15 лют. 2018

День Святого Валентина

В цей день в 4-Б класі (кл. керів. Л.В.Алтуніна) пройшли наступні заходи: - презентація відеоролика до Дня Святого Валентина, який самостійно приготував Денисенко Павло; - під час проведення конкурсно-розважальної програми, учні ознайомилися з історією свята, прийняли активну участь в конкурсній програмі, яка складалася з конкурсів: ″Знайомство″, ″Підбери пару″, ″Казкове кохання″, ″Компліменти″, ″Етикет″.
14 лют. 2018

Учні 9-А класу (керівник Левченко І.Г.) відзначили Міжнародний день дарування книги (International Book Giving Day).

Це одне з наймолодших свят в календарі, об’єднує всіх, хто дарує книги дітям і вчить їх любові до читання. Діти 9-А приєдналися до акції та подарували книгу першокласникам.
10 лют. 2018

У 8-Б класі була проведена виховна година, присвячена Битві під Крутами

Учні перегорнули трагічні сторінки історії України. Згадали події, що відбувалися на території нашої Батьківщини рівно 100 років тому, переглянули хроніки, висловили власне бачення на події 1918 року, а також провели паралелі з сучасністю . Діти вшанували хвилиною мовчання загиблих під Крутами студентів, а також воїнів, які не повернулися з зони АТО.
9 лют. 2018

«Гаряча кров Афганістану сльозинко у серці защемить»

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. За офіційними даними війну в Афганістані пройшли 160 тисяч українців , 8 тисяч були поранені , більш 3000 воїнів загинули.
30 січ. 2018

Виховна година за темою "Пам'яті героїв Крут" для учнів 10—А та 9—А класів

30 січня 2018 року пройшла виховна година за темою "Пам'яті героїв Крут" для учнів 10—А та 9—А класів. Терещенко Анатолій, учень 10—А класу, реконструював перебіг бою під Крутами та розповів про маловідомі факти того січневого дня.
25 січ. 2018

Права та свобода сучасної людини...

Права та свобода сучасної людини... Виховна година в 6-Б класі, класний керівник Кисель Я.А.
25 січ. 2018

Міський фестиваль моди та краси

25.01 учні гімназії 9, 10 та 11 класів прийняли участь у міському фестивалі моди та краси. Дуже гарні наші квіточки!
24 січ. 2018

Вітаємо членів гімназійного наукового товариства «ЕВРИКА»

Вітаємо членів гімназійного наукового товариства «ЕВРИКА» переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ДВ МАН України
22 січ. 2018

День Соборності України 4 - В клас

22 січ. 2018

Виховна година до Дня Соборності

Ми разом, бо ми - Єдині!!! Виховна година в 6-Б класі на тему: "День Соборності України." Ми утворили коло єдності. Класний керівник Кисель Я.А.

Класна оцінка

25 лист. 2018
Україна пам’ятає – світ визнає.
Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земнее у пекельних муках.

21 лист. 2018
Учні Кам’янської гімназії № 39 долучилися до Усесвітнього Дня Гідності в Україні
Учні Кам’янської гімназії № 39 уже втретє долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки вже взяли участь понад 50 тис осіб із 500 закладів освіти України.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.