День української писемності та мови у 4-А

21 лист. 2017

Святковий захід у 3-В присвячений Дню української писемності та мови "Кожному миле його слово рідне "

Впевнені, що наша мова і надалі єднатиме наш народ і буде духовним оберегом для всіх нас!
21 лист. 2017

До Дня української писемності та мови в гімназії для учнів 8-А та 8-Б класів була проведена тематична виховна година (вчитель Полтавець Е. Р.).

Учні у формі практикуму згадали визначних постатей, завдячуючи яким ми є носіями довершеної та милозвучної мови, а саме: укладачів Кирила та Мефодія, автора “Повісті временних літ“ Нестора Літописця, князя Ярослава Мудрого, що сприяв поширенню бібліотек, автора "Енеїди" Івана Котляревського - зачинателя та беззаперечного основоположника української літературної мови Тараса Шевченка.
14 лист. 2017

Класна година «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку»

Щорічно 10 листопада в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день науки. Учні 9 класу дізналися багато цікавого на класній годині «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку»
13 лист. 2017

Урок до дня мови та писемності у 2 - А класі з використанням презентацій та наочності

5 лист. 2017

Відпочинок на канікулах 1-А з класним керівником Мельник Наталією Валентинівною

5 лист. 2017

4 листопада учні 8 класів узяли участь у спортивно-виховному заході, грі в пейнтбол.

Діти на свіжому повітрі на спеціально облаштованій території, що неподалік від містечка Блакитне озеро, спробували свої сили у "військово-польових змаганнях", тренувалися на влучність попадання в ціль. Діти провели час з задоволенням, поділилися враженнями, що відчули справжній адреналін.
4 лист. 2017

Учні 2 А класу та 2 – І класу на осінніх канікулах відвідали ВК "Русалка"

Учні 2 А класу ( класний керівник Єфименко Л.Г.) та 2 – І класу ( класний керівник Кутах Л.І.) на осінніх канікулах відвідали ВК "Русалка", де взяли участь у майстер - класі "Майбутні кухарі". Дітям дуже сподобплося і вони вирішили продовжити це вдома разом з батьками.
30 жовт. 2017

30 жовтня учні 5-Б класу святкували Хеллоуїн

Був справжній зліт відьом і всілякої нечисті. Ми від душі повеселилися. Було чаювання з тематичними печивом, конкурси та танці. Навіть наші мами не залишилися в стороні і теж придумали собі костюми.
13 жовт. 2017

Осінній благодійний ярмарок

Напередодні християнського свята Покрови Пресвятої Борогодиці та Дня захисника України весело та завзято пройшов осінній благодійний ярмарок у гімназії 39. Таке свято відбувається уже традиційно.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

13 груд. 2017
Родинний захід у 4-А класі "Батьківська кав'ярня"
Танці, пісні, жарти. Скринька "Батьківські клопоти". Хай у ваших сім'ях назавжди поселяться любов, повага, а місточок доброти й любові між вами та дітьми ніколи не зруйнується.

13 груд. 2017
Акція «Подаруй різдвяний віночок другу»
Учні 2-Б класу,класний керівник Рудик О.А. долучилися до акції «Подаруй різдвяний віночок другу». Батьки та діти власноруч виготовили віночок і подарували його заступнику директора з виховної роботи Проказі А.А. Родина 2-Б класу бажає усім в Новорічні і Різдвяні свята — казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Веселих свят!

12 груд. 2017
Конкурс відеопривітань
До дня народження гімназії був проведений конкурс на найкраще відеопривітання.

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

4 груд. 2017
Казковий турнір «Дитина і право»
В рамках тижня права з 4 по 8 грудня був проведений казковий турнір «Дитина і право», метою якого було познайомити учнів із « Конвенцією про права дитини», сприяти формуванню у учнів прагнення зрозуміти цей документ, сприяти вихованню життєвих компетентностей і почуття власної гідності. В турнірі приймали участь класи 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В

1 груд. 2017