3 лют. 2016

Спортивно - масовий захід «Ігри чемпіонів»

3 лютого 2016 року на базі спортивного залу гімназії №39 відбувся відбірковий тур ІІ етапу спортивно - масового заходу «Ігри чемпіонів» серед збірних команд 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
3 лют. 2016

Вшанування пам'яті воїнів-афганців

3 лютого учні 8 класу відвідали воїнське кладовище та поклали квіти на могилу воїна-афганця Бурчака Валерія, випускника гімназії №39.
22 січ. 2016

Виставка «Домашні обереги»

До дня Соборності України, силами учнівського самоврядування гімназії було створено виставку «Домашні обереги», де наші учні презентували справжні скарби своїх родин.
20 січ. 2016

День Соборності України

Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово – «Україна». 22 січня учні гімназії вшановували проголошення Соборності України. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.
15 січ. 2016

Тренінг – метод сучасного навчання

Все більшої популярності в сфері освіти набувають різноманітні види тренінгів. Для педагогів така методика підвищення кваліфікації вже стала звичною, а от тренінг як форма навчання школярів зараз набуває актуальності.
12 січ. 2016

Теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів»

12 січня учні гімназіі №39, члени гуртка журналістики «Mediagrup», відвідали теоретично-практичний семінар для молоді «Створення мережі прес-центрів».
30 груд. 2015

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Від щирого серця вся команда гімназії №39 вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
23 груд. 2015

Зустріч з відомим істориком - Циганок Ніною Олександрівною

23 грудня в педагогічному музеї гімназії відбулася зустріч з Циганок Ніною Олександрівною - відомим істориком, краєзнавцем, ветераном музейної справи , колишнім директором музею міста (1982-2000 рр.), членом Національної спілки журналістів України, членом краєзнавчого товариства «Кам’янсько - Дніпродзержинськ» , заступником голови міської організації ветеранів України , автором історичної частини Герба м. Дніпродзержинська, автором кількох книг і безліч статей в газетах та журналах.
16 груд. 2015

Наш успіх на фестивалі пісні

З 16 по 18 грудня 2015 року представники нашої гімназії у складі: Бразалука Рустама (учня 6-А класу), Яковенко Марії (учениці 4-А клас), і вчителя музичного мистецтва Станкевич Н.М., узяли участь у благодійному фестивалі «Партнерів єднає мелодія пісні» в місті Комсомольск Полтавської області.
15 груд. 2015

Міжнародний День чаю - свято здоров'я

15 грудня з ініціативи вчителя зі сталого розвитку Анни В´ячеславівни Новікової та координатора шкільного євроклубу Пономарьової Наталії Вячеславівни було проведено засідання євроклубу у формі чайної церемонії, присвячене Міжнародному Дню чаю. Ідея свята полягає у популяризації здорового способу життя серед українців.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

13 груд. 2017
Родинний захід у 4-А класі "Батьківська кав'ярня"
Танці, пісні, жарти. Скринька "Батьківські клопоти". Хай у ваших сім'ях назавжди поселяться любов, повага, а місточок доброти й любові між вами та дітьми ніколи не зруйнується.

13 груд. 2017
Акція «Подаруй різдвяний віночок другу»
Учні 2-Б класу,класний керівник Рудик О.А. долучилися до акції «Подаруй різдвяний віночок другу». Батьки та діти власноруч виготовили віночок і подарували його заступнику директора з виховної роботи Проказі А.А. Родина 2-Б класу бажає усім в Новорічні і Різдвяні свята — казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Веселих свят!

12 груд. 2017
Конкурс відеопривітань
До дня народження гімназії був проведений конкурс на найкраще відеопривітання.

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

4 груд. 2017
Казковий турнір «Дитина і право»
В рамках тижня права з 4 по 8 грудня був проведений казковий турнір «Дитина і право», метою якого було познайомити учнів із « Конвенцією про права дитини», сприяти формуванню у учнів прагнення зрозуміти цей документ, сприяти вихованню життєвих компетентностей і почуття власної гідності. В турнірі приймали участь класи 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В

1 груд. 2017