Виховна робота

Виховна робота - це діяльність вчителів, класних керівників, батьків щодо здійснення формування певних рис особистості вихованців.
Виховна діяльність школи зорієнтована на забезпечення школяра усіма необхідними знаннями, уміннями, навичками суспільного досвіду й поведінки. Здобуття суспільного досвіду відбувається під час спеціально організованих та спланованих  виховних заходів.
Ось деякі із напрямків виховної роботи гімназії №39:
Формування культури поведінки учнів
Моральне виховання школярів

Формування відповідального ставлення до навчання
Здійснення трудового та економічного виховання
Національне виховання
Використання народних традицій у виховній роботі
Організація громадянського виховання
Екологічне виховання учнів
Організація природоохоронної діяльності учнів
Профорієнтаційна робота
Формування емоційної культури учнів у виховній роботі
                                                                                                    Виховні заходи, що проводяться в гімназії такі:

·         Класні збори

·         Тематичні класні години

·         Екскурсії

·         Етичні бесіди, дискусії, диспути

·         Виставки, концерти (організовані самими учнями), конкурси

·         Предметні тижні

·         Олімпіади, МАН (науково-дослідницька діяльність в малій академії наук)

·         Дискусії, диспути, ділові ігри

·         Творчі заняття в гуртках та секціях

·         Факультативні заняття з різних предметів

Отримати нову інформацію про проведену виховну роботу Ви можете із розділів "Новини"та "Фотогалерея", а також "Новини Євроклубу".

А ось як класифікує форми виховної роботи О.В.Титова: