8 трав. 2015

Святкова лінійка "Про минуле серце пам’ять зберігає"

8 травня активістами євроклубу «Європейська єдність»( керівник Пономарьова Н.В.) для всієї гімназійної громади була організована і проведена святкова лінійка "Про минуле серце пам’ять зберігає", присвячена відзначенню Дню пам’яті і примирення.
7 трав. 2015

Воїни АТО в гімназії

7 травня до гімназії завітали шановані гості – воїни АТО, ветерани військової служби, ветерани праці та діти-війни:
5 трав. 2015

Тиждень «Пам’яті та примирення»

З 5 по 8 травня в гімназії пройшов тиждень «Пам’яті та примирення» під гаслом «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!».
8 квіт. 2015

Прес-конференція «Реклама в нашому житті: «За» і «Проти».

8 квітня в гімназії була проведена прес-конференція «Реклама в нашому житті: «За» і «Проти». До неї були залучені учні 8-10 класів, які висували свою точку зору стосовно того, чи корисна для нас, звичайних споживачів, реклама, чи вона шкодить нам і постійно дратує. Кожен клас на підтвердження власної думки готував приклади відеороликів з реклами.
7 квіт. 2015

Майстер-клас щодо створення анімаційного продукту

7 квітня 2015 року відбувся майстер-клас по створенню мультфільмів в програмі Macromedia Flash 8 Pro, який провів вчитель інформатики Дрон Сергій Олександрович
6 квіт. 2015

Тиждень безпечного інтернету

В рамках місячника випереджаючої освіти для сталого розвитку, що проходив в березні - квітні 2015 року в гімназії №39, з 6.04 по 10.04 в закладі проведено Тиждень безпечного інтернету
2 квіт. 2015

Конкурс озвучування мультфільмів

На початку квітня в нашому навчальному закладі пройшов конкурс озвучування мультфільмів на тему «Щоб світ став кращим» серед 5-7 класів.
1 квіт. 2015

Фестиваль - конкурс дитячої газети «Clasna-info»

1 квітня в рамках місячника з випереджаючої освіти для сталого розвитку в гімназії відбувся фестиваль - конкурс дитячої газети «Clasna-info». Протягом двох тижнів учні 5-10 класів створювали власний медіа-продукт – класну газету.
8 бер. 2015

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Шановні жінки! Щиросердно вітаємо вас з міжнародним жіночим днем 8 березня! Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!
4 бер. 2015

Міський семінар-практикум для вчителів суспільствознавчих дисциплін

4 березня на базі Дніпродзержинської гімназії № 39 відбувся міський семінар для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін на тему «Формування національно-патріотичного світогляду учнів через науково-дослідницьку діяльність».

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

13 груд. 2017
Родинний захід у 4-А класі "Батьківська кав'ярня"
Танці, пісні, жарти. Скринька "Батьківські клопоти". Хай у ваших сім'ях назавжди поселяться любов, повага, а місточок доброти й любові між вами та дітьми ніколи не зруйнується.

13 груд. 2017
Акція «Подаруй різдвяний віночок другу»
Учні 2-Б класу,класний керівник Рудик О.А. долучилися до акції «Подаруй різдвяний віночок другу». Батьки та діти власноруч виготовили віночок і подарували його заступнику директора з виховної роботи Проказі А.А. Родина 2-Б класу бажає усім в Новорічні і Різдвяні свята — казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Веселих свят!

12 груд. 2017
Конкурс відеопривітань
До дня народження гімназії був проведений конкурс на найкраще відеопривітання.

7 груд. 2017
З днем народження, Гімназіє!
З днем народження, Гімназіє, З днем народження тебе! Сонця повно в твоїх класах є, А ще й небо голубе! Вчителі привітні, щирі всі, Мова рідна тут звучить! І так хочеться по-щирості І навчатися, і жить! З днем народження, Гімназіє, Наша школо золота! Розвивайсь, рости, розказуй нам Про свої ясні літа!

4 груд. 2017
Казковий турнір «Дитина і право»
В рамках тижня права з 4 по 8 грудня був проведений казковий турнір «Дитина і право», метою якого було познайомити учнів із « Конвенцією про права дитини», сприяти формуванню у учнів прагнення зрозуміти цей документ, сприяти вихованню життєвих компетентностей і почуття власної гідності. В турнірі приймали участь класи 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В

1 груд. 2017