23 лист. 2015

Науково-практична конференція: Андрій Шептицький

У 2015 році Україна відзначала 150-річчя з Дня народження Митрополита Української греко-католицької церкви Андрія Шептицького. 23 листопада з метою вшанування великого українця євроклуб Дніпродзержинської гімназії № 39 «Європейська єдність» (координатор Пономарьова Н. В.) ініціював проведення учнівської науково-практичної конференції «Митрополит Андрій Шептицький: освіта – наука – нація».
15 жовт. 2015

Ювілей родини євроклубів м. Дніпродзержинська

15.10.2015 р. на базі гімназії №39 відбулися міські урочисті збори з нагоди 5-річного ювілею створення євроклубівського руху в м. Дніпродзержинську.
25 вер. 2015

Євроквест-2015

Гімназисти змогли перевірити своє володіння іноземними мовами, різноманітності культури європейців і навичками командної роботи серед 5 -7 класів
19 вер. 2015

Святкування дня міста

Вітаємо наше місто з Днем народження. 5 - Б клас завжди разом і у навчанні, і на відпочинку!!!
11 вер. 2015

День здоров'я

Вітаємо 5 -Б клас з перемогою у змаганнях, 5 - Б та 9 -Б класи посіли перше місце у спортивному квесті серед всіх учнів гімназії.
9 вер. 2015

Козацькі розваги

Козацькі розваги - змагання між 5 - А та 5 - Б класом. Вітаємо 5 - Б клас з перемогою , 1 місце
1 вер. 2015

Перший дзвоник

1 вересня відбулося свято першого дзвоника. Вітаємо всіх з початком навчального року!
28 трав. 2015

Останній дзвоник

28 травня в гімназії №39 відбулася урочиста лінійка на честь свята останнього дзвоника
12 трав. 2015

Конкурс віршів «Збережемо пам'ять про подвиг»

У педагогічному музеї гімназії 12.05.2015 року відбувся конкурс віршів присвячений Великій Перемозі у ІІ світовій війні над нацизмом у Європі «Збережемо пам'ять про подвиг» .
10 трав. 2015

Із 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення, а також із 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

13 груд. 2017
Родинний захід у 4-А класі "Батьківська кав'ярня"
Танці, пісні, жарти. Скринька "Батьківські клопоти". Хай у ваших сім'ях назавжди поселяться любов, повага, а місточок доброти й любові між вами та дітьми ніколи не зруйнується.

13 груд. 2017
Акція «Подаруй різдвяний віночок другу»
Учні 2-Б класу,класний керівник Рудик О.А. долучилися до акції «Подаруй різдвяний віночок другу». Батьки та діти власноруч виготовили віночок і подарували його заступнику директора з виховної роботи Проказі А.А. Родина 2-Б класу бажає усім в Новорічні і Різдвяні свята — казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Веселих свят!

12 груд. 2017
Конкурс відеопривітань
До дня народження гімназії був проведений конкурс на найкраще відеопривітання.

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

4 груд. 2017
Казковий турнір «Дитина і право»
В рамках тижня права з 4 по 8 грудня був проведений казковий турнір «Дитина і право», метою якого було познайомити учнів із « Конвенцією про права дитини», сприяти формуванню у учнів прагнення зрозуміти цей документ, сприяти вихованню життєвих компетентностей і почуття власної гідності. В турнірі приймали участь класи 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В

1 груд. 2017