19 січ. 2017

День Соборності України

З метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування громадянської життєвої позиції, усвідомлення себе патріотом і громадянином України в гімназії проведено ряд виховних заходів до Дня Соборності України та Дня Пам’яті героїв Крут.
30 груд. 2016

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі! Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.
23 груд. 2016

Заходи, спрямовані на популяризацію культурної та духовної спадщини Криму

Протягом листопада-грудня 2016 року в гімназії проводився ряд просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію культурної та духовної спадщини Криму. Учителі суспільно-гуманітарних дисциплін на уроках використовували програмний виховний матеріал за даної тематики.
2 груд. 2016

Срібний ювілей

Великий шкільний корабель на ім’я «Гімназія №39» дістався свого 25-річчя! У зв’язку з цією датою 2 грудня 2016 року в навчальному закладі відбулося велике, незабутнє, неповторне свято «Рідній гімназії – 25!».
28 лист. 2016

25 річчя заснування гімназії

Вітаємо із ювілеєм – 25 річчям заснування нашого навчального закладу.
21 лист. 2016

Зустріч з Терейковською С.А.

21 листопада 2016 року в гімназії №39 відбулася зустріч учнівської громади міста з Терейковською Світланою Анатоліївною, учасницею Революції Гідності, членом жіночої сотні Майдану, письменницею, в минулому вчителькою нашої гімназії.
22 жовт. 2016

Графік роботи гуртків, студій на осінніх канікулах

12 жовт. 2016

Круглий стіл "Європейська Хартія місцевого самоврядування та принципи здійснення самоврядування на місцевому і регіональному рівнях"

12 жовтня 2016 року на базі гімназії № 39 відбувся круглий стіл "Європейська Хартія місцевого самоврядування та принципи здійснення самоврядування на місцевому і регіональному рівнях" у рамках Європейського тижня місцевої демократії.
6 жовт. 2016

Семінар для вчителів хімії

6 жовтня в стінах гімназії № 39 відбувся семінар для вчителів хімії .
30 вер. 2016

День працівника освіти

30 вересня, по всій країні відбулися святкові заходи присвячені Дню працівника освіти. В нашій гімназії, за багато років вже склались певні традиції що до проведення цього дня. З самого ранку учні зустрічають всіх вчителів святковими привітаннями і маленькими подаруночками.

Класна оцінка

25 лист. 2018
Україна пам’ятає – світ визнає.
Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земнее у пекельних муках.

21 лист. 2018
Учні Кам’янської гімназії № 39 долучилися до Усесвітнього Дня Гідності в Україні
Учні Кам’янської гімназії № 39 уже втретє долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки вже взяли участь понад 50 тис осіб із 500 закладів освіти України.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.