23 лист. 2017

Гімназія №39 гостинно відчиняє двері для вас, майбутні першокласники!

Нова українська школа! З вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим стандартом. На сьогодні ми є пілотною школою серед 100 шкіл України по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Це – нові підходи до навчання дитини, цікаві ранкові зустрічі, інтеграція семи предметів, діяльнісний підхід до навчання, свобода вибору дитиною певних навчальних задач. Освітнє середовище організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. Навчальний простір облаштований так, щоби задовольняти індивідуальні потреби кожної дитини.
21 лист. 2017

Подорож " 1-А" до театру. Вистава " Золоте курча" . Життя за кулісами.

21 лист. 2017

"1- А" день писемності. Ми обираємо українську мову !

День української писемності та мови у 4-А

21 лист. 2017

Святковий захід у 3-В присвячений Дню української писемності та мови "Кожному миле його слово рідне "

Впевнені, що наша мова і надалі єднатиме наш народ і буде духовним оберегом для всіх нас!
21 лист. 2017

До Дня української писемності та мови в гімназії для учнів 8-А та 8-Б класів була проведена тематична виховна година (вчитель Полтавець Е. Р.).

Учні у формі практикуму згадали визначних постатей, завдячуючи яким ми є носіями довершеної та милозвучної мови, а саме: укладачів Кирила та Мефодія, автора “Повісті временних літ“ Нестора Літописця, князя Ярослава Мудрого, що сприяв поширенню бібліотек, автора "Енеїди" Івана Котляревського - зачинателя та беззаперечного основоположника української літературної мови Тараса Шевченка.
14 лист. 2017

Класна година «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку»

Щорічно 10 листопада в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день науки. Учні 9 класу дізналися багато цікавого на класній годині «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку»
13 лист. 2017

Урок до дня мови та писемності у 2 - А класі з використанням презентацій та наочності

5 лист. 2017

Відпочинок на канікулах 1-А з класним керівником Мельник Наталією Валентинівною

5 лист. 2017

4 листопада учні 8 класів узяли участь у спортивно-виховному заході, грі в пейнтбол.

Діти на свіжому повітрі на спеціально облаштованій території, що неподалік від містечка Блакитне озеро, спробували свої сили у "військово-польових змаганнях", тренувалися на влучність попадання в ціль. Діти провели час з задоволенням, поділилися враженнями, що відчули справжній адреналін.

Класна оцінка

25 лист. 2018
Україна пам’ятає – світ визнає.
Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земнее у пекельних муках.

21 лист. 2018
Учні Кам’янської гімназії № 39 долучилися до Усесвітнього Дня Гідності в Україні
Учні Кам’янської гімназії № 39 уже втретє долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки вже взяли участь понад 50 тис осіб із 500 закладів освіти України.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.