21 лист. 2017

"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !

День української писемності та мови у 4-А

21 лист. 2017

Святковий захід у 3-В присвячений Дню української писемності та мови "Кожному миле його слово рідне "

Впевнені, що наша мова і надалі єднатиме наш народ і буде духовним оберегом для всіх нас!
21 лист. 2017

До Дня української писемності та мови в гімназії для учнів 8-А та 8-Б класів була проведена тематична виховна година (вчитель Полтавець Е. Р.).

Учні у формі практикуму згадали визначних постатей, завдячуючи яким ми є носіями довершеної та милозвучної мови, а саме: укладачів Кирила та Мефодія, автора “Повісті временних літ“ Нестора Літописця, князя Ярослава Мудрого, що сприяв поширенню бібліотек, автора "Енеїди" Івана Котляревського - зачинателя та беззаперечного основоположника української літературної мови Тараса Шевченка.
14 лист. 2017

Класна година «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку»

Щорічно 10 листопада в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день науки. Учні 9 класу дізналися багато цікавого на класній годині «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку»
13 лист. 2017

Урок до дня мови та писемності у 2 - А класі з використанням презентацій та наочності

5 лист. 2017

Відпочинок на канікулах 1-А з класним керівником Мельник Наталією Валентинівною

5 лист. 2017

4 листопада учні 8 класів узяли участь у спортивно-виховному заході, грі в пейнтбол.

Діти на свіжому повітрі на спеціально облаштованій території, що неподалік від містечка Блакитне озеро, спробували свої сили у "військово-польових змаганнях", тренувалися на влучність попадання в ціль. Діти провели час з задоволенням, поділилися враженнями, що відчули справжній адреналін.
4 лист. 2017

Учні 2 А класу та 2 – І класу на осінніх канікулах відвідали ВК "Русалка"

Учні 2 А класу ( класний керівник Єфименко Л.Г.) та 2 – І класу ( класний керівник Кутах Л.І.) на осінніх канікулах відвідали ВК "Русалка", де взяли участь у майстер - класі "Майбутні кухарі". Дітям дуже сподобплося і вони вирішили продовжити це вдома разом з батьками.
30 жовт. 2017

30 жовтня учні 5-Б класу святкували Хеллоуїн

Був справжній зліт відьом і всілякої нечисті. Ми від душі повеселилися. Було чаювання з тематичними печивом, конкурси та танці. Навіть наші мами не залишилися в стороні і теж придумали собі костюми.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.

3 вер. 2018
З вересня учні 3-А і 3- І класів відвідали педагогічний музей гімназії
№ 39. Екскурсія була цікавою, пізнавальною, захоплюючою. Юрченко Тамара Василівна ознайомила дітей з історією розвитку школи-гімназії. З задоволенням учні, які живуть на другому мікрорайоні, шукали свої будинки та вікна своїх квартир на макеті. А ще третьокласники ознайомилися з поняттями «галерея», «макет», «експозиція». А після екскурсії декілька учнів висловили своє бажання бути екскурсоводами.

1 вер. 2018
Перший урок 8-Б класу «Україна серед інших європейських націй» відбувся у шкільному музеї гімназії.
Учениці 10 класу Олександра Чубенко, Анастасія Веселова та Вероніка Гречина під керівництвом завідуючої музею Т.В. Юрченко провели для нас екскурсію за новою експозицією «Будьмо знайомі Європа». В ході цікавої розповіді ми дізналися про історію створення Європейського союзу, про особливості держав - учасниць, національні костюми. Учні 8-Б класу зрозуміли, що сьогодні вже немає сумнівів - майбутнє України пов’язане з інтеграцією в Європейський простір. Але цей процес є досить складним, він вимагає змін у політичній, соціальній, економічній сферах життя країни. І нам, сучасному поколінню, треба докласти зусиль і взяти за життєве кредо слова французького письменника В.Гюго: «Прийде день, коли всі нації цього континенту, зберігши свої характерні риси і славетну індивідуальність, зіллються у союзі вищого порядку та створять європейське братство» Отже, початок покладено, новий навчальний рік розпочато. Бажаю всім моїм однокласникам особистісного зростання, високих цілей, успіхів у навчанні! Дечанська Поліна, учениця 8-Б класу