча переглянула мультик, де в доступній формі були представлені основні правила користування інтернет мережею. Діти з цікавістю сприйняли і проаналізували корисну інформацію, а потім як завжди продовжили «Веселі перерви» у запальному ритмі танця.

05.02.2016