2 груд. 2016

Срібний ювілей

Великий шкільний корабель на ім’я «Гімназія №39» дістався свого 25-річчя! У зв’язку з цією датою 2 грудня 2016 року в навчальному закладі відбулося велике, незабутнє, неповторне свято «Рідній гімназії – 25!».
28 лист. 2016

25 річчя заснування гімназії

Вітаємо із ювілеєм – 25 річчям заснування нашої гімназії.
21 лист. 2016

Зустріч з Терейковською С.А.

21 листопада 2016 року в гімназії №39 відбулася зустріч учнівської громади міста з Терейковською Світланою Анатоліївною, учасницею Революції Гідності, членом жіночої сотні Майдану, письменницею, в минулому вчителькою нашої гімназії.
22 жовт. 2016

Робота гімназії на осінніх канікулах

Графік роботи гуртків, студій на осінніх канікулах
12 жовт. 2016

Круглий стіл "Європейська Хартія місцевого самоврядування та принципи здійснення самоврядування на місцевому і регіональному рівнях"

12 жовтня 2016 року на базі гімназії № 39 відбувся круглий стіл "Європейська Хартія місцевого самоврядування та принципи здійснення самоврядування на місцевому і регіональному рівнях" у рамках Європейського тижня місцевої демократії.
6 жовт. 2016

Семінар для вчителів хімії

6 жовтня в стінах гімназії № 39 відбувся семінар для вчителів хімії .
30 вер. 2016

День працівника освіти

30 вересня, по всій країні відбулися святкові заходи присвячені Дню працівника освіти. В нашій гімназії, за багато років вже склались певні традиції що до проведення цього дня. З самого ранку учні зустрічають всіх вчителів святковими привітаннями і маленькими подаруночками.
21 вер. 2016

До Всесвітнього Дня миру євроклубівці саджали дерева на подвір’ї гімназії

21 вересня - євроклубівці Кам’янської гімназії № 39 саджали дерева заради миру
5 вер. 2016

Олімпійський тиждень у 2016 році в гімназії №39

Згідно з плану роботи закладу у період з 05.09 по 10.09.2015 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2016

Свято Перше вересня в гімназії №39

Урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, вчителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

13 груд. 2017
Родинний захід у 4-А класі "Батьківська кав'ярня"
Танці, пісні, жарти. Скринька "Батьківські клопоти". Хай у ваших сім'ях назавжди поселяться любов, повага, а місточок доброти й любові між вами та дітьми ніколи не зруйнується.

13 груд. 2017
Акція «Подаруй різдвяний віночок другу»
Учні 2-Б класу,класний керівник Рудик О.А. долучилися до акції «Подаруй різдвяний віночок другу». Батьки та діти власноруч виготовили віночок і подарували його заступнику директора з виховної роботи Проказі А.А. Родина 2-Б класу бажає усім в Новорічні і Різдвяні свята — казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Веселих свят!

12 груд. 2017
Конкурс відеопривітань
До дня народження гімназії був проведений конкурс на найкраще відеопривітання.

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

4 груд. 2017
Казковий турнір «Дитина і право»
В рамках тижня права з 4 по 8 грудня був проведений казковий турнір «Дитина і право», метою якого було познайомити учнів із « Конвенцією про права дитини», сприяти формуванню у учнів прагнення зрозуміти цей документ, сприяти вихованню життєвих компетентностей і почуття власної гідності. В турнірі приймали участь класи 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В

1 груд. 2017