10 лют. 2018

У 8-Б класі була проведена виховна година, присвячена Битві під Крутами

Учні перегорнули трагічні сторінки історії України. Згадали події, що відбувалися на території нашої Батьківщини рівно 100 років тому, переглянули хроніки, висловили власне бачення на події 1918 року, а також провели паралелі з сучасністю . Діти вшанували хвилиною мовчання загиблих під Крутами студентів, а також воїнів, які не повернулися з зони АТО.
9 лют. 2018

«Гаряча кров Афганістану сльозинко у серці защемить»

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. За офіційними даними війну в Афганістані пройшли 160 тисяч українців , 8 тисяч були поранені , більш 3000 воїнів загинули.
30 січ. 2018

Виховна година за темою "Пам'яті героїв Крут" для учнів 10—А та 9—А класів

30 січня 2018 року пройшла виховна година за темою "Пам'яті героїв Крут" для учнів 10—А та 9—А класів. Терещенко Анатолій, учень 10—А класу, реконструював перебіг бою під Крутами та розповів про маловідомі факти того січневого дня.
25 січ. 2018

Права та свобода сучасної людини...

Права та свобода сучасної людини... Виховна година в 6-Б класі, класний керівник Кисель Я.А.
25 січ. 2018

Міський фестиваль моди та краси

25.01 учні гімназії 9, 10 та 11 класів прийняли участь у міському фестивалі моди та краси. Дуже гарні наші квіточки!
24 січ. 2018

Вітаємо членів гімназійного наукового товариства «ЕВРИКА»

Вітаємо членів гімназійного наукового товариства «ЕВРИКА» переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ДВ МАН України
22 січ. 2018

День Соборності України 4 - В клас

22 січ. 2018

Виховна година до Дня Соборності

Ми разом, бо ми - Єдині!!! Виховна година в 6-Б класі на тему: "День Соборності України." Ми утворили коло єдності. Класний керівник Кисель Я.А.
9 січ. 2018

Зимові канікули в 4-Б класі

На зимових канікулах в 4-Б класі пройшли наступні заходи: пізнавальна вікторина «Найрозумніший». Переможцями стали Бєлов Іван і Денисенко Павло
3 січ. 2018

Святкові заходи в 2-А класі

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.

3 вер. 2018
З вересня учні 3-А і 3- І класів відвідали педагогічний музей гімназії
№ 39. Екскурсія була цікавою, пізнавальною, захоплюючою. Юрченко Тамара Василівна ознайомила дітей з історією розвитку школи-гімназії. З задоволенням учні, які живуть на другому мікрорайоні, шукали свої будинки та вікна своїх квартир на макеті. А ще третьокласники ознайомилися з поняттями «галерея», «макет», «експозиція». А після екскурсії декілька учнів висловили своє бажання бути екскурсоводами.

1 вер. 2018
Перший урок 8-Б класу «Україна серед інших європейських націй» відбувся у шкільному музеї гімназії.
Учениці 10 класу Олександра Чубенко, Анастасія Веселова та Вероніка Гречина під керівництвом завідуючої музею Т.В. Юрченко провели для нас екскурсію за новою експозицією «Будьмо знайомі Європа». В ході цікавої розповіді ми дізналися про історію створення Європейського союзу, про особливості держав - учасниць, національні костюми. Учні 8-Б класу зрозуміли, що сьогодні вже немає сумнівів - майбутнє України пов’язане з інтеграцією в Європейський простір. Але цей процес є досить складним, він вимагає змін у політичній, соціальній, економічній сферах життя країни. І нам, сучасному поколінню, треба докласти зусиль і взяти за життєве кредо слова французького письменника В.Гюго: «Прийде день, коли всі нації цього континенту, зберігши свої характерні риси і славетну індивідуальність, зіллються у союзі вищого порядку та створять європейське братство» Отже, початок покладено, новий навчальний рік розпочато. Бажаю всім моїм однокласникам особистісного зростання, високих цілей, успіхів у навчанні! Дечанська Поліна, учениця 8-Б класу