23 груд. 2016

Заходи, спрямовані на популяризацію культурної та духовної спадщини Криму

Протягом листопада-грудня 2016 року в гімназії проводився ряд просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію культурної та духовної спадщини Криму. Учителі суспільно-гуманітарних дисциплін на уроках використовували програмний виховний матеріал за даної тематики.
2 груд. 2016

Срібний ювілей

Великий шкільний корабель на ім’я «Гімназія №39» дістався свого 25-річчя! У зв’язку з цією датою 2 грудня 2016 року в навчальному закладі відбулося велике, незабутнє, неповторне свято «Рідній гімназії – 25!».
28 лист. 2016

25 річчя заснування гімназії

Вітаємо із ювілеєм – 25 річчям заснування нашої гімназії.
21 лист. 2016

Зустріч з Терейковською С.А.

21 листопада 2016 року в гімназії №39 відбулася зустріч учнівської громади міста з Терейковською Світланою Анатоліївною, учасницею Революції Гідності, членом жіночої сотні Майдану, письменницею, в минулому вчителькою нашої гімназії.
22 жовт. 2016

Робота гімназії на осінніх канікулах

Графік роботи гуртків, студій на осінніх канікулах
12 жовт. 2016

Круглий стіл "Європейська Хартія місцевого самоврядування та принципи здійснення самоврядування на місцевому і регіональному рівнях"

12 жовтня 2016 року на базі гімназії № 39 відбувся круглий стіл "Європейська Хартія місцевого самоврядування та принципи здійснення самоврядування на місцевому і регіональному рівнях" у рамках Європейського тижня місцевої демократії.
6 жовт. 2016

Семінар для вчителів хімії

6 жовтня в стінах гімназії № 39 відбувся семінар для вчителів хімії .
30 вер. 2016

День працівника освіти

30 вересня, по всій країні відбулися святкові заходи присвячені Дню працівника освіти. В нашій гімназії, за багато років вже склались певні традиції що до проведення цього дня. З самого ранку учні зустрічають всіх вчителів святковими привітаннями і маленькими подаруночками.
21 вер. 2016

До Всесвітнього Дня миру євроклубівці саджали дерева на подвір’ї гімназії

21 вересня - євроклубівці Кам’янської гімназії № 39 саджали дерева заради миру
5 вер. 2016

Олімпійський тиждень у 2016 році в гімназії №39

Згідно з плану роботи закладу у період з 05.09 по 10.09.2015 року в гімназії проходив Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури і спорту.

19 вер. 2018
У освітньому просторі КЗ «Загальноосвітнього навчального закладу 1ступеня - гімназії №39»Кам’янської міської ради відповідно до статті 76 Закону « Про освіту» діє психологічна служба.
Психологічна служба забезпечує своєчасне та систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяль - ності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освіт-ніх і виховних завдань закладу освіти.

19 вер. 2018
Національна дитяча "гаряча лінія"

17 вер. 2018

3 вер. 2018
3 вересня родина гімназії №39 тепло зустріла своїх наймолодших учнів.
Цього ранку першокласники потрапили не на традиційну урочисту лінійку, а на цікаве свято казкової країни «Wonderland 39 fest». З’явились першачки на подвір’ї гімназії як справжні зірочки, крокуючи під бурхливі оплески учнів початкової ланки, батьків, вчителів та гостей свята, червоною килимовою доріжкою. Все цього ранку було незвичним, веселим і креативним: учні одинадцятого класу в ролі популярних естрадних виконавців; директор гімназії, заступники директора і вчителі, які вітали всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом; веселий клоун зі своїми «некорисними» порадами, та справжні казкові герої з яскравими подарунками. Цього року Свято першого дзвоника вражало своєю неординарністю, сміливістю і несподіваними сюрпризами! У фіналі для усієї малечі відбулась святкова дискотека, до якої з радістю приєдналися всі присутні. Учнів п’ятих класів цього дня чекали цікаві квести навчальними кабінетами старшої школи, де вони змогли познайомитись зі своїми новими вчителями. Для учнів 6 -11 класів було проведено «Ярмарок знань», де кожен клас заробляв призові бали, відповідаючи на цікаві питання з навчального матеріалу з різних дисциплін. Приємно сказати, що перемогу виборов 6-Б клас, отримавши в нагороду духмяний пиріг.

3 вер. 2018
З вересня учні 3-А і 3- І класів відвідали педагогічний музей гімназії
№ 39. Екскурсія була цікавою, пізнавальною, захоплюючою. Юрченко Тамара Василівна ознайомила дітей з історією розвитку школи-гімназії. З задоволенням учні, які живуть на другому мікрорайоні, шукали свої будинки та вікна своїх квартир на макеті. А ще третьокласники ознайомилися з поняттями «галерея», «макет», «експозиція». А після екскурсії декілька учнів висловили своє бажання бути екскурсоводами.

1 вер. 2018
Перший урок 8-Б класу «Україна серед інших європейських націй» відбувся у шкільному музеї гімназії.
Учениці 10 класу Олександра Чубенко, Анастасія Веселова та Вероніка Гречина під керівництвом завідуючої музею Т.В. Юрченко провели для нас екскурсію за новою експозицією «Будьмо знайомі Європа». В ході цікавої розповіді ми дізналися про історію створення Європейського союзу, про особливості держав - учасниць, національні костюми. Учні 8-Б класу зрозуміли, що сьогодні вже немає сумнівів - майбутнє України пов’язане з інтеграцією в Європейський простір. Але цей процес є досить складним, він вимагає змін у політичній, соціальній, економічній сферах життя країни. І нам, сучасному поколінню, треба докласти зусиль і взяти за життєве кредо слова французького письменника В.Гюго: «Прийде день, коли всі нації цього континенту, зберігши свої характерні риси і славетну індивідуальність, зіллються у союзі вищого порядку та створять європейське братство» Отже, початок покладено, новий навчальний рік розпочато. Бажаю всім моїм однокласникам особистісного зростання, високих цілей, успіхів у навчанні! Дечанська Поліна, учениця 8-Б класу